Для закарпатських міліції та прокуратури сума, менша за 3000 гривень, не хабар?

Такий висновок можна зробити зі слів начальника УМВС України в Закарпатській області Віктора Русина, що прозвучали на його вчорашній прес-конференції.

Для закарпатських міліції та прокуратури сума, менша за 3000 гривень, не хабар?

Щодо боротьби з корупцією, то, як повідомив головний міліціонер Закарпаття, він націлює своїх працівників на виявлення серйозних хабарів — на суму не менше 3000 гривень. Бо нещодавно міліція задокументувала факт отримання хабара в сумі 1800 гривень завідувачем кафедри університету, а прокуратура відмовила в порушенні щодо нього кримінальної справи, бо сума хабара замала для цього. Хабарник відбувся адмінпротоколом про корупцію…

Ці слова Віктора Русина наводить СЗГ УМВС України в Закарпатській області.

14 грудня 2011р.

Теги: хабар, прокуратура

Коментарі

Законодавство 2011-12-19 / 09:01:11
Хабарем вважається сума, що перевищує 60грн. :(

я 2011-12-18 / 16:13:38
Русин дурницю якусь верзе, що 3000 не хабар, яка різниця яка сума чи 100 чи 50 гр, все одно хабар !! мабуть п. Русин обкурився, або прикидуеться ДУРАЧКОМ , як Черновецький космонавт, так і він !!! п, Русин не ганьбіть свої пагони, із за таких як ви і недовіра до міліції !!!!!

Підкарпатський Русин 2011-12-18 / 11:43:54
Для них це не хабар, а разочок на шашличок в сауні зїсти...а для людини яка важко працює в умавах, які звісно не порівнюються з кабінетами у яких великі зірки... 3000 грн не малі гроші, а ще коли власній дітині на свята подарунки потрібно купувати... (звичайно їх це не болить)

Сергій 2011-12-17 / 20:30:09
Русин особисто того хабарника випустив щоб іще брав та других агітував!!!

Антон 2011-12-17 / 19:41:50
pfr, я зі схожого приводу скаржився щодо дій посодових осіб ОВІРу (УГІРФО) в прокуратуру. Моїх свідчень їм недостатньо. Чи Ви згодні разом зі мною свідчити? Якщо так, зв'яжіться зі мною, будь ласка: as525@cam.ac.uk.

pfr 2011-12-17 / 12:43:17
тепер будуть брати лише 2999 грн. І то частинами. До речі, якийсь такий Русин у облОВІРІ мені сказав 400 грн принести за паспорт. Тіпа, це офіційна доплата за дозвіл на другий паспорт. Але квитанцію дав на 60 грн. :)

Палінкаш Іван 2011-12-16 / 21:29:54

Флуд. "Правилами коментування" заборонено розміщати коментарі, що не мають відношення до теми коментування. Коментар видалено. Адмін

Анатолій 2011-12-16 / 16:15:34

Правильно не лише одна Фабіанка хабарниця на днях на хабарі "погорів" кандидат економічних наук ****** ****** ******* із ЗакДу

пом.прокурора 2011-12-15 / 09:24:19
У Петруні такса по таким "мілким" справам 5000дол.США.

ембер 2011-12-14 / 21:18:00
не ганьбіт погони!!!

Бубашваба 2011-12-14 / 21:08:48
Цікаво а яка такса у Русина? там напевно ціле "меню".

спостерігач 2011-12-14 / 16:31:38
А може Фабіанка та Кубашка зробили "доборовільний внесок" на прокурорський монумент?

Vereckei 2011-12-14 / 16:23:16
Nu a Kubas Nina, tozhe bere habariv, i vze vona tozhe pracjuje dalse v onkologiji. Ganba!!!

Тупому 2011-12-14 / 16:07:01
Уважаемый, "соромно" и коррупция - это вещи которым наплевать одному на другое. "Соромом" коррупцию не уничтожить. Пойман - вор. Коррупция должна быть наказана. Попалась - значит должна ответить. В тюрьму значит. А посадят одну,может парочка других,которые не попались, боятся начнут и перестанут деньги отмывать на руководящих постах. Так вот. Кто не согласен?

Корупція 2011-12-14 / 16:02:13
От вам і корпція. Наша славна своїми подвигами прокуратура теж корумпована. І не боїться ж. З людей дурнів роблять. Вже кілька місяців історія тягнеться, і сума хабара фігурувала 800 у.о. Всі студенти знають, що Фабіанка завжди брала від 500 долларів і до тисячі. Цікаво, хто від схеми нагрівся? І міліція,і прокуратура. Це ж треба було всім дати , щоб цю схему втілили: підмінити свідчення, підмінити акти, всі папери - і от чарівна магія, хабар перетворився з 800 у.о. на 1800 гривень. І оступившийся нещасний декан Національного універстету, посадова особа, людина чесна, білесенька немов кришталь. Бридко.

Тупим 2011-12-14 / 14:53:09
Ви тупі? В Україні всі беруть. ВСІ!!! А ви залізли всі на одну Фабіанку. Тіпа - давайте її бити за те, щоб нас не схопили... У нас країна хабарників. І всім має бути соромно з цього приводу.

Тарас 2011-12-14 / 14:26:16
Не треба брехати щодо Фабіянки:не 1500 гривень, а баксів!Це міняє справу, а в вас вона ходить як невинна!Хабар-є хабар!
Якщо з кожного студента тільки по 1000 грн.- ЩО Ж ВИХОДИТЬ? Викладач-ХАБАРНИК буде жити заможніше за Русина? А БЕРУТЬ МАЙЖЕ ВСІ, ЦЕ ВСІ ЗНАЮТЬ!

НОВИНИ: Кримінал

19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн
19:42
/ 1
Закарпатець відмовився від мобілізації через рідню в росії та "неправильний висновок ВЛК"
14:57
/ 9
На кордоні затримали ексзакарпатця з угорщини, який продавав українок до країн Азії у сексуальне рабство