Белень зробив пам’ятник "виключно за добровільні внески працівників прокуратури" (ФОТО)

Як раніше анонсувало Закарпаття онлайн, саме в ці хвилини в обласному центрі Закарпаття, біля приміщення Закарпатської прокуратури, проходить відкриття нового пам''''''''ятника. Подію приурочено до Дня прокуратури України, який відзначається сьогодні.

Белень зробив пам’ятник "виключно за добровільні внески працівників прокуратури" (ФОТО)

Автором його є ужгородський скульптор Михайло Белень. Стелу висотою в 3,5 метра увінчує святий дух у вигляді голуба. Як повідомляє в соціальній мережі Фейсбук журналістка Оксана Штефаньо, на її інформаційний запит з приводу вартості монумента прийшла відповідь, що "пам’ятний знак виготовлено та встановлено виключно за добровільні внески працівників прокуратури області. Надати інформацію про вартість пам’ятного знаку не представляється можливим у зв’язку з тим, що його автор Белень М.О., заперечив про надання цієї інформації, оскільки вона відноситься до конфіденційної".

Ще вчора біля пам’ятника велися робтоти.

Як інформують джерела в інтернеті, аналогічно пам'ятники до Дня прокуратури сьогодні планується відкрити і в інших містах України.

Фото Оксани Штефаньо

01 грудня 2011р.

Теги: пам’ятник, прокуратура

Коментарі

Крепись страна 2011-12-03 / 16:55:18
Маразм крепчает.

лампертсас 2011-12-01 / 22:25:33

Агов, редакціє! Знайдіть для молодчинки Оксанки Штефаньо велику букву! (в статті хоча б)


Знайшли. :)  Дякуємо за підказку. Адмін

Іванна 2011-12-01 / 20:06:47
правда, є ризик, що у фінзвітності мерії ці кошти можуть пройти під статтею "видаткм на благоустрій міста" і за них, не дай Боже, ще якесь одоробло Беленя у якомусь сквері забабахають... У нас же вміють по-цільовому кошти використовувати. Просто їм здається, що то "красіво".

Василь 2011-12-01 / 19:51:28
Перші сто гривень я радо внесу для підвердження намірів , пропоную адміну вважати цю ініціативу реальним проектом і запропонувати аудиторії іменний список добровільних внесків, щоб не тільки фінансами вімірювалась аргументація , а й персоналіями ,які здатні формувати цивілізований культурний простір в нашому місті.

Іванна - Василеві 2011-12-01 / 19:15:51
Чудова ідея, Пане Василю! Треба б організувати такий збір на очищення міста від Беленівської халтури А ще на мистецький лікбез для тих чинуш, які дозволють халтурникові паплюжити місто. Хоча, в даному випадку, яка тематика - такий і виконавець...

Василь 2011-12-01 / 17:02:36
Питання взагалі варта ставити інакше !
Скільки б ужгородці зібрали грошей , щоб відкупити заср...ні куточки нашого міста цими потворами , котрі Белень пхає вже яке десятиліття! Благодійний фонд би став одним з найпопулярнших, я переконаний!!!!

Василь 2011-12-01 / 16:52:35
Чи не опечатка в тексті ? Зрозуміліше звучить " на добровільні пожертви працівникам прокуратури" , а вони очевидно "скромні"...

Роман 2011-12-01 / 16:23:38
Можна зрозуміти коли відкривають пам"ятники загиблим міліціонерам, чорнобильцям чи афганцям. Але для чого відкривати монументи канцелярським щурам-прокурорам. За те що папірці перекладають з купи на купу? Чи хабарі беруть і з жиру бісяться?
Більшої антиреклами для прокуратури видумати не можна було.

Вася 2011-12-01 / 15:26:36
А кому то пам'ятник? Загиблим слідакам? Чи посто прокурорські понти?

неБелень 2011-12-01 / 15:09:44
раз белень за то взявся, "внесків" мало бути багато

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 3
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
» Всі новини