Прокуратура опротестувала рішення Берегівської райради про початок засідань з гімну Угорщини

21 червня Берегівська міжрайонна прокуратура внесла протест на рішення Берегівської районної ради від 17 червня. Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, цього дня Берегівська районна рада Закарпатської області вирішила починати засідання ради з виконання Угорського національного гімну після виконання Державного Гімну України.

Прокуратура опротестувала рішення Берегівської райради про початок засідань з гімну Угорщини

Таке рішення Берегівської районної ради не відповідає вимогам Конституції України та Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

Відповідно до ст. 20 Конституції України Державними символами України є Державний Прапор, Державний Герб і Державний Гімн України. Опис державних символів України та порядок їх використання встановлюються законом, що приймається не менш як двома третинами від конституційного складу Верховної Ради України.

Крім цього, відповідно до ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" до повноважень районних рад відноситься затвердження, відповідно до закону, положення про зміст, опис та порядок використання символіки відповідного району.

Таким чином, рішення сесії Берегівської районної ради від 17 червня 2011 року є незаконним, неконституційним і підлягає скасуванню.

 

Прокуратура Закарпатської області

22 червня 2011р.

Теги: Берегово, прокуратура, рішення, сесія

Коментарі

Це я 2011-06-26 / 17:30:00
"Поступай з іншими так, як хочеш щоб поступали з тобою"
Вам подобається читати про асіміляцію русінів-українців у Словакії? Відповідь за вами.
Деяким угорцям нехотілося би щоб свої асімілювалися тут. Інші мої "одноплемінники", на жаль, думають інакше. За найновішими даними до угорсько-української школи нашого угорськоговорящого села батьки записали своїх дітей так: 30 до українського класу, 5 - до угорського. Років 10-15 було навпаки. Якщо це для когось є ознакою мадярізації...
Не терпиться вам? Хочеться зразу всіх зробити українцями? А ви спробуйте перше з росіянами. А якщо вийде...

Ірма 2011-06-25 / 12:08:00
Який жаль....величаэмося високоповажними званнями, колекціонуємо зірочки на паганох, розтопирюємо пальці рук у вигляді великої рогатої худоби, а виходить адна банальність -захистити державну символіку нема кому. проте умудряємося на своїй території з честю і гідністю відстоювати права національних меншин, їх знаменні памятки, а своє рідне, героїчне, легендарне.......обминаємо без лишніх емоцій, абож справедливо і законно "утилізуємо"..........спіть спокійно, хай вас неторбують розлади сну

2011-06-22 / 19:47:00
Почему нет?
Куцин и сотоварищи "ходят" под конкретными статьями, ждем.

местный 2011-06-22 / 19:19:00
т.е. на кол опять никого не посадят? бли-и-и-ин...

Орися-русину. 2011-06-22 / 18:33:00
В тому і проблема, що наша прокуратора займається в основному лише тим, що приносить непогані грошові девіденти, а на прапорі а бо гімні можна хіба що геморой заробити.(прапор на хліб не намастиш і на лендкрузер на ньому не заробиш) Я не сумніваюся, що ні прапорами ні чимось подібним ніхто з прокурорів без вказівки зверху займатися не буде.

2011-06-22 / 17:45:00
Rusyn Val, 22.06.2011 14:48
ВАМ уважуха, ВЫ смелый человек.
Касательно протеста, следует иметь ввиду райрады, как Коллегиальный орган, как правило, отклоняют протесты прокуроров.
Почему, очень просто, депутатов любого уровня привлечь К ОТВЕТСТВЕННОСТИ НЕВОЗМОЖНО за любое решение, бывает и похлеще, тячевские дупататы решили строить мемориал борцам за волю украины, почему так, захотелось предсетателю, сын которого главный возмутитель "податкового майдана" и восходящая звезда украинской политики.
Вероятнее всего этот протест будет отклонен, тогда прокурор, если считает необходимым обращается в суд, ну а судебное решение подлежит обязательному исполнению.
Так что впереди будут разборки.

Юрій Лівак 2011-06-22 / 17:09:00
Русын, одне не відміняє іншим. Прокуратура має боротися і з корупціонерами, і з цими недосепаратистами

сорри 2011-06-22 / 15:06:00
Протест прокурора може бути відхиленим радою. Але в даному випадку навряд чи на це хтось піде, оскільки порушення закону є очевидним.

nnn 2011-06-22 / 14:56:00
Протест прокуратури оскарженюю не підлягає, а підлягає виконанню. Якщо не виконується (не скасовується) - голова райради буде притягнутий до кримінальної відповідальності, а рішення райради скасує Бегівський суд за позовом прокуратури. Отак.

Rusyn Val 2011-06-22 / 14:48:00
Орисьо - так ,якщо прокуратурі нема чого робити,і співробітники колупаються в носі від нудьги,то безперечно треба братися за "прапори".Може краще аби прокуратура зайнялася хабарями в держ установах,незаконною вирубкою лісу,розбазарюванням земельного фонду?А так далі.Куди гроші на ремонт доріг втікають - дороги не дороги а танкодром.Де гроші пропали нше протипаводкові міроприємства?Так - нема чим зайнятися прокуратурі - хай береться за прапори ...

Орися. 2011-06-22 / 13:00:00
Це не єдиний символ. що незаконно використовують держустанови закарпаття
Коли прокуратура візьметься за прапори.

??? 2011-06-22 / 11:56:00
ЦІКАВО, ЧИ ОПРОТЕСТУЄ ЦЕ РІШЕННЯ Берегівська райрада ???
чи варто подавати до суду проти дій прокуратури ???

сорри 2011-06-22 / 11:53:00
Я ж казав... :)

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