Закарпатський Держкомзем не хоче карати винних у порушенні земельного законодавства – прокуратура

Прокуратура Закарпатської області провела перевірку в головному управлінні Держкомзему у Закарпатській області щодо здійснення державного контролю за використанням та охороною земель.

Закарпатський Держкомзем не хоче карати винних у порушенні земельного законодавства – прокуратура

 Як повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі прокуратури Закарпатської області, встановлено, що Управління не забезпечує належної реалізації державної політики у сфері земельних відносин та ефективного контролю за використанням та охороною земель. Про це повідомив начальник відділу нагляду за додержанням земельного законодавства прокуратури Закарпатської області Микола Мокрянин.

Упродовж 2010 – 8 місяців 2011 років головним управлінням Держкомзему у Закарпатській області підготовлено і внесено до органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування 1593 клопотання про усунення порушень вимог земельного законодавства. Протягом 9 місяців 2011 року Управлінням внесено 458 клопотань. Із них, 335 задоволено.

Однак, незважаючи на значну кількість внесених клопотань щодо припинення порушення вимог земельного законодавства, Управлінням, жодного разу не ставилось питання про притягнення осіб, винних у порушенні земельного законодавства до відповідальності. Робота Управління зводиться лише до констатування фактів порушення законів, а не скерована на їх попередження та усунення. Перевірки, проведені службовими особами держземінспекції, як правило, носять формальний характер, через що порушення тривалий час не усуваються.

В окремих випадках держземінспектори за результатами перевірки не вносять відповідні клопотання щодо припинення порушення земельного законодавства.

Таким чином прокуратура Закарпатської області вимагає усунути порушення земельного законодавства, а винних осіб притягнути до дисциплінарної відповідальності.

13 жовтня 2011р.

Теги: держкомзем, прокуратура, земельний

Коментарі

Юра 2012-05-02 / 21:49:37
Що ви всі нервозитеся.Такий безпредєл і у Хусті.Токар поставив свого зять начальником і робить що хоче.Началася сімейна традиція.

!!! 2011-10-24 / 19:03:00
????????????????

Таня , Міжгір"я 2011-10-16 / 10:49:00
Заспокойтесь,Больбанка бабло гребла і буде гребсти разом з Маньом .Кому хочу тому дам. Це моя приватна лавочка

кузя 2011-10-15 / 22:52:00
а що,вже Больбанку зняли, що пересталисьте її обговорювати?

кузя 2011-10-14 / 21:50:00
ісе май головноє не лишень у міжгірю ай у колочаві. бульбашки тоже лопают

Оля 2011-10-14 / 21:37:00
У вас у Міжгір'ї більше немає ніякої теми крім якоїсь Бульбашки?

співроб. 2011-10-14 / 21:28:00
Шановний М.Мокрянин! Із-за Вашої статейки у Міжгірьському районі пані Больбан оголосила суботу і неділю робочими днями.А у нас день міста. Як я з дитиною маю відпочити?

Аня 2011-10-14 / 21:18:00
Коментарі щодо пані Больбан треба би винести на форум Держземагенства, тому що в області нас не почують, це я Вам говорю, повірьте мені, будь ласка.

Марія 2011-10-14 / 20:38:00
Больбан Н.М. за рік отримала 2 догани Держкомзему, але на це все головне управління Держкомзему у Закарпатській області "закриває очі", а у районі "хаос і безпредєл" Страдають громадяни у яких тонкі гаманці.

Богдан 2011-10-14 / 20:33:00
Прокурор Міжгір"я із своїм замом Савков доят Больбанку уже другий рік,най Мокрянин зазвіда прокурора де заникав кримінальну справу по Репинному,де Больбанка продала із репинським головов київлянам земельку на мільйони гривень

Жорик 2011-10-14 / 17:48:00
За рік начальник відділу Держкомзему в Міжгірському районі Больбан Н. М. Судилася зі своїми спеціалістами шість разів, з яких 5 програла, а тільки один виграла (позов Маньо Ю.Ю. до відділу). Куди влада дивиться? Де прокуратура району, яка її покриває? Це ж позор владі, адже вона ставлениця "помаранчевих". Ганьба всім представникам влади.

Аня 2011-10-14 / 17:34:00
Раз йде мова в коментарях про Больбан, і влада та контролюючі органи, в тому числі прокуратура про всі її"дєлішкі"знає, то я пропоную її на посаду начальника Держкомзему у Закарпратській області, тому що в Міжгір"ї їй місця мало. За посаду "бабло" вже зібране.

Аня, Міжгір"я 2011-10-14 / 16:24:00
Больбанку і Манька захищає влада інакше вони б цього ганебства не творили. Жодну довідку,жодний документ без взятки не пройде.Раз "Манько " звільнений із земельного,то чому він весь час біля больбанки

РУСЛАНА 2011-10-14 / 16:18:00
Скажіть,до яких пір у Міжгір"ю буде начальникувати Больбанка із Маньом і писати на бумагу яку суму взятки треба заплатити.Той безпредел не бачить Міжгірська влада

Юрко Мукачево 2011-10-14 / 08:56:00
Люди добрі, та що нико незнає ко начальник цього золотого держкомзему? Тать уповічте!

біла любаша 2011-10-13 / 20:34:00
А всліплисьте в прокуратурі про то,що витворят у Міжгір"ї Больбанка із своїм коханим маньом

не дам ся узвідати 2011-10-13 / 18:46:00
У них на йсе часу ниє, вони "вимагають"

неважливо 2011-10-13 / 18:20:00
А коли прокуратура буде карати порушників земельного законодавства? Чи може краще формально реагувати на порушення караючи інспекторів!!!

НУЦУ із Діброви 2011-10-13 / 17:53:00
Юрику із Мукачева, таку таксу як потрібно дати за цю посаду, ніхто назбирати не може. В області дай, у Києві дай, маміній мамі дай....

Юра Мукачево 2011-10-13 / 16:55:00
Цікаво , а хто начальник управління держкомзему в Закарпатській області ???...

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн