Табачник оголосив догану ректору УжНУ

Міністерство освіти і науки, молоді спорту України, проаналізувавши підсумки роботи приймальних комісій і виконання державного замовлення українськими вишами, видавши відповідний наказ, оголосило догану ректорам 14 університетів.

Табачник оголосив догану ректору УжНУ

Серед ректорів, які отримали догану, – і ректор Ужгородського національного університету Микола Вегеш.

Ця інформація на сайті ЗІК з посиланням на "джерела в уряді" з'явилася за ініціативи оточення ректора Закарпатського державного університету Федора Ващука, котрий останнім часом проявляє найбільшу активність в боротьбі за головне крісло нового об'єднаного закарпатського вишу під назвою Закарпатський національний університет, урядову постанову про створення якого сьогодні опублікувало Закарпаття онлайн. Тим часом, за інформацією Закарпаття онлайн реально на посаду ректора майбутнього ЗакНУ сьогоднірозглядається тільки кандидатура керівника обласного Центру нейрохірургії та неврології, професора УжНУ Володимира Смоланки.


 

15 серпня 2011р.

Теги: Вегеш, догана, університет, Смоланка

Коментарі

Макс 2011-08-16 / 15:02:00
Непримиренний, Ви не вгадали ;)
А ви вже себе давно видали.
шляббур,pfr, caries ;) Ваших оцінок не боюсь, самы робите багато помилок. Вже не кажу про вашы русизми і багато чого іншого.

Лалала 2011-08-16 / 11:53:00
Ужас, это просто позор. Вам не стыдно так себя вести, уважаемая профессура.

За УжНУ 2011-08-16 / 11:33:00
ЗакДУ! Вам надо крысиного яду бы прикупить
Ха-ха

ЗакДУ 2011-08-16 / 10:28:00
caries, 15.08.2011 17:05

А може ви образились що в Олдконтиненті ніхто вас вечерею не пригостив?

І то, що ви працюете в якійсь системі -це смішно. Щось не можемо найти в и-нете що це за система така.

Не плюйте в колодязь!

ЗакДУ 2011-08-16 / 10:18:00
caries, 15.08.2011 17:05

А про то що пан Суліма гостював в Ужгороді, і що їх приймав пан Ващук при активній підтримці деяких членів ради ректорів, і про пана Бурлакова ви також з міністерського сайту дізнались?

Киньте будь ласка ссилку, щоб ми були більш обізнані

Вася 2011-08-15 / 22:13:00
Табачник-Елтон Джон

Непримиренний 2011-08-15 / 19:43:00
ЗакДу це масонська ложа по збору хабарів. А відходи від виробництва, які відписуються тут про славу цього закладу - нехай скажуть де хоч одна публікація вашого закладу. В заду в чорта. Нема й не буде. А якщо й буде, то й пес того не купить. ЗакДУ це те саме що філіал МАУП в Часлівцях.
Певно нік Макс, приховує своє ім’я, чи правда Ватильку? Комісія навчила тебе говорити і користуватися інтернет словником, продовжуй, може станеш хоч трохи подібним до продажних балогівських писак

pfr 2011-08-15 / 19:22:00
Максе! 1. Доречі (двічі у коментарі) - неправильно, правильно - до речі (окремо). 2. Навідміну - неправильно, правильно - на відміну (окремо). 3. Зброд - немає такого слова, це - русизм. Українською правильно (у цьому контексті) - зборище, потолоч, набрід, зграя. 5. Навичли - друкарська помилка через неуважність (правильно - навчили). 6. Недивлячись - неправильно, правильно - незважаючи. 7. В українській мові є клична форма ("Шлямбуре"). 8. Відсутні, де необхідно, розділові знаки.
В маленькому коментарі - понад 9 грубих помилок. Сідай, два.

шляббур 2011-08-15 / 19:07:00
Максу:
Не останній коментар, а попередній, "маскалику" ви наш. Але може стати і останнім... До речі, я вам не тикаю. А рівень вашого володіння державною мовою визначається сумою в 50 баксів (які потрібно передати відповідальним ректоркам). До речі, у вас класна система тестування! За бабки можна здати китайську, фарсі, корейську мови. Чим більше будете мудрувати та випендрюватися, тим більше конкретики прочитає народ про вашу бурсу. Повірте, класного "гівна" на вас достатньо

Макс 2011-08-15 / 17:32:00
Останній коментар від мене

2011-08-15 / 17:30:00
Шлямбур, доречі я вільно володію як російською так і українською мовою, навідміну від тебе. Видно чому тебе навичли у Твоєму ВУЗі, а ще Ви намагаєтесь прирівняти себе до ЗакДУ. Доречі, ви навіть на хвилину не задумались, що можливо за Ващука можуть бути не тільки студенти та викладачі ЗакДУ, а ображаєте всіх підряд, недивлячись за Ващука він чи ні. Це показує тільки Ваш рівень вихованості. А мова якою більшість Вашик коментаторів спілкується достойна тільки невихованого зброду баранів. Ось вся Ваша краса! Маєте чим гордитись.

студенти УжНУ 2011-08-15 / 17:25:00
Вегешу не догани треба давати , а гнати його з універа як кота помийного, до чого він довів даний вуз , як розплодилась в ньому корупція при Вегешу, ! скоро і в туалет не зайти, без взятки !!!

Макс 2011-08-15 / 17:22:00
Чем честнее человек, тем менее он подозревает других в бесчестности. (Цицерон)

Шлямбур 2011-08-15 / 17:22:00
Максу!
Хлопче, перейди на державну мову. Продемонструй, що у вас в бурсі її вивчають. Щодо мукачівських студентів та колективу. Студенти та ректорат МукДУ не випендрюються і знають свій номер у рейтингу. Він дуже близький до ЗакДУ (тобто нульовий). Але ще раз повторюю - не випендрюються. А ви крім своїх "пахнючих бударів" та ІТ-технологій для здирання бабла з дітваків нічого не маєте. Подивися у SCOPUS - ваше місце біля "параші". У журналі "Форбс" ви виглядали б привабливіше...

caries 2011-08-15 / 17:05:00
ЗакДУ
В колодязь плювати не можу, бо не маю до цього поважного навчального закладу жодного відношення. Натомність працюю в системі академічної науки (ІЕФ НАНГУ). Дуже цікавий ваш коментар... Назване прізвище пана Болюбаша з МОНУ. Я підняв інформацію про нього (на сайті міністерства)і вияснив, що це начальник департаменту вищої освіти. Наскільки мені відомо, він не госював (на відміну від зступника міністра п. Сулими) разом із сімєю в Ужгороді (приймав пан Ващук при активній підтримці деяких членів ради ректорів). Саме через цього пана та пана Бурлакова розпочалася травля ректора Вегеша із визовами на килим до Києва з пропозиціями написати заяву за власним бажанням (більш детально гляньте інтервю п. Вегеша). А щодо певних інтриг - нещодавно був свідком, як у Олдконтиненті п. Переста частував вечерею п. Ващука (чи навпаки?). Ділять хлопці портфелі та майбутні грошові потоки...Ось і вся правда

фокс 2011-08-15 / 16:56:00
Ващук скупил половину домов на площади Корятовича , привел их в порядок и сдает в аренду своему вузу . Покажите мне еще одного такого ректора.Разве что Поплавский . Зачетки без денег не принимают , курсовые-за деньги , контрольные тоже. Факультеты открываются только те ,которые приносят прибыль в карман .Все министерство куплено давно и за большие деньги.

Макс 2011-08-15 / 16:47:00
Ах да еще забыл, у Вас еще есть физ и мат факультеты и количество студентов больше.
Бесит больше всего то, что Вам Ващук по перед горло встал, а как же на счет МукДУ? С ними вы согласны учится? Все равно же у вас есть друзья с того или иного университета, зачем об..сирать друг друга. Уверен что если б дал Вам Ващук стипендию по 2000, так сразу б все угомонились, воспевали б его и на руках носили.

Уважний читач 2011-08-15 / 16:42:00

Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін

Istvan 2011-08-15 / 16:41:00
Если Ващук будет ректором, то УжНУ будет таким же коммерческим центром, как и ЗакДУ, где даже оценки контрольных работ продаваются за определенные суммы.

Макс 2011-08-15 / 16:41:00
caries, анонім а давайте внесем Ващука в список Форбс Украины, а то тут ходит миллионер, платит на право и на лево, и министерству и мнс и всем подряд, откуда ж это у него денег столько? А полюбому с университета, только подумайте тогда где деньги с УжНУ? Их там наверняка раз в 5 больше. За что вы боретесь? Я Вас дорогие студенты УжНУ совсем не понимаю, зимой сидите в шубах на парах, ходите в советские туалеты,каникулы чаще чем в детсаде, аудитории плеснявые, да с вас все смеются. Вы оперируете только тем что Вашему ВУЗу 60 с хвостиком лет и у Вас професура, которая преподает современные предметы, это все равно что спрашивать бабушку в чем пойти на дискотеку.

НОВИНИ: Соціо

11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів