В Ужгороді молоді націоналісти відзначили День УПА футболом (ФОТО)

Сьогодні, 9 жовтня, молоді закарпатські націоналісти провели турнір з футболу, який присвятили Дню Української Повстанської Армії.

В Ужгороді молоді націоналісти відзначили День УПА футболом (ФОТО)

Організатором змагання виступила молодіжна організація "Карпатська Січ", яка вже традиційно відзначає пам'ятні дати українських націоналістів спортивними змаганнями.

Крім власне футболу, молодики провели невелику виховну лекцію, у якій розповіли про УПА та її героїв, патріотизм та національну ідею.

Турнір провели на футбольному полі в ужгородському мікрорайоні Шахта. У змаганні взяли участь 8 команд, кожна складалась з 5 осіб. До них також приєднались хлопці з мікрорайону, в якому проходив турнір, котрі зацікавились тим, що відбувалося.

Під час турніру суворо заборонялося вживати алкоголь та палити. Гра була спрямована не на перемогу, а на відточення командного духу та патріотичне виховання молоді, яке не можливе без спортивної культури.

Після змагання учасники організації "Карпатська Січ" роздали всім присутнім листівки та стікери з історичними фактами про Українську Повстанську Армію та закликали любити свою державу і пам'ятати тих, хто по-справжньому боровся за її незалежність і свободу.

09 жовтня 2011р.

Теги: націоналіст, повстанська, футбол

Коментарі

2011-10-13 / 11:45:00
Молодці...
якщо неклеїти наклейки , то люди повністю забудуть історію....

Рома 2011-10-12 / 01:57:00
молодці!!!!!!!!

2011-10-11 / 16:28:00
засрали весь Ужгород наклейками!
підтримую турнір але поважайте власне місто!

ледида 2011-10-10 / 17:00:00
цей турнір показав , що молодь потребує спортивних майданчиків в місті!!!! також турнір показав що є патріоти на закарпатті, які діють внеполітики і нефінансуються олігархами!!! і прицьому показують любов до краю і те що владі треба приділити уваги всім районам міста! томущо пограти у футбол задарма на хорошому полі хочуть ВСІ

zig 2011-10-10 / 16:56:00
хлопці взяли правильний курс. а саме Здорова Нація та розповсюдження через листівки та стікери націоналістичної ідеї!!!! Ми є Українцями!!! і маємо гордитись.що в нас є ще така молодь!

олександр 2011-10-10 / 16:51:00
Слава Україні!!! нарешті Закарпаття повертається до націоналістичного міста,хоча й малими кроками,але ці хлопці свого ДОБЮТЬСЯ,якщо їх зараз близько 40 чоловік,то згодом .після таких акцій.та нижче згаданих забігів та турнірів їхня кількість збільшиться!!!!!!!!!!! а ця кількість має друзів яким буде розповідати про УПА,і так далі.доки дійсно Закарпаття посилиться здоровими патріотами..

сбу 2011-10-10 / 16:46:00
радує що молодь рухається в правильному напрямку!!!!!
а тупі коменти мадяр навіть нечитайте, вони лиш знають в інеті сидіти та писати які вони класні.

сват 2011-10-10 / 16:44:00
CУПЕР АКЦІЯ!!!!!!!
НАСТУПНІ АКЦІЇ АГІТУЙТЕ СИЛЬНІШЕ,Я ДУМАЮ ЯКЩО НА ЦЕЙ РАЗ ВАС БУЛО 8 КОМАНД(А ЦЕ 40 ЧОЛОВІК) ТО НАСТУПНИЙ РАЗ БУДЕ 100!!!!!!!!!

DEREK 2011-10-10 / 16:40:00
це вже неперша ваша акція,я памятаю що ви проводили здоровий забіг та турнір по змішаним боям..ви молодці!!! побільше робіть таких акцій, та розвивайте молодь закарпаття..також радує що КАРПАТСЬКА СІЧ Є НЕПОЛІТИЧНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ!!!!
СЛАВА УКРАЇНІ!!!

УЖГОРОДЕЦЬ 2011-10-10 / 16:34:00
МОЛОДЦІ!!!!!!
ПОБІЛЬШЕ Б ТАКИХ АКЦІЙ СПОРТИВНИХ І В ОДНОЧАС ЛЕКЦІЙНИХ,ЩОБ ЛЮДИ БУЛИ ПАТРІОТАМИ, ЗНАЛИ ЩО ТАКЕ НАЦІОНАЛІЗМ, ТА ПІДТРИМУВАЛИ ГАСЛО
ЗДОРОВА МОЛОДЬ-ЗДОРОВА НАЦІЯ!!!!!
СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!

автоном 2011-10-10 / 16:31:00
Мадяри !!! ви лиш знаєте писати що які ми погані,але ми хоть щось проводимо в нашому місті, підтримуємо історію та розповсюджуєм здоровий спосіб життя!!!!!!

ПАТРІОТ 2011-10-10 / 16:27:00
Молодці!!!!!!!!!
помаленьку дух закарпаття прокидаєся

Ember Zoltán 2011-10-10 / 15:47:00

Тяхнибокюгенд (прапор крайний с права)

Мирослав 2011-10-10 / 11:29:00
Блохін, 10.10.2011 09:57
Краще б ті фотки нікому не показували. Ганьба. Дворовий футбол без форми на полі без розмітки. Чудова акція! Головне, що банери повісили.

Така акція підтверджує, що націоналізм, в тому числі і на Закарпатті, це свідомий рух української молоді, а не завезений за спонсорські гроші десь ззовні. Якби подібну акцію робили москалі або мадяри, то була б форма, гарне поле, призовий фонд і т.д. Але, це було б нещиро зі сторони молоді, а куплено. А така акція, без спонсорів, гідна поваги.
СЛАВА УКРАЇНІ

Мирослав 2011-10-10 / 11:29:00
Блохін, 10.10.2011 09:57
Краще б ті фотки нікому не показували. Ганьба. Дворовий футбол без форми на полі без розмітки. Чудова акція! Головне, що банери повісили.

Така акція підтверджує, що націоналізм, в тому числі і на Закарпатті, це свідомий рух української молоді, а не завезений за спонсорські гроші десь ззовні. Якби подібну акцію робили москалі або мадяри, то була б форма, гарне поле, призовий фонд і т.д. Але, це було б нещиро зі сторони молоді, а куплено. А така акція, без спонсорів, гідна поваги.
СЛАВА УКРАЇНІ

2011-10-10 / 09:58:00
Хлопці, кому там смішно - із Закарпаття якраз і починався націоналізм, і Українська держава. Почитайте книги відповідні.: "Шлях до України" (збірка документів), Бірчак "Карпатська Україна", Худанич "Український чин Закарпаття", Пагіря "Карпатська січ", Гренджа-Донський "Щастя і горе Карпатської України" та інші. Підіть мало пройдіться в "Кобзар", порийтеся в Інтернеті, не лем сидіть та пиво пийте, "Інтерни" позирайте та якусь Дарью Донцову там читайте)

Блохін 2011-10-10 / 09:57:00
Краще б ті фотки нікому не показували. Ганьба. Дворовий футбол без форми на полі без розмітки. Чудова акція! Головне, що банери повісили.

Ужгород 2011-10-10 / 08:22:00
Підтримую!

У здоровому тілі здоровий дух! :)

Пан Баклажан 2011-10-09 / 23:49:00
Прапор в них зачотний, так і "тянєтся рука" (с) зігу кінуть...

Наш 2011-10-09 / 22:58:00
Ті Галични не устають свої ідеї рухати у наші краї...

НОВИНИ: Спорт

13:28
/ 2
Відбулися матчі 1 туру вищої ліги чемпіонату Закарпаття з футболу
10:33
На Ужгородщині затримали наркоторговців
20:27
Кіберполіція заблокувала Telegram-канал, що лякав терактами в школах Мукачева
12:46
Закарпатці повернулися з нагородами з чемпіонату України з пауерліфтингу
20:42
В Ужгороді відбувся турнір пам'яті полеглого захисника Данила Богуславського
10:38
/ 6
Зимова першість Закарпаття з футболу: блокпостів біля стадіонів не буде, але й "ухилянтів" не прихищатимуть
10:28
/ 1
Стадіони у Минаї та Ужгороді допущені до УПЛ, хоча освітлення відсутнє
11:24
/ 3
5 організаторам підпільних гральних клубів на Закарпатті повідомили про підозру
20:53
/ 5
Закарпатська облрада просить УАФ дозволити й надалі проводити футбольні матчі на стадіонах "Авангард" та "Минай-Арена"
23:48
/ 4
Вартість встановлення освітлення на стадіоні "Минай Арена" сягне близько 16 млн грн
16:36
/ 1
На Закарпатті за допомогою квадрокоптера "вичислили" двох "ухилянтів"-"плавунців"
11:19
/ 9
УАФ заборонила матчі на "Минай-Арені" та "Авангарді" в Ужгороді до встановлення освітлення
23:41
Результатом благодійного забігу до Дня Святого Миколая в Ужгороді стали зібрані майже 40 тис.грн
12:41
/ 2
ФК "Минай" втратив ключових футболістів – Любеновіч
17:02
/ 1
Військовослужбовець із Закарпаття Андрій "Бродяга" Ткачук здобув "бронзу" Чемпіонату світу з бігу на 24 години
14:00
/ 3
За останні 2 дні "Минай" покинули вже 5 гравців
16:55
Закарпатський Воловець прийме Кубок України з армреслінгу
11:36
Закарпатські пауерліфтери повернулися з кубка України з медалями і навіть рекордом
15:20
Матч "Минаю" з "Динамо" в Ужгороді перенесено на весну через повітряну тривогу та відсутність освітлення на стадіоні
16:09
У Мукачеві відбулися змагання з художньої гімнастики "Мукачівська зірочка"
16:46
Мукачівці долучилися до забігу проти насильства
11:39
/ 1
Поліція розповіла про обставини зіткнення легковика, вантажівки, мікроавтобуса і велосипедиста у Вонігові на Тячівщині
10:40
/ 1
У Мукачеві сьогодні стартують чемпіонат Закарпаття та відкритий Кубок Мукачева зі змішаних єдиноборств (ММА)
21:07
Мукачівець вдало виступив на "Biegu Niepodległości" в Польщі
09:54
/ 1
9-річний хлопчик з Закарпаття встановив світовий рекорд у гирьовому спорті
» Всі новини