Прокурора, що побив екс-дружину, відсторонено від посади – прокуратура Закарпаття

Прес-служба прокуратури Закарпатської області оприлюднила офіційну інформацію щодо заяви Інни Конар про її побиття прокурором Великоберезнянського району.

Прокурора, що побив екс-дружину, відсторонено від посади – прокуратура Закарпаття

Як йдеться в повідомленні, прокурор Закарпатської області Анатолій Петруня сьогодні на прес-конференції прокоментував ситуацію щодо заяви Інни Конар про її побиття колишнім чоловіком – прокурором Великоберезнянського району В'ячеславом Конаром.

Як розповів Анатолій Петруня, відразу ж після того, як надійшло звернення Інни Конар до органів внутрішніх справ із заявою про побиття, вказані матеріали витребовано до прокуратури області. У зв'язку з цим прокурор області того ж дня призначив службове розслідування. Зараз прийнято рішення про відсторонення В'ячеслава Конара від посади на час проведення службового розстеження.

„ У зв'язку з тим, що Інна Конар звернулася із заявою про отримані тілесні ушкодження, їм видано направлення на судово-медичне обстеження спеціалістами обласного бюро судово-медичної експертизи. Я доручив проводити перевірку старшому слідчому прокуратури області. Після отримання дослідження судмедексперта буде прийнято рішення про порушення кримінальної справи або про відмову у порушенні кримінальної справи", – повідомив прокурор області.

Також прокурор поінформував журналістів, що йде мова про колишніх чоловіка і жінку, що проживали в одному будинку. Суперечка виникла на грунті побутових відносин. Ця подія не пов'язана з професійною діяльністю прокурора.

08 липня 2011р.

Теги: Конар, прокурор, розслідування

Коментарі

знаючий 2011-07-14 / 09:50:00

Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Тут не помийна яма для пліток.  Адмін


 

ярослав орос 2011-07-12 / 22:18:00
до чого ж зріднився бізнес, христос і право в закарпатті... славімо їх...

2011-07-12 / 12:32:00
Чи є в жаливи діти - не принципово. Проблема в тому, що у нього немає мозгів і совісті

Жаливі 2011-07-12 / 12:20:00
А у Вас есть дети? Как Вы бы отнеслись к тому, чтоб Вашего ребёнка так изувечили? А насчёт того, что "сама упала", так упала, что вылетела в окно и оказалась раздетой, босиком ночью на улице, сами в это верите?

Колега 2011-07-12 / 10:00:00
Знову намагання вплутувати в цю історію дитину. Це дуже непорядно зі сторони прокурора. Стасик не один раз був битий руками і ногами цього невменяємого. А мамі він кинув як докір: Ти зяавила в міліцію коли він бив тебе, а чого не заявляла коли бив мене?
пізно Інна спохопилася. Але краще пізно ніж ніколи.

дід мороз 2011-07-12 / 09:40:00

Вилучено кілька коментарів одного атора, що пише під різними нікнеймами. Адмін

2011-07-12 / 08:20:00
Тут вам ще один аргумент, для чого Інна спровокувала цю історію. Її книга.

2011-07-12 / 08:14:00
Нема худа без добра. Інцидент трагічний: злочин вчинений психопатом-ПРОКУРОРОМ, чисельні тавми та шкода здоров'ю спричинені Інні "захисником закону, правоохоронцем". Інна повинна радіти, що не стала калікою, що у неї і її сина почнеться нове життя без побоїв і принижень. Яйщо це правда про її книгу - то непоганий піар на всю Україну. Її статті та інші друковані матер непогане хобі від душі.

репліка 2011-07-12 / 06:43:00
Знаю особисто багато людей, які є авторами 10-15 книжок. Але не є членами СПілки письменників.
Натомість членами Спілки журналістів є люди, які не написали жодного рядка для суспільного значення.
Є також багато людей, які малюють прекрасні картини, але не є членами Спілки художників.
А щодо заявочки, що "Воробець і Кошута на таке не підуть", то це без коментарів.
"Та й Рата може дещо відірвати." . Це про що? Рата - голова спілки? Якої?

