З центру Ужгорода заберуть батут і дитячі машинки

Історичний центр Ужгорода – не місце для "луна-парку", - наголосив ужгородський міський голова Віктор Погорєлов на засіданні виконкому цієї середи. Йшлося про атракціони поблизу театру ляльок – батут та кільканадцять дитячих автомобілів.

З центру Ужгорода заберуть батут і дитячі машинки

Власникам машинок запропонують "посунути" розвагу з Театральної. "Звісно, в місті мають бути подібні атракціони для малечі, і пропонуємо власникам розмістити їх або на площі Богдана Хмельницького, або в парку чи принаймні - за ляльковий театр, на майданчик перед входом на дитячу залізницю", - зазначив Віктор Погорєлов. У кожному разі, такій кількості іграшкових авто, які заважають перехожим, не місце на площі, - наголосив мер, який дав доручення відповідним службам протягом двох днів вивчити питання, проаналізувати документи підприємців й запропонувати нові місця для атракціонів, повідомили Закарпаття онлайн в прес-службі Ужгородської міської ради.

07 вересня 2011р.

Теги: батут, машинки

Коментарі

Андрей 2011-09-09 / 10:11:00
2 анонім, 08.09.2011 21:23:
"Можно вопрос? Самим детям - это в радость, или же, в тягость? Прям, хорошее место, однако! Что видит ребенок, вокруг себя? Будки, стройку, бардак и т.д."
- так может надо "будки, стройку, бардак" убрать, а не детей? Или это дети на игрушечных машинках привезли мусор, пластмассовыми лопатками строят уродские гостинницо-рестораны в центре города? И, да, к Филармонии - самое то для детей - пусть учатся у старших товарищей бухать пиво, курить, материться.

N 2011-09-08 / 23:51:00
До аноніма:
правильно, нехай перенесуть до філармонії, де тихо і спокійно можна посидіти... щоб та тиша і спокій закінчились.

N 2011-09-08 / 23:48:00
Добре що людям не заважають машинки дорослих, що їздять не лише по дорозі, але й по пішоходній частині "історичного центру міста". До речі, а хіба в Ужгороді є ще й не історичний центр?

2011-09-08 / 21:23:00
Андрей, 08.09.2011 09:41
Можно вопрос? Самим детям - это в радость, или же, в тягость? Прям, хорошее место, однако! Что видит ребенок, вокруг себя? Будки, стройку, бардак и т.д. И я, только "за"! Перенести машинки, ближе к филармонии. Прекрасное место! Тихо, уютно! Всё отлично! Площадь Хмельницкого. Прекрасное место!

Поэтому, решение правильное! И сделано, в интересах детей. Чтобы не травмировать детскую психику, тем бардаком, что они видят.

Владимир 2011-09-08 / 21:18:00
LC, 08.09.2011 12:15
Хорошо говорите! Я не могу понять одного только - почему, во времена СССР, я, тогда еще ребенок, никаких утеснений не испытывал? Был парк, было детское кафе на пл. Б. Хмельницкого, было ... Да много чего! И я своё детство, до сих пор вспоминаю с теплотой!

анонім, 07.09.2011 21:31
В нормальных странах, по-нормальному всё. И, на каждом шагу - нет у них, ни идиотской рекламы, ни дебильных вывесок и т.д. Поэтому, с одной стороны, вы правы. А с другой, в городе, очень нужно навести элементарный порядок.

LC 2011-09-08 / 12:15:00
З точки зору батька маленьких дітей. До Боздоського ходити з дітьми далеченько. І туди вже точно як потрапиш, то "десяткою" на "машинки" не обійдешся. А тут все поруч, можна на місто подивитися, на уточок-рибок -- і діти щасливі.
Перенесуть до філармонії -- це не страшно, 10-20 метрів роялі не грають. А от кіть взагалі з центра проженуть, то -- сволота бездушна.
Згоден зі Смутком -- всілякому політбруду і генделикам в історичному центрі є місце, а дитячому сміху -- зась.

Андрей 2011-09-08 / 09:41:00
О, Вітуня, взявся з дітьми боротися - рівень, шо тут скажеш. Це і є ті самі "високі досягнення" за які собі Погорєлов незаконно підвищив платню?

Карл Смутко 2011-09-08 / 00:49:00
От коли побачу ті машинки біля філармонії, тоді й повірю! Як на мене, то краще б на театральній були машинки, ніж різні агітпалатки.

Умка 2011-09-07 / 23:07:00
ой лишенько...
скільки галасу...
та перенесуть ці машинки за 20 метрів - до філармонії - аби під ноги сотням перехожих, які бігають по Театралці, не кидалися, і буде дітям і далі радість!
а батут там був - ні сіло ні впало!
нехай іде до рошенки!

Ія 2011-09-07 / 22:38:00
Підтримую попереднього коментатора.
За дітей завжди вирішують де їм бути...при тому, що місць куди можна пійти в Ужгороді з дітьми НЕМАЄ взагалі. це було чи не єдине місце (окрім Боздошського) куди можна вийти з дитиною

Маря 2011-09-07 / 22:35:00
А яким діткам радість? Не всі батьки мають гроі для цих забав, но обійти це місце важко і не дуже це радість більшості дітей коли батьки не можуть заплатити а інші дітки катаються. Краще такі радості робити десь в парку.

2011-09-07 / 21:31:00
У нормальних країнах і здорових містах створюють всі умови для дитячої радості а хоч би й на кожному кроці. В Ужгороді ж можна навалити у самому "історичному" центрі бізнес-центри з салонами та пентхаузами обраних, але немає місця діточим радощам. Нащо рік тому на перила оту жабу для дітей чіпляли і ще й поштову скриньку впіхнули поміж перил, якщо зараз тих самих дітей звідти кіряють? Нічого так не заважає меру та його молодій команді, як дитячі радощі у центрі міста. Ура. За що боролись, як кажуть...

НОВИНИ: Соціо

18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 5
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон