Віталіна Кізляк – племінниця Івана Поповича, чи дочка місцевого бізнесмена? (ФОТО)

У суботу, 10 вересня, о 15.50 стало відомо ім’я переможниці міжнародного фестивалю "Іван Попович збирає таланти", який проходив у селі Осій на Іршавщині. Гран-прі отримала Віталіна Кізляк з Осою.

Віталіна Кізляк отримула гран-прі
Віталіна Кізляк отримула гран-прі

На сцену вийшла заплаканою у прозорій вишиванці, оздобленою візерунками голубого кольору, і в дірявих джинсах. Попович сказав, що посварив Віталіну за такий сценічний костюм і що сума гран-прі (а це – три тисячі гривень) допоможе їй купити нормальний одяг. Віталіна підтирала сльози, схлипувала, її обличчя було червоним. Залишилось невідомим - чи то від критики Поповича, чи то від "несподіваної" перемоги.

У одного із членів журі – письменника Івана Петровція я запитала: хто є батьками  Віталіни Кізляк? Іван Юрійович відповів, що мама Віталіни працює вчителькою і розлучена із її батьком. З другого джерела стало відомо, що Віталіна Кізляк – дочка місцевого бізнесмена. А в одному з коментарів у мережі Інтернет написано, що Віталіна – родичка (племінниця) Івана Поповича. Фактом є те, що Віталіна Кізляк уже тривалий час займається вокалом та часто співає на концертах у самого Івана Поповича як бек-вокалістка.
 
Головою журі був начальник управління культури Закарпатської ОДА Юрій Глеба, уродженець Іршавщини.

Пригадалося, що чотири роки тому в Осої проходив І фестиваль авторської пісні, зініційований Іваном Поповичем. Тоді Віталіна Кізляк отримала І місце. Один із членів журі – Олександр Гаврош – засумнівався і попросив провести перерахунок голосів. Перерахунок голосів показав, що Віталіна отримала лише ІІ місце, тоді як першим був бард з Ужгорода Михайло Грицик. Тодішній голова журі осійчанин Іван Петровцій стояв на своєму і не дозволив змінювати результатів фестивалю-конкурсу, заявивши, що "бардівські пісні українською мовою виконуватися не можуть, бо вона занадто бідна, а от російська чи русинська вдало підходять для цієї справи".

На жаль, журналістам, які приїхала вчора в Осій, не вдалось почути співу Віталіни Кізляк на гала-концерті.

Віталіна Кізляк біля начальника управління культури Закарпатської ОДА Юрія Глеби

11 вересня 2011р.

Теги: Віталіна Кізляк, Іван Попович, фестиваль

Коментарі

Мирослава 2013-03-07 / 22:41:20
Ким би не була Віталіна, чиєю б дочкою чи родичкою, а голос у неї просто незрівнянний. Віват, Віталіно. Івано-Франківськ тебе любить!

Лана 2012-09-09 / 14:40:17
Всі осійчанки щирі і відкриті тому і плачуть від радості, а хто заздрить то нехай сам заспіває краще. А вигляд не головне бо можна вийти у вечірньому платті а заспівати бездарно. А нашу ВІТАЛІНУ не смійте ображати, бо вона вчиться давно в Києві і до своєї слави йшла довго і важко. А хто не має про що писати бо не вистачає розуму то риється в чужій білизні.

V.V, 2011-12-08 / 11:22:39
Це ще та штучка. Нічого справжнього в ній немає. Дружить з тими в кого є гроші, а коли видоїть кидає.

Ember Zoltán 2011-09-18 / 09:22:00
Поздравляю Виталину!

Ее крритикуют за протертые джинсы. Вот у меня два вопроса:

1. На таком фестивале што самое главное, одежда или голос?
2. Сам фестиваль разве был фестивалем народной песни?

НАСТЯ 2011-09-15 / 21:28:00
ТА ЩО ТИ ЗА ЖУРНАЛІСТК, ЩО НЕ ЧУЛА ВІТАЛІНУ НА ГАЛА КОНЦЕРТІ,І ПЛАКАЛА ВОНА ВІД ЩАСТЯ, ЩО ЗДОБУЛА ПЕРЕМОГУ!І ПРО БАТЬКА І ПРО ТЕ, ЩО ВОНА ПЛЕМІННИЦЯ ПОПОВИЧА -ЦЕ БРЕХНЯ,ЯКЩО НЕ ЗНАЄТЕ ПРАВДИ ТО НЕ ВКЛЮЧАЙТЕ СВОЇ ФАНТАЗІЇ!!!!

2011-09-15 / 10:41:00
П. "Оляна" - І. Ю. Петровцій - відома особа і в сфері своєї діяльності - визнаний спеціаліст. Щоб оспорювати його слова потрібно бути не профаном (непосвяченим) чи любителем, а хоч близьким до його рівня і не під ніком, а під власним іменем-прізвищем та відповідними титулами.

фестивальний критик 2011-09-12 / 23:35:00
а чому ж Віталіна не співала на гала-концерті? що не хотіла щоб її почули гості фесту і журналісти?

Оляна 2011-09-12 / 19:00:00
"...фест авторської пісні, який колись проходив у Луцьку...
От-от - проходив колись, чула-чула ти, "на мистецьких заходах українського рівня" - але вже не проходить, але вже не чути, але все на хуторянсько-шароварному рівні!"

Вибачте, я повторюсь - для того, щоб про щось судити, потрібно про це знати, для того, щоб стверджувати про шароварний рівень, потрібно , шановний аноніме, той рівень бачити. Якщо у нас таких попсово-шароварних фестивалів зараз понароджувалось, то це не є підставою для подібних узагальнень. Відсутність фестів не вказує на відсутність самого процесу.Люди живуть, і співають, і пишуть нове... І знаєте, гарно у них це виходить. А чи багато, скажімо, в тому ж таки Ужгороді цікавих російськомовних бардів, чи русинських?

анонім 2011-09-12 / 17:14:00
Від вигляду Віталіни і мені хочеться плакати

не Глоба 2011-09-12 / 17:13:00
Дивлюсь на смолаву і заревану ВІталіну та на інших артисток на сцені, вони сіяють радістю.
Як кажуть, без коментарів.
Всі добре знають, що Попович, Турянин, Глеба взялись доїти Деркача, бо той хоче стати депутатом Верховної Ради.
Подібних фестів-конкурсів буде чимало на Іршавщині та Хустщині. Перемагатимуть "найкращі".

2011-09-12 / 15:58:00
"...фест авторської пісні, який колись проходив у Луцьку...
От-от - проходив колись, чула-чула ти, "на мистецьких заходах українського рівня" - але вже не проходить, але вже не чути, але все на хуторянсько-шароварному рівні!
Тому Петровцій, знавець багатьох мов, поет, перекладач, цінитель слова і зробив такий висновок!

2011-09-12 / 11:13:00
Та, ясна річ, що будь-якою мовою бардівська пісня звучить. Це ж відомий українофоб Петровцій прорік. Так що не треба дивуватися.

Оляна 2011-09-12 / 11:01:00
Занадто бідна українська мова чи бардівська пісня цією мовою? А ви взагалі чули когось із українських бардів?!!!!!!!??? Та того ж Михайла Грицика? Ви чули Ольгу Богомолець у гітарному супроводі чи Жданкіна, чи Олександра Смика? Не маєте права щось стверджувати, якщо не компетентні у цьому! Спочатку послухайте, поцікавтеся, а потім робіть висновки. А те, що у Закарпатті цей напрямок не розвивається, це місцева особливість... Повірте, я знаю, про що пишу, адже і на Оберезі ( це фест авторської пісні, який колись проходив у Луцьку) чула розкішних бардів, і на Руті, й на інших мистецьких заходах загальноукраїнського рівня

Ха! 2011-09-12 / 10:57:00
Чергова підстава! :)

Схоже, осійські шахер-махери непереможні. Чого дивуватися з ходячого анекдота Петровція -- брехуна найвищої проби. Земеля! :)

Natasha 2011-09-12 / 10:57:00
фігня ...а не конкурс ....

2011-09-12 / 09:52:00
"бардівські пісні українською мовою виконуватися не можуть, бо вона занадто бідна, а от російська чи русинська вдало підходять для цієї справи".

Що правда - то правда!

Сузіря зірок 2011-09-12 / 08:57:00
Віталіна останні 3 роки живе і навчається в м. Києві. Хоча народилась в с. Осій. Тому в графі проживання і було зазначено Київ.

петровцій 2011-09-11 / 23:52:00
А чому в тому конкурсі (Сузір'я зірок) В. Кізляк значиться як киянка? "І місце - Кізляк Віталіна (20 р. м. Київ)" - http://zakarpattya.net.ua/ukr-news-86667-Hran-pri-Suzir%E2%80%99ia-zirok-vidpravyvsia-z-Uzhhoroda-do-KHarkova

Сузіря зірок 2011-09-11 / 23:41:00
Віталіна на ІІІ всеукраїнському конкурсі молодих виконавців сучасної української пісні "Сузіря зірок" отримала І місце в старшій категорії, поступившись гран-прі харьківчанину Олексію Бойку. Здається в її вокальних даних умнівати не приходиться.

stopsignal 2011-09-11 / 22:42:00
а яка різниця? хто платить - то й і має...

НОВИНИ: Культура

16:06
Хор "Cantus" розпочинає концертний тур "Звуки небес, голоси землі"
15:00
Сьогодні в Ужгороді стартує ІІ Всеукраїнський конкурс хорового мистецтва імені Михайла Кречка
13:52
В Ужгороді в неділю зірковий склад акторів зіграє одну з кращих комедій XXI століття
11:20
/ 4
В Ужгороді розпочався IV Всеукраїнський фестиваль камерного мистецтва "Під цвітом сакури"
21:09
/ 1
Загублені у коханні
13:56
В Ужгороді вдесяте відкрили виставку-конкурс "Світ писанки"
06:00
Загадкова вісімка
10:52
Сьогодні, у четвер, в Ужгородському скансені відкриється виставка Мирослава Ясінського "Карби"
17:49
В ужгородському скансені відкриється виставка "Світ писанки"
05:49
У квітні в Ужгороді пройде VIII Міжнародний фестиваль "Музика без кордонів"
00:16
У середу в Хусті стартує IІ Всеукраїнський театральний фестиваль "FantaziaFest"
13:31
У скансені в Львові завершують масштабну реставрацію садиби з закарпатської Іршавщини
05:50
Із безодні
22:26
"Закарпатську" "Маріупольську драму" з успіхом показали в Києві
17:55
У Хусті відбулися нагородження переможців і гала-концерт ХІІІ Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле"
15:41
Відвертий щоденник чи казка для європейців: як читати "Війну з тильного боку" Андрія Любки
15:09
У Хусті відбудеться нагородження переможців та гала-концерт Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле"
14:25
Закарпатський облмуздрамтеатр розповів про свої найближчі події
14:26
У суботу в Хусті зіграють прем’єру вистави про Августина Волошина
15:11
Як відомі українські письменники хотіли поселитися на Закарпатті
08:20
/ 1
Обережно, любов
11:16
/ 1
Автор споруд ПАДІЮНу і "Едельвейсу" представив в Ужгороді виставку акварелей
22:08
/ 1
"Маріупольську драму" покажуть в Ужгороді та Києві
10:12
/ 1
У четвер відбудеться концерт Закарпатського народного хору "Загуди ми, гудаченьку"
11:08
Закарпатська філармонія запрошує на концерт "Музичне мереживо бароко"
» Всі новини