Микола Староста (Жалива) 2011-07-11 / 22:46:00
У вас ворогів, не менше як у Конара.



Жаливі 2011-07-11 / 22:40:00
1.Ви праві. Вспливуть такі речі, що о-го-го. У Конара виявляється маса ворогів, які готові давати інформацію по ньому. і які потирають руки від радості.
2.Щодо виключення із спілки. Це маячня сивої кобили. Ні Воробець ні Кошута на це не підуть. У неї багато публікацій в Ужгороді, Неділі, Трибуні та в електронних ЗМІ. Та й Рата може дещо відірвати.
3. Ви робити конару ведмежу послугу. У вас жіночі риси обличчя і складається враження, що ви закохана парочка і ви своїми істеричними вигуками заступаєтеся за коханця.

Микола Староста (Жалива) 2011-07-11 / 22:37:00
Інночко, ніхто вас не шантажує, але ж ви дуже не безгрішні, і ви то знаєте.

2011-07-11 / 22:29:00
Жалива, ви смішні у своїй брехні, погрозах і шантажі.

Микола Староста (Жалива) 2011-07-11 / 22:16:00
Все я більше коментувати не буду... надоїло.

Якщо нема розуму до обіду, його вже й після обіду не буде.

Микола Староста (Жалива) 2011-07-11 / 22:11:00
Інформація про її виключення з спілки надійшла з самої спілки. Там мотивували її виключення не сплатою членських внесків... то не я придумав.

Не робіть і Інни святої!

Зробіть крок на зустріч, Інна буде ліпше для вас, якщо ви підете на мирову.

Можуть "всплити" такі речі, що ви тільки потопите один одного, нічим добрим для вас обох це не закінчися.

Хтось просто на вас не погано заробить. Кінчайте страдити хень... ви же самі знаєте, що ваша вина є теж.

читач 2011-07-11 / 22:07:00
Інно, треба було ходити не на фітнес, а на заняття, як захиститися у разі чого, знати бодай два-три прийоми.

сорри 2011-07-11 / 21:58:00
Микола Староста (Жалива), 11.07.2011 21:33
Конарку исключили не сейчас, а намного раньше этой истории. (с)

Жалива, ви баба базарна. Недавно читав ваші брудні наїзди на пані Конар. Сьогодні, раптом, читаю тут, трохи нижче, ваш пасаж з приводу брудної білизни. І тут ви знов плітки розносите...

Трепло...

Вам не гидко у цьому всьому варитися?..

2011-07-11 / 21:58:00
Жалива, як тобі не соромно. Ніхто Інну не виключав із Спілки журналістів і навіть не збирається.↲Щодо заключення судмедекспертів, то до того часу поки Інна знаходиться в лікарні його не може бути апріорі.↲Те, що здійснюється тиск на лікарів-факт. Курах жаліється, що йому постійно звонять з різними відповідними вказівками від Штефанюка. Зав.відділенням терміново йде у відпустку-подалі від гріха. До Інни в палату постійно "помилково" заглядають дядіньки в ділових костюмах. Постійно перевіряється чи вона ночує у лікарні, не виходить за межі лікарні і т.д.

Микола Староста (Жалива) 2011-07-11 / 21:33:00
местный, я знаю Конара давно, вот и все отношения.

Конарку исключили не сейчас, а намного раньше этой истории.

местный 2011-07-11 / 21:06:00
2 Микола Староста (Жалива) ("Ще одна інформація, Інна Конар не журналіст! ЇЇ включили з спілки журналістів)

Микола, в каких интимных отношениях Вы состоите с прокурором Конаром? Ну за просто деньги любой адвокат уже б заколебался...

ОК, Инну Конар исключили из Союза журналистов (чтоб правильно понимать: мне она - никто, я так, из любви к справедливости), Так получается, если исключили сейчас, значит раньше она точно была членом Союза журналистов (иначе по любому исключить нельзя...)

Получается, на самом деле на момент избиения была журналисткой...
Ой, ШО щазз ещё выяснится...

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 5
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 4
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 13
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття