Ректор УжНУ вказав міністру освіти на "безпрецедентно грубе" завершення перевірки

Звернення ректора УжНУ Миколи Вегеша до Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника

Ректор УжНУ вказав міністру освіти на "безпрецедентно грубе" завершення перевірки

Шановний Дмитре Володимировичу!


На доповнення до наших попередніх звернень від 17.02.2012 р. № 01-10/316, від 20.02, 2012 р. № 01-10/339, від 21.02.2012 р., № 01-10/344 та від 21.02.2012 р. № 01-10/348 інформую Вас про безпрецедентне грубе порушення «Порядку здійснення державного контролю за діяльністю навчальних закладів», яке мало місце на заключному етапі узгодження та підписання акту перевірки.

Так, 21 лютого о 17 год. 20 хв. (позаробочий час) голова комісії Рудешко О.І. надав мені для підпису акт перевірки, який на той момент був підписаний усіма членами комісії. Звертаю Вашу увагу на те, що згідно п.2 розділу V «Порядку здійснення державного контролю за діяльністю навчальних закладів» голова комісії на підставі довідок членів комісії готує підсумковий документ (акт, довідка) установленого зразку, узгоджує його з членами комісії та після узгодження підсумкового документу з керівником навчального закладу він друкується у трьох примірниках, підписується головою, членами комісії та керівником навчального закладу. Голова комісії вказані норми Порядку цілковито проігнорував. Керівництву університету не було надано можливості виправити навіть технічні помилки, які зустрічаються фактично на кожній сторінці, не кажучи про завідомо неправдиві дані внесені в Акт перевірки.

Отже, голова комісії категорично відмовився від процедури узгодження документу 21 лютого 2012 р. (внесення правок, уточнення часу надання його на підпис ректору), незважаючи на те, що згідно наказу про перевірку кінцевий термін роботи комісії визначено 22 лютого 2012 року.

Також акцентую Вашу увагу, що на момент надання мені документу на визначеному місці роботи комісії (ауд.202, корпус хімічного факультету, вул.Фединця 53, м.Ужгород) перебували тільки чотири члени комісії з загальної кількості 25 осіб, що унеможливило процедуру узгодження та підписання ними кінцевого документу перевірки.

В зв’язку з тим, що робота інспекції викликала величезний резонанс в студентському, професорсько–викладацькому колективі УжНУ та мас-медійному просторі регіону (див. сайти ua-reporter.com, Час Закарпаття, Закарпаття онлайн, Ellise com. ua., телеканали ЗОДТРК «Тиса-1», «М-студіо» та ін.) вважаю за необхідне просити Вашого втручання для припинення свавільних методів роботи Ваших підлеглих.

22 лютого 2012р.

Теги: перевірка, УжНУ, Вегеш, Табачник

Коментарі

Яна 2012-02-27 / 13:55:19
Ви що хочете щоб ужну зовсім закрили? про який другий термін йдеться, пошкодуйте ужну як вуз!!!!!!!!!!!

Город 2012-02-24 / 23:30:18
Микола Вегеш гідний бути обраним ректором на другий термін.

746 2012-02-24 / 15:52:54
2Ян. 2012-02-24 / 15:06:36

Він - ректор УжНУ,якщо не забули.
Ніде в світі наймані чиновники не диктують волю університетам, це можливо лише там, де одні лакизи й підстилки.

Ян. 2012-02-24 / 15:06:36
А какое право Вегеш имеет что-то приказывать или советывать Татачнику он кто??????????????????

Юля 2012-02-24 / 15:05:28
Знаете, когда все в порядке в вузе, то проверка ничего не находит, илм незначительные погрешности убирает. А сами преподы говорят что там такой бардак................

Петро 2012-02-24 / 08:31:22
Іван, хочеш сказати, що Ващук з університету зробив бурсу....
Зайди і подивись корпуси, аудиторії, конференц-зали, бібліотеки, спортзали, гуртожиток і т.д.

