Закарпатські "молоді регіонали" здобувають прихильність через презервативи

1 грудня у конференц-залі ЗакДУ пройшли заходи, присвячені Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

Закарпатські "молоді регіонали" здобувають прихильність через презервативи

Під час акції активісти Закарпатського осередку ГО «Молоді регіони» провели роз'яснювальні бесіди щодо негативного впливу раннього статевого життя та ознайомили за допомогою інформаційних брошур із небезпекою статевих захворювань.

Крім роз'яснювального діалогу «молоді регіонали» організували роздачу контрацептивів в ЗакДУ та гуртожитках інших ужгородських вишів, повідомляє прес-служба організації.

02 грудня 2011р.

Теги: регіонал, контрацептив, презерватив

Коментарі

ture 2011-12-04 / 18:47:42
ось я не розумію, коли громадська організація розпочинає акцію заради допомоги молоді, то завжди знайдуться люди, котрим це не буде подобатися. А чому ви шановні критики чомусь не згадуєте про акції, які проводили, наприклад, УДАР, який не знає як себе піарити, тому і їздить на кордон для зустрічі з європейцями або проводити концерти (Кращий студент року) бюджети яких до речі обраховуються у декілька десятків тисяч; або ЄЦ, який виділяє кошти для різних велодоріжок та відновлення стоянок для викладачів університетів. Дані партії, що здатні тільки робити популіскі промови про те, як вони турбуються за людей, тому і витрачають великі кошти на "примарні" заходи та акції, а тут просто громадська організація(!), а не партія, зробила акцію, для збереження здоровя та підвищення знань щодо можливих захворювань, і тут почалися "культурні дискусії" на дану тему. Люди, радійте, що є ще у нас громадські організації, які турбуються про ваше здоровя, а не тільки здатні веселити публіку!

Голос 2011-12-03 / 14:59:39
Це вони так роздавали візитівки ношого президента, що поробиш який президент такі й візитівки

Виноградівець 2011-12-03 / 14:07:42
Вони більше ні на що не здатні, лиш ПРезервативи роздавати, це в них найкраще виходить... лиш НАХЄРА вони у владу полізли?

олег 2011-12-03 / 12:48:18
попередні два коментарі я бачу є відвертим витягуванням слів з контексту..
Не ПР, презервативи у даному випадку є теж контрацептивами, якщо вам цього не відомо
Акушерка, якщо ви і збираєтесь щось на писати, то раджу вам писати щось по змісту теми, а не розповсюджувати тут бруд, через подібні коменти і не хочеться потім заходити на інформаційні сайти.

Акушерка 2011-12-03 / 10:27:18
Молоді регіонали правильно роблять і чим більше вони ж і будуть користуватись презервативами - менше плодитися й розмножатись будуть.

Не ПР 2011-12-03 / 09:11:41
рганізували роздачу контрацептивів в ЗакДУ!????
----
Це ж препарати перед прийомом яких треба радитись з лікарем.
Ганьба регіоналам

LC 2011-12-03 / 01:20:20
2жан: Кльовий???? Ну-ну. Тоді не дивно, що є пропозиція, якщо є й попит. Ну, в кожного свої критерії. Для когось і шансон - мистецтво. З другим реченням цілком згоден. Ніхто нікого не зобов’язаний любити.

LC 2011-12-03 / 01:14:35
2журік: Та сайтів стільки розвелося, що всі і не передивишся. Та й не треба. Тому -- просто повірю.
Проте... Ну не виправдовує того, хто робить дурниці те, що ще хтось також їх робить. Як на мене, звісно.

жан 2011-12-03 / 00:31:15
кльовий заголовок. а любити регіоналів ніхто не зобов"язаний. фак!

журік 2011-12-02 / 23:59:37
Зайди на регіонально-ледидівський сайт, отам маніпуляції - "Ужгород — у прірву. Мер — на моря". Ужгород що, у більшій прірві, ніж при регіональному Раті?

А опитування по Погорєлову чого стоїло? Попроси Мещзерякова, най тобі кіно назад відкрутить, якшо не бачив.

LC 2011-12-02 / 22:58:01
І знову відверто манипулятивний заголовок, як у випадку з губернатором і циганами. Автор, напевно дуже пишається таким підходом до журналістики, вважає це високим штилем і і радіє "вдалій знахідці"? А по суті - дешевий глум.
Це мені "один в один" нагадує "Репортер": там якийсь ненависник Кличків раніше робив так: брав будь-яку нейтральну новину про Кличків, в страшенних творчих муках народжував "супервдалий і дотепний" заголовок на кшталт "Солис надерет задницу "нулевому" Кличко совсем бесплатно", або "Кличко испугался Валуева окончательно и заменил его на бой с поляком", або ж "Валуев дает Кличко еще один шанс. Интересно, Кличко струсит опять?", "Неужели Кличко испугался Поветкина еще до поединка?", "Владимир Кличко все-таки испугался Чисоры и отменил поединок", "Дэвид Хэй спасет мировой бокс от братьев Кличко", "Дэвид Хэй уничтожит братьев Кличко уже в ближайшем будущем". І в кінці чужої інфи додавав від себе такий же жовчний абзацик. Правда, зараз взагалі дотепно читати ці муки творчості?
А по самій статті: Нічого поганого це ГО не робило, зовсім навпаки. Ще раз нагадування молоді про небезпеку незахищеного сексу - не таке вже й зайве. Але що коментаторам до суті справи? Сама назва організації викликає у декого такий приплив жовчі, що збоку дивитися аж смішно. Таке враження, що монополію на добрі справи в декотрих головах має лише яка-небуть "Молода Батьківщина", "Юні єдиноцентрісти" чи "Підростаючі тризубівці".

Адрій Слісарчук 2011-12-02 / 22:09:16
Я тут все можу зрозуміти, але громадська організація яким чином може відповідати за те, скільки грошей витрачено...