На Закарпатті суд над українськими патріотами не відбувся (ФОТО)

На Закарпатті Воловецький районний суд розглядав кримінальну справу, порушену проти свободівців за нібито «підпал угорського монументу». Але угорська сторона несподівано заявила про своє прохання перенести розгляд справи на пізніший термін.

На Закарпатті суд над українськими патріотами не відбувся (ФОТО)

Стає очевидним, що після висунення свободівцями на попередньому слуханні зустрічного позову з вимогою знесення незаконно збудованої на Верецькому перевалі  споруди, мотивуючи це тим, що у матеріалах справи відсутні документи, які  засвідчують  право власності Товариств Угорської культури  Закарпаття  на цю споруду, документи, що ця споруда взагалі є  об'єктом нерухомого майна і  споруджувалась  у встановленому законом порядку за належно затвердженою проектно-кошторисною  документацією, відсутні докази, що ця споруда  є культурною чи історичною цінністю та занесена до Державного реєстру національного культурного надбання, порушений порядок  надання у користування  земельної ділянки, сторона, яка називає себе "потерпілою" гарячково шукає вихід з ситуації та старається хоч якось підтасувати документи.

У зв'язку з цим адвокат свободівців Ярослав Кузів ставить питання: " чи має  моральне і законне  право прокуратура обвинувачувати свободівців у  запалюванні ватри пам"яті  за розстріляними  націоналами героями  біля  невідомо ким зведеної груди каміння на незаконно виділеній для цього земельній ділянці  і не  пред'являти обвинувачення  і претензії  до осіб, які  незаконно  забрали  землю сільськогосподарського призначення  і надали її у користування  іншій юридичній особі, до осіб, які з грубим порушенням  щось споруджували , невідомо на які кошти і не мають на це ніяких правовстановлюючих документів та без державної реєстрації".

Підтримати побратимів приїхали свободівці з інших районів Закарпаття. Не зважаючи на те, що міліція з незрозумілих причин нікого не допустила в зал засідань, біля приміщення суду відбулося пікетування з гаслами: "Ні угорському реваншизму!",  "Верецький перевал – це українська земля!",  "Будапешт - покайся за Карпатську Україну!",  "Ні політичним репресіям!" і т. ін.

Після закінчення пікетування, свободівці пройшлися колоною вулицями Волівця до пам'ятника Тарасові Шевченку, де провели мітинг. На завершення відвідали Верецький перевал, де були вшановані могили полеглих січовиків.

01 червня 2011р.

Теги: Свобода, суд, патріоти

Коментарі

василь 2011-06-05 / 20:32:00

та від вас, жмені смердючих русинів воні більше, ніж від сміттєзаводу, де вас ся двоє збирає, там озонова діра. прихвостні мадярські, ********* гаджовські

Rusyn Val :-) 2011-06-04 / 18:48:00
Та і взагалі - які в біса "патріоти"?Що, аби патріотом називатися, треба колеса по ночам палити?А хто за екологію відповідати буде?Вони, гади,скільки кисню та озону знищили?А сажа?За один такий анти-екологічний акт треба в цугундер.Так!

:-)

Rusyn Val :-) 2011-06-04 / 18:41:00
Адмін - так Олега та його команду(банду) без гумору коментувати не можна.Вони того варті - тоже мені,"пивні путчисти".

Rusyn Val 2011-06-04 / 18:13:00

А від хамства і переходу на особистості утриматися не можна було? Ви ж давній коментатор Закарпаття онлайн і знаєте правила. Для чого змушуєте Адміна робити дурну роботу? Адмін

2011-06-02 / 14:34:00
Вместе с "пузом" - слева, 19 душ. Вот и весь Сыр-бор. А вот этой с флагом на последнем фото не мешала бы диета, а так чего там - публика как публика, мирные все такие с блаженными улыбками, а кто-то говорит ФАШИСТЫ.
Вовсе нет, у людей есть своя ГРАЖДАНСКАЯ позиция и это нормально

Залишенець 2011-06-02 / 12:34:00
Може варто, тому кого так дістали українські патріоти, спробувати з"їздити до тоїж Угорщини й задемострувати там свою інакшість?
Тоді побачить справжніх, а не лагідних українських патріотів.

дістали всякі Вови, Тараси і Василі - патріоти 2011-06-02 / 00:04:00
сам ти іноземний засланець. якщо людина не дибіл і з піною у рта не кричить якийсь один з псевдопатріотичних міфів - знач вона обовязково засланець. проблема не в мадярах чи румунах а в таких як ви - які ніфіга не роблять а тіки прикриваються що їх память, мову, традиції хтось чіпає. гордість.. яке слово. якщо маєте гордість то чого пхаєтесь в Закарпаття, де на ваші ідеї всім наплювати і ваш націоналістично-фашистський бред ніхто всерйоз не сприймає. де нормально живуть мадяри, українці, росіяни, румуни, словаки. не блін... у "власній" державі декому порядок хочеться навести.. памятники пообливати... ну-ну... а потім питають - а чого в Югославії війна почалась...та дайте мирно і спокійно людям жити

Сергій 2011-06-01 / 22:59:00
Я не розумію, чому коли у власній державі українці відстоюють свої інтереси або вшановують память своїх предків вся шваль звинувачує їх у всіх земних гріхах!!!!!!!!!

Вова 2011-06-01 / 22:55:00
закарпатець, 01.06.2011 16:52
Ти не закарпатець ти іноземний засланець, яких в нас нажаль дуже багато, які працюютьна те щоб завждт критикувати патріотів, які відстоюють інтереси України. Але вам не вигідно, щоб українці мали свою нац. память, гордість, мову, суверенність і найголовніше державність. вам треба щоб українці були рабами на власній землі, ні хватить досить було знущань.

Сер 2011-06-01 / 22:49:00
закарпатець, 01.06.2011 16:52
Почитай яку дурню ти пишеш, а якшо не розумієш то не вмішуйся взагалі, хіба шо ти відпрацьовуєш мадярські форінти.

закарпатець 2011-06-01 / 16:52:00
Вандали - це ті, що паплюжать могили, наприклад на тому ж Верецькому перевалі на пам"ятниках українським героям порозписувано угорськими текстами шовіністичні надписи

То в даному випадку міліція має зловити тих вандалів, або піднімайте питання чого вони бездіяльні а не ходіть і інші памятники обливайте або підписуйте. Угорські шовіністи а з іншої сторони українські шовіністи. Жодні з них не тяне на симпатію. Чому не можна просто жити нормально і не страдати дурньою що твій сусід іншої національності? Тим паче що в Закарпатті намішано багато народів і кожен з них має право на життя на цій території/

тарас 2011-06-01 / 16:27:00
er Zoltán, 01.06.2011 13:57
А я и не знал что вандал и патриот синонимы:)

Вандали - це ті, що паплюжать могили, наприклад на тому ж Верецькому перевалі на пам"ятниках українським героям порозписувано угорськими текстами шовіністичні надписи

закарпатець 2011-06-01 / 14:20:00
бо я не юрист і яку статтю порушили не знаю. А відписуав я - "Шкода якщо юридично вони нічого не порушили. І шкода якщо такі "патріоти" пропхаються в Закарпаття і набаламутять. " Я простий звичайний житель Закарпаття який буде радий якщо таких "патріотів" садитимуть а не гладитимуть по голівці і робити з них мучеників. До русинства я нікого відношення не маю. Але русини по крайній мірі такою дурньою не займаються як свободівці. та й взагалі дивно, 100 чоловік десь підтримує свободу зі всього Закарпаття, а стіки "бруду" від них. Сидіть собі вдома і вважайте себе патріотами а не їдьте до нас і кричіть що то ваша земля. ніколи вас там не було, та й маю надію що й не буде

Ember Zoltán 2011-06-01 / 13:57:00
А я и не знал что вандал и патриот синонимы:)

Дружбан 2011-06-01 / 13:35:00
Закарпатець, ти не дав відповіді. Чи ти штатний писака політрусинів?

закарпатець 2011-06-01 / 13:02:00
в Україні все збудовано на кістках і що тепер всі будинки зносити? Закарпаття до Венгрії і інших країн входило набагато більше часу ніж в склад України. Якщо вони їдуть в Закарпаття, тратять гроші як туристи, нікому не заважають (на відміну від "патріотів") то чого їм забороняти ставити памятники в визначних для них місцях? Ти Василь зазубрив від свободи слово "кістки" і інших аргументів не бачиш. Ще скажи - хай Мукачівський замок розберуть - бо до нього їздять венгри бо це символ їх революції)

василь 2011-06-01 / 12:57:00
закарпатець, 01.06.2011 12:51
Стояв памятник, ходили до нього венгри і хай собі ходять.

який то памятник, якщо збудований на кістках. і нічого там мадярам робити, хай собі будують у себе, на своїх кістках

закарпатець 2011-06-01 / 12:51:00
дружбану - Закарпаття єдина область в Україні якій наплювати на весь ваш піар - як на комуністів так і на націоналістів (різниці від нацистів не бачу). Стояв памятник, ходили до нього венгри і хай собі ходять. Нікому не заважав. Крім купки "патріотів" які уявили себе месіями Закарпаття і починають нацьковувати венгрів, українців і інші національності, які там живуть, одні на одних. Шкода якщо юридично вони нічого не порушили. І шкода якщо такі "патріоти" пропхаються в Закарпаття і набаламутять.

Дружбан 2011-06-01 / 12:12:00
Ану, знаток великий, яку статтю, якого закону вони порушили?
А порушення з боку угорців перераховано.

закарпатець 2011-06-01 / 11:57:00
суд над "Патріотами"? та ніякі вони не патріоти, а звичайні баламути які піаряться. Порушив закон - має сидіти!

НОВИНИ: Політика

15:00
/ 9
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая