Триває завантаження реклами...

У Міжгір'ї розпочали будівництво нової гілки водопроводу

Неодноразові нарікання на якість подачі питної води від мешканців житлового масиву по вулицях Ольбрахта та Возз’єднання спонукали Міжгірську селищну раду виготовити проект з облаштування нового водопроводу в даному мікрорайоні.

У Міжгір

Селищна рада виготовила проект (перша черга) капітального ремонту мережі водопостачання вул. Ольбрахта і звернулася з клопотанням до голови обласної державної адміністрації щодо сприяння у виділенні коштів на зведення об’єкта.

Згідно із розпорядженням Прем’єр-міністра М. Азарова (від 14 листопада 2011 р. за № 1128-р) “Про внесення змін до переліку об’єктів, що фінансуються у 2011 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток” нам було виділено з держбюджету 298,453 тис. грн.

Комунальне підприємство “Міжгірське ВУЖКГ” минулого тижня приступило до виконання робіт.

Друга черга цього проекту передбачає підживлення мереж водопостачання мікрорайону вул. Ольбрахта та вул. Возз’єднання. Справа в тому, що жителі цих вулиць використовують воду з водопроводу, який проходить під об’їзною дорогою. Багато хто із мешканців багатоповерхівок облаштували тут собі підсобні приміщення, мають земельні наділи, що й заважає проводити ремонтні роботи. Та й сам водопровід виконано з чавунних секційних труб, які через зношеність уже не витримують навантажень. Тому наступна черга проекту передбачає заживити водопровід згаданого мікрорайону з водопроводу, який ми тепер будуємо. Це покращить ситуацію з тиском у водопроводі та подачу води на верхні поверхи багатоповерхівок, і, звичайно, усуне часті прориви на цьому відрізку.

За матеріалами mizgir.com.ua

16 грудня 2011р.

Теги: будівництво, водопостачання, водопровод, Міжгір'я,

Коментарі

програміст 2012-01-08 / 22:21:37
*ми* і *міжгірець* **тягнуться**(йдуть сліди) саме з **найнаближеніших кабінетів** В. Щура РДА Міжгір*я. Це видно за IP-адресами *цих користувачів*, шановні друзі не забувайте про те, що комп*ютер має не лише зовнішній IP-адрес( , який змінюється щоразу після перезагрузки комп*ютера) але й внутрішній(!!!!!!!) -- який є єдиним і незмінним!!!!!!!!!!!!!!!!!!! і це видно юні та наївні коментувачі!!!!!!!!!!!

Житель 2012-01-08 / 22:01:27
хочу додати від себе те, що користувачі *ми* і *міжгірець* -- це один же і той самий користувач.

ми 2011-12-17 / 20:33:29
голова Міжгірської РДА . працюе НЕ СЛОВОМ А ДІЛОМ !!! ТАК ТРИМАТИ МОЛОДЕЦЬ !!!!!!!!

міжгірець 2011-12-17 / 16:51:15
молодець голова Міжгірської райдержадміністрації, він по справжньому піклуеться про свій район, і вже багато чого хорошого зробив для свого району !!! МОЛОДЕЦЬ !!!!!!

Житель 2011-12-16 / 18:49:09
Цікаво, коли ж ту гілку побудують?????? а.......?????? через 10 років???? чи через 20 р.????????

і шановні, ну хто ж виконує якісь будівельні або інші види робіт взимку??????? сьогодні дощ, а завтра мороз ---- і знову витрата грошей на бензин для перегону будівельної техніки із одного місця в інше.................. та ще й посеред свят!!!!!!!

видно роботи триватимуть довго й нудно))))

Погода, Новости, загрузка...

НОВИНИ: Соціо

00:18
/ 3
Ужгород не має 10 тисяч гривень на боротьбу з пацюками, але підвищує зарплати керівництву міськради
23:11
У найбільшому скансені України Закарпаття презентувала Колочава
21:03
У Доробратові відбудеться проща матерів Закарпаття
20:36
Відбулася сесія Чопської міськради
18:48
На Закарпатті розроблятимуть унікальне родовище вуглекислого газу
18:41
Уроки життя і зрілості журналіста Яреми Селянського
17:22
/ 3
Заступникам мера і секретарю Ужгородської міськради добавили грошей
17:02
У Мукачівському прикордонному загоні пройшов зліт юних друзів прикордонників
16:37
Віник треба залишити у минулому. Закарпатські мери відвідали міжнародну "виставку чистоти"
16:31
На старті купального сезону у краї з сімома великими річками не облаштовані місця відпочинку
16:23
Чеські волонтери у Вільшанах піднімають закарпатських дітей-інвалідів на ноги
16:13
За кошти, відсуджені в Ратушняка, поставлять гойдалку в Ужгородському замку
15:32
/ 1
Сесія Ужгородського міської ради розпочалась з «балагану»
15:08
В Оноківцях знаходиться головна природна тренувальна база ужгородських скелелазів
14:51
Сесія Берегівської райради не закрилася
13:23
ПАДІЮН завершить навчальний рік святом
13:01
На Закарпатті влітку оздоровлять 85 тисяч школярів
12:56
/ 1
Депутати Мукачівщини клопотатимуть щодо присвоєння звання Герой України М.Петричку
11:46
На Рахівщині багатодітна родина 5 років жила без світла
11:39
Іршавський водоканал передали із балансу району на баланс міста
11:21
/ 1
Під номером відміненого "харківського" потягу їздитиме ще один "київський"
10:27
/ 2
В Ужгороді з’явились пластмасові каналізаційні люки
09:44
/ 2
Завтра в Ужгороді безкоштовно вставлятимуть імплантанти
07:28
Дорогою до Києва закарпатська полуниця дорожчає більше, ніж у три рази
20:02
На озеро в центрі Ужгорода прилетіли лебеді
» Всі новини

Погода, Новости, загрузка...