Іван 2012-02-23 / 23:36:52
За нинішню ситуацію у ВУЗі і в цілому в державі руку доклав також революціонер Вегеш, якого не було зовсім чути два роки тому, коли вибирали президента. А за його покровителів Балог і Ющенка і говорити не треба. Вони все зробили щоб в державі правив Янукович, а типир опять до обдуреного ними же народу апелюють. Це лише початок. Ще треба як мінімум поділитися заробленим за вісім років, отоді заревуть.

Студенти 2012-02-23 / 17:18:42
Ректор УНУ Микола Вегеш закликав Табачника подати у відставку! На економічному аншлаг! Вегешу скандують браво! Молодець наш Ректор!

Янка 2012-02-23 / 16:28:47
ІВАН 2012-02-23 / 16:22:37

Ви почитайте коментарі спочатку.І зрозумієте хто на кого кидаеться.
Тут як завжди у всьому звинувають Ващука.

ІВАН 2012-02-23 / 16:22:37
А дійсно тут накинулися як круки на Вегеша та УжНУ. Не із тим, щоб щось вирішити, допомогти у інтересах єдиного по-справжньому вишу у краї Ні, лише, щоб довбати, довбати, довбати - нищити, нищити і.. знищити УНІВЕРСИТЕТ та... передти його Ващуку, котрий:
а) перетворить його на бурсу
б) власну, приватну годівничку - теперішня корупція тоді буде здаватися квіточками
в) викорінить весь дух українства, автономії та свободи, перетворить на засіб виконання всіх забаганок ПР. У тому числі виборчих.
Адже не секрет - головна ненависть Табачника до Вегеша, - в його українстві та тому, що противиться насиллю регіоналів, противиться перетворення такого потужного закладу у засіб проведення їх політики. Але ж вибори "на носі"! Отож Фас на Вегеша та УжНУ!

Мир 2012-02-23 / 16:06:25
о67

На сколько я знаю, акт подписывают две стороны, только тогда он легитимный. А если он не подписан, не высветлен нигде, нарушения не определены…
Зачем Вегеш бомбит и-нет такими статьями, криками о помощи... И почему, я повторюсь, все это делается после завершения проверки, а не в ходе ее.
Это простая провокация, и простое нытье.
Если бы в вузе был порядок, не было нарушений, не было и этих провокации.
«Лучшее средство защиты – нападение»

о67 2012-02-23 / 15:47:54
2Мир 2012-02-23 / 15:41:58

Акт керівництво УжНУ якраз і не підписало.

Мир 2012-02-23 / 15:41:58
Что то я не понимаю. Акт подписан ректором и коллективом? Если да, зачем же они теперь поднимают бучу? "После боя кулаками не машут". Почему не говорили о нарушениях во время проверки, не предпренимали никаких мер, а только после того как написали негативный акт, стали бить тревогу, и раздувать скандал.

9а3 2012-02-23 / 15:29:57
Ліля - до Карти, сама з собою веде діалог.

Ліля 2012-02-23 / 15:28:36
Карта, як Вегеш оприлюднить Акт, якщо це для нього СОРОМ І ГАНЬБА!
Це за його чітким керівництвом УжНУ зійшов на рівень ПТУ.
І після цього всього він ще надіється на другий термін...

Педро 2012-02-23 / 15:28:11
Терміново "підживлені" коментатори кинулися в бій, усі на штурм майбутніх посад в УжНУ...

Карта 2012-02-23 / 15:15:49
Чому Вегеш не оприлюднить Акт перевірки на загал соціуму? Давайте тоді вже обговорювати коли всі грішки випливуть на зовні.

Жанна 2012-02-23 / 15:12:17
Комісія попрацювала на славу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Молодці

Cват 2012-02-23 / 14:35:48
Да, такую Махину своими руками угробил -ужас просто, а еще о продлении скора что-то говорит

5648 2012-02-23 / 14:17:49
Ого, отак юрбою поперли клакери від Ващука!

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 6
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 21
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
» Всі новини