Незадоволеним ужгородцям Погорєлов пропонує "купити собі ділянку в селі і дивитися на поле" (ВІДЕО)

У мешканців п'ятиповерхівки в Ужгороді забирають двір. Жителі обурені, вони власними руками облаштовували майданчик, встановлювали гойдалки, турніки, садили дерева. Тепер приватник хоче звести на цій території багатоповерхівку.

Незадоволеним ужгородцям Погорєлов пропонує "купити собі ділянку в селі і дивитися на поле" (ВІДЕО)

Мешканці будинку вийшли на протест. Ось на цьому подвір'ї – єдиному "зеленому острівці" в мікрорайоні, хочуть звести багатоповерхівку. Під знесення підуть турніки, лавки і гойдалки, які люди збудували власними руками.

Будівництво цілком законне – кажуть представники фірми-забудовника. Ділянка, де постане висотка, ніколи не належала мешканцям. Ці шість соток були у приватній власності. Їх забудовник викупив. Решту території подвір'я мерія надала фірмі в оренду, для зберігання будматеріалів й техніки на час будівництва. Людям обіцяють, що облаштують двір.
 
Олег Комарницький, представник фірми-забудовника:
 
- Це буде під продаж квартири, тому нам – як забудовникам – інтересно зробити красивий двір, зробити дитячий майданчик.
 
Місцеві жителі у це не вірять. Звернення мешканців до мерії нічого не дали. Міський голова каже – вільних ділянок у місті під будівництво – катма.
 
Віктор Погорєлов, міський голова Ужгорода:
 
–Тут говорити про те, що я хочу бачити перед собою кілометр землі вільної, і не хочу нікого бачити? Я таким рекомендую їхати купити ділянку собі в селі, і дивится на поле, яке перед ним буде вільне.
 
Люди звернулися до суду. Там зведення багатоповерхівки призупинили. Щоправда, поки що тимчасово, на час розгляду справи.

Марина Коваль, Юрій Ковальов, Подробиці

01 лютого 2012р.

Теги: подвір’я, майданчик, забудовник

Коментарі

Гість 2012-02-03 / 09:21:51
так Олег Комарницький (застройщик, якого видно на відео) виявляється син начальника управління освіти м. Ужгорода Комарницького Мар’яна Несторовича, друга Погорелова. От тобі і боротьба із корупцією.

Гість 2012-02-02 / 14:41:41
Ділянку просто вкрали. Там завжди дитячий майданчик був. Відгороджений, з каруселлю, яку потім ЖЕК демонтував, бо зламалась. Потім жильці поставили лавочки, посадили дерева. Хотіли трохи засфальтувати для парковки, але не дозволили - сказали що там купа комунікацій прокладена. Взагалі після цього ніхто не думав що там можливо щось побудувати. І на тобі. Можна хоч пятиповерхівку і це на кубику 30 на 30 метрів. Хто не вірить хай сам побачить - вул. Володимирська 28. Головне криша надійна і приятельські відносини з мером, а можливо і кругленька сума, хто його зна.
Був я тоді біля будинку, коли бралось це інтерв'ю. Журналісти майже все вирізали, що було на користь мешканців. Навіть виступ адвоката, який захищає жильців. Залишили буквально пару слів, щоб для виду було. Зате який у нас рішучий "Мер".

Ковальчуку 2012-02-02 / 11:54:03
ратушняка уже не было тогда насколько мне известно

Ковальчук 2012-02-02 / 11:49:18
Так а до чого тут Погорєлов, ділянку продав Ратушняк ще. А що ви хочете щоби мерія знов зупиняла а суди і прокуратура за гроші дозволяла будувати?

боксеру 2012-02-02 / 11:46:13
вы получите эту ипотеку сейчас. попробуйте.
банку нужны официальные доходы.

Боксер 2012-02-02 / 11:09:43
боксеру 2012-02-02 / 10:49:46
Ви не розумієте різниці між покупкою квартири на вторинному ринку і іпотечний кредит нової?

боксеру 2012-02-02 / 10:49:46
на ринку зараз сотни квартир - а може й тисячі.
скуповують ті кому не має куди гроші діти або з інших районів.
запитайте у тих хто живе у гуртожитках чи є у них кошти на придбання квартири.
хто має кошти той якраз із города тікає у пригороди чи пригороднв села.
жити у місті все більше неприємно - багнюка, сміття, загазованність, розбиті дороги, відсутність нормальної роботи.
особливо при погорелові.

Боксер 2012-02-02 / 10:36:16
А в принципі що Вам не подобається? Підтримую думку мера, хоч він мені відверто противний. Це питання забезпечення людей житлом, добре говорити мешканцям уже існуючого будинку, в яких нормальні умови життя, так Вам ще двір подавай 100 х 100. Ви подивіться як живуть люди в гуртожитках, думаєте вони не хочуть в нормальну квартиру? Подивіться як забудовується територія колишнього Зеленхозу, там будинок від будинку на відстані 10 метрів, щоб раціональніше використати територію. Доречі законодавство не порушовалось забудовником, мерією, так, що суд не заборонить будівництво тільки тому, що Вам потрібно "поле" під вікнами.

ккк 2012-02-02 / 10:13:50
володимирська

ККК 2012-02-02 / 10:09:21
А на якій це вулиці?

ЙОЛОПУКІ 2012-02-02 / 09:11:49
Ага, вибрали ужгородці Миколайчика.

ужгородець 2 2012-02-02 / 07:27:25
от коли вам виборці пропонують нормальну людину - ви все рівно граблі вибтраєте.
Чи не було відомо що в попередний час погорелов енд компані торгував землею.
вибрали - чого тепер скулити.
думати треба

Проти 2012-02-02 / 07:10:41

Коментар видалено. Автору – попередження за хамство. Адмін

сорри 2012-02-02 / 00:58:18
Што, сеґінята Ратові, працюєте на реванш?.. :)))

Довольно 2012-02-02 / 00:51:56
Жалко, очень жалко что нет достойного человека, который был стал у руля нашего города. Ведь из него можно сделать конфетку! А такие воры, глупое быдло как Погорелов пусть горят в аду в вечном огне и терпят вечные муки! Уже на сегодняшний день заслужили!!!

Людоненависник 2012-02-01 / 23:34:34
може здохне і свято буде в Ужгороді!

ужгородець 2012-02-01 / 22:47:13
да правда - один роспродував парки другий взявся розпродувати клаптики біля будинків а третій прийде почне висиляти людей з будинків і гнати в село у поле прцювати ... бо цьому другому буде вже скучно просто так дивитися у пусте поле... які пусті люди ...

Мітьо 2012-02-01 / 22:43:59
Добре відповів ужгородським придуркам треба було думати коли йолопа вибирали мером.

ужгородець 2012-02-01 / 22:14:58
От хай і Погорєлов з всім своїм кодлом і їде в село і дивиться на поле...
що один не розпродав, то інший допродасть.

НОВИНИ: Соціо

11:33
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
23:02
Україна та угорщина погодили відкриття нового ПП "Велика Паладь – Надьгодош" для легкового транспорту
22:29
У Великих Лучках попрощаються з полеглим Героєм Юрієм Лущаєм, що переїхав з Краматорська і поліг на Донеччині
21:54
У Великолучківській громаді встелили квітами останню дорогу Героя Віктора Микити з Кайданова
» Всі новини