Студенти УжНУ стверджують, що комісія Держінспекції навчальних закладів порушує їх права

Студенти УжНУ поінформували ректора про порушення, допущені комісією Державної інспекції навчальних закладів України, - повідомляє сайт УжНУ.

Студенти УжНУ стверджують, що комісія Держінспекції навчальних закладів порушує їх права

 

 

 

 

 

 

 

 

21 лютого 2012р.

Теги: УжНУ, студенти, права

Коментарі

Студент УжНУ 2012-02-22 / 16:47:38
Мені цікаво, як такий великий університет, з високим рівнем освіти підвергся такої оцінки комісії??? В Україні є безліч університетів "одного дня". Чому їх не перевіряють??? На мою думку тут пахне чимось більше ніж освітою... Комусь просто так треба...
P.S.: Не треба дорікати ПрофКому, вони багато роблять для студентів.
Студент УжНУ.

Свідок 2012-02-22 / 15:23:26
Активісту!
Якщо ти студент УжНУ, і ти дійсно бачиш всі його проблеми, то ти неодмінно мав би побачити і результати роботи цієї недолугої комісії. Чому ж ти такий активний тут і нічого не робиш, аби покращити вуз?

Бачиш проблему - вирішуй її. А то здатний лише на критику.
Коли 12 тисяч студентів буде викинута на вулицю, а універ із 70-річною історією закриють, хто нас візьме до себе? Ващук? Нащо ми йому здалися?

Прошу, поговори із студентами ЗакДУ і вони тобі розкажуть про рівень освіти в їхньому закладі.

Головне зберегти наш вуз, а з часом і серед своїх хороший господарник знайдеться.

Дай Боже,щоб цей час швидше настав.

УжНУ 2012-02-22 / 15:17:56
Студенти, вставайте і боріться за свій вуз.

Свідок 2012-02-22 / 15:16:17
Активісту!
Не знаю хто тебе купив і за скільки, щоб ти починав "чмирити" університет! Не про ректора зараз йде мова, і не про холодні аудиторії. повір про це і ЗМІ говорять.
Вегеша хай знімають, але нам не треба Ващука, котрий бачить в УжНУ тільки гроші.
До речі, комісія сфальсифікувала основний документ - свій звіт. Вона чітко хоче принести Ващуку наш університет на блюдечці. Студенти не дурні, якщо нічого не зміниться - будуть мітинги.

Нейтральний 2012-02-22 / 13:35:20
На мій погляд профорганізація не ті проблеми озвучує. Складається враження, що голову не обирають а призначають. Студентам варто замислитись.

Читач 2012-02-22 / 11:23:58
Активіст цілком правий. Для чого профком лізе в політику, чому просто не захищає права студентів?????? Як на мене, то звернення голови профкому до ректора є звичайним фарсом.

Активіст 2012-02-21 / 23:01:07
До студента. Адріана тебе попросила комент написати чи це її соратник Тодер постарався.

Ці тести були проведені для виявлення залишкових знань! І перевіряють в такий спосіб не студентів, а рівень викладання тієї чи іншої дисципліни!

Досить нити! Перевірка поїхала! Студентам раджу вчитися, а викладачам працювати. Рядового викладача комісія практично не чіпала вся справа спрямована для перевірки діяльності ректора.

А я хочу щоб були люди в цьому університеті, які будуть захищати права студентів, які насправді порушуються:

1) Першокурсникам видають студентський квиток в жовтні-грудні місяці після того як він вступив у УжНУ - це призводить до того що він протягом 2-4 місяців не може користуватися пільгами, хтось про це колись говорив в УжНУ?!

2) Якісь опалення в аудиторія корпусу на Бамі, температура в деяких аудиторіях де вчаться студенти, хтось про це скаргу пише в міністерство в ректорат?!

3) Відсутність нормальної столової в головному корпусі. Хтось про це піднімає питання. Де мають харчуватися 4 тис. студентів в столовій де 8 столиків і близько 20 міст?!

ЧОМУ ПРО ЦІ ПРОБЛЕМИ ВСІ МОВЧАТЬ?! ЧОМУ?! Навіщо займатися політикою органам студентського захисту замість того, щоб просто захищати права студентів, а не права тих хто Вас просить.

Може я сказав, щось не так, але я думаю рядового студента ці проблеми які я назвав цікавлять більше ніж комісія і так далі...



мик.мик 2012-02-21 / 22:04:58
Ганьба п.Ващуку- кілеру закарпатської освіти!

Студент 2012-02-21 / 21:05:26
Я не погоджуюсь з останнім коментарем. Я не маючи пар, повинен приїжджати на якісь контрольні, а в кінці мене ще й оцінюють за "власною шкалою"? Чого так має бути? Якщо ректорат профукав, то це не означає, що ще й якась комісія має мене (у принципі нас всіх)попускати, надвантажувати і тим більше влаштовувати власні правила гри. Я радий, що є якісь люди, що можуть піти і проти ректорату і проти міністерства. Побільше таких би нам.

Активіст 2012-02-21 / 17:52:14
Адріана Ти здуріла. Що ти робиш?!

Твоє звернення не несе за собою ніякого підтексту. Ти ще гірше робиш нашому вузові. Треба мати совість коли таке пишеш.

Ущільнення графіку пройшло тільки через вини нашого ректорату, бо його треба було робити у два семестри і ущільнювати ще минулий семестр і починати цей раніше на два тижні, тоді б цього студенти не відчули, а наш ректорат спав хоча всі інші вузи це зробили, бо рекомендація щодо цього була вже в літом! Треба бути чесним і відвертим, а не показувати як ти тепер захищаєш права студентів. Перевірка на студентів не вплинула ніяким чином, а те що графіки зараз зжаті так це впливає, але вина тут не на комісії!

справедливість 2012-02-21 / 17:31:58

Тролінг. Коментар видалено. Адмін 

випускник 2012-02-21 / 14:10:43
шкода студентів
вони молодці!

Батько студента 2012-02-21 / 12:50:57
Це просто нелюди, якщо проти своїх ДІТЕЙ ідуть

Батько студента 2012-02-21 / 12:49:11
Це просто нелюди, якщо проти своїх людей ідуть.
Ганьба!

НОВИНИ: Соціо

11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
» Всі новини