Азаров запропонував запровадити безвізовий режим між Закарпаттям і Чехією

Стосунки України та Чехії, які рік тому зіпсували політичні скандали, їздив покращувати до Праги прем’єр-міністр України Микола Азаров.

Азаров запропонував запровадити безвізовий режим між Закарпаттям і Чехією

Ренесансу чекають насамперед в економічному співробітництві. Адже через світову кризу значно впав товарообіг – нині він на рівні 2007 року

Окрім урядових переговорів Микола Азаров зустрівся з підприємцями на бізнес-форумі. І, що несподівано, запропонував запровадити безвізовий режим для мешканців Закарпаття і Східних районів Чехії, повідомляє ICTV. При цьому слід пам’ятати, що, на відміну від Польщі, Словаччини, Угорщини та Румунії, з якими наш регіон межує безпосередньо, спільного кордону з Чехією Закарпаття не має.
 

20 грудня 2011р.

Теги: безвізовий, Азаров, Чехія

Коментарі

Istvan 2011-12-21 / 09:34:06
У мене вже э безвызовий режим: отримав угорський-эвропейський закорноддий паспорт.

уважний 2011-12-20 / 23:52:41
Солодкий мій народе, спраглий до безперешкодного мандрування Європою! Безвізовий режим закарпатцям, звісно, треба. Айбо ко го дасть країні, у якої не делімітовано східний кордрн, яким через Рассею пруть сюди з наміром пробратися у Європу тисячі й тисячі азійців. Мафія у генеральських пагонах, яка організовує їм нелегальний перехід, має з нмх мільярди зиску. А хто стане платити, якщо перехід до ЄС стане безвізовим? То правда, що Азарій лоханувся...

олег 2011-12-20 / 21:38:21
я не розумію галасу який тут всі підняли....вам що не потрібний безвізовий режим із європейськими країнами ? Залишені тут коментарі і показують наш рівень культури - "що не роби, а для нас завжди буде все не добре".

Година 2011-12-20 / 13:58:38
та то просто у декого прописка з Межигір’я на Міжгір’я перепишеться, є свій гелікоптер, то нашо йому спільний кордон! Скільки там тої Словаччини.. раз-два і перелетів.

так що збирайте гроші на малу авіацію, або хоча б на Червениці велику катапульту треба зробити.

лось 2011-12-20 / 13:56:18
а шось те хотіли од геолоха

бомк 2011-12-20 / 13:51:13

Ні, не буду переживати. Хоча б тому, що це не можливо і Азаров, швидше всього, просто лажанувся - можливе або повне спрощення візового режиму між країнами, або малий прикордонний рух між регіонами. Третього не дано.

56 2011-12-20 / 13:45:56
Какая? Будете сильно переживать, что не вся Украина может поехать, а только мы?

бомк 2011-12-20 / 13:41:54

2 56


Так є ж різниця між безвізовим режимом між цілими країнами, як у випадку Хорватії, і малим прикордонним рухом в межах регіонів, що сусідують...

56 2011-12-20 / 13:33:51
Не межуе. И что?
С Хорватией летом начинает межувати? Или с Черногорией?
Ворчливые тут все, как старперы:(

Istvan 2011-12-20 / 13:12:58
Азаров просто перепутал Чехию по географию со Соловакией. Или уже мышляет о совместной границе, как Жириновский...

1728 2011-12-20 / 12:27:30
А до безвізововї Чехії закарпатцям як потрапити -- з космосу? Чи через візову Словаччину чи Польщу.Це рівень уряду Януковича

до всіх 2011-12-20 / 11:47:37
і взагалі) А Азаров просячи безвізовий режим Закарпаттю і Чехії казав що вони сусідні країни??) Чехи і закарпатці на безвізовий заслуговують більше ніж закарпатці з іншими країнами де є кордон. Не знаючи нічого про Закарпаття коментарами тут розсипаєтесь)

до всіх 2011-12-20 / 11:36:27
яка різниця має кордон чи ні? більшість закарпатців працює якраз в Чехії. Якби був безвізовий режим то й чехи й закарпатці радувались би.

Костянтин 2011-12-20 / 11:19:21
До Марусі. А Львівщина межує із Чехією?:))

маруся 2011-12-20 / 10:57:05
виходить, цей лось мав на увазі Львівщину?

Istvan 2011-12-20 / 10:25:26
"слід пам’ятати, що, на відміну від Польщі, Словаччини, Угорщини та румунії, з якими закарпаття межує безпосередньо, спільного кордону з Чехією Закарпаття не має."
А откуда Азаров с Донбасса этот факт должен знать?

НОВИНИ: Соціо

11:33
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
23:02
Україна та угорщина погодили відкриття нового ПП "Велика Паладь – Надьгодош" для легкового транспорту
22:29
У Великих Лучках попрощаються з полеглим Героєм Юрієм Лущаєм, що переїхав з Краматорська і поліг на Донеччині
21:54
У Великолучківській громаді встелили квітами останню дорогу Героя Віктора Микити з Кайданова