На Закарпатті у ДТП живцем згоріли працівники ДАІ (ФОТО)

Сьогодні, 26 травня, уночі поблизу Чопу сталася ДТП за участі працівника ДАІ. Внаслідок аварії водій - 35-річний майор міліції, старший інспектор ДПС ВДАІ та пасажир - старший інспектор чергової частини ВДАІ УМВС України в Закарпатській області, згоріли.

На Закарпатті у ДТП живцем згоріли працівники ДАІ (ФОТО)

Як повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі УМВСУ в Закарпатській області, аварія сталася  близько другої години ночі, на 817 км автодороги державного значення Київ–Чоп. Рухаючись в напрямку міста Чоп, водій автомобіля "Тойота Камрі", 35-річний майор міліції, старший інспектор ДПС ВДАІ, зіткнувся з трактором ЮМЗ з встановленим обладнанням для поливу полів, на якому не були встановлені габаритні вогні, що рухався у попутному напрямку, після чого автомобіль "Тойота" відкинуло на смугу зустрічного руху, де він зіткнувся з автомобілем "Даймлер Крайслер", який рухався в зустрічному напрямку.

Внаслідок ДТП автомобіль "Тойота Камрі" з водієм та пасажиром - старшим інспектором чергової частини ВДАІ УМВС України в Закарпатській області, згоріли повністю. В обох загиблих залишилося по двоє неповнолітніх дітей.

26 травня 2011р.

Теги: ДАІ, ДТП, смерть

Коментарі

гість 2012-01-14 / 20:26:21
Sobakam - sobacha smerty...Ne treba bulo letiti na shvidkosti ponad 180KM\h.. Hocha i vodiy traktora diysno vinen yaksho ne vkluchiv gabaritiv... Ale i ce NE VIPRAVDOVUE (!!!) GAI-shnikiv za ZNACHNE I NEZAKONNE (!!!) perevischennya shvidkosti... voni mauty buti vzircem dlya vsih a ne chortom na yakogo vsi plujuty i klyanuty... sered nix - maksimum 5-10% normalynih ludey... OSTALYNI - NELUDI!! shozhe vodiy-GAi-shnik buv same takoyu NELUDYU.. tuda im i doroga!!!Aminy .!. .!. .!.

гість5555 2011-07-09 / 20:08:00
ви всі кончені тварі що таке пишете,ніби ви по правилам живете!!!

м........... 2011-05-31 / 19:17:00
габарити з тракрора зняли нам так приказв бог......наш ш......

007 2011-05-30 / 22:13:00
хто вам казав що габарити не робили!ця з ЦЗГ ДАІ сама в світі не розуміється!хіба вона була на місці ДТП!!нетреба було летіти і все би було напевно добре.тепер даішники своїх будуть виправдовувати, я рахую це не правильно

2011-05-30 / 22:09:00

Sposteriha4 2011-05-30 / 18:38:00
Ne vypravdovuju trktorysta.

з якого дива він зявився там на трасі??в 2 години ночі?
O 2 hodyni no4 vin jichav na svomu traktori dodomu, javno ne na dyskoteku. Tak samo jak i menty jichaly dodomu.

чоаму він нарушив ПДР?чому їхавз вимкненими габаритниками?
Traktoryst jichav bez habarytiv-ce pravda i maje vidpovisty za svoju provynu.Dumaju jakby milicishty jichaly z dozvolenoju shvydkistju, to b pomityly TRAKTOR z ustanovkoju dlja polyvu poliv. A jakby buly chesnymy pravoochoroncjamy to iw4e by zaboronyly traktoru ruchatys dali bez habarytiv shob v njoho ne vjichaly jakis neuvazhni honshyky.

як ви докажете що вони були п*яні?
Pro te, sho milicishty buly pjani kazhutj svidky, ce mozhete prochytaty v poperednich komentarjach. Dumaju jakby vony jichaly z dozvolenoju shvydkistju, to b pomityly TRAKTOR z ustanovkoju dlja polyvu poliv. A jakby buly chesnymy pravoochoroncjamy to iw4e by zaboronyly traktoru ruchatys dali bez habarytiv shob v njoho ne vjichaly jakis neuvazhni honshyky.

ви знаєте все про їхній достаток?ви знаєте їхніх родичів?ви знаєте ким працюють їхні жінки?не знаєте,а навіщо говорите таке?
Pro jichnij dostatok sudzhu z vashoho poperednjoho komentarja: ''Молодці що за такий стаж добилися ьагато чого,і могли собі позволити таку машину!''


нік 2011-05-30 / 16:32:00
якась доля правди у тому є, чому люди їх недолюблюють,тому й пишуть ,,такі,,коментарі

Постраждала 2011-05-30 / 15:59:00
як ви докажете що вони були п*яні?

ви знаєте все про їхній достаток?ви знаєте їхніх родичів?ви знаєте ким працюють їхні жінки?не знаєте,а навіщо говорите таке?
Нетреба?та почекайте,з якого дива він зявився там на трасі??в 2 години ночі?
ну так не дивлячись на те що трактор там опинився...чоаму він нарушив ПДР?чому їхавз вимкненими габаритниками?

Spostriha4 2011-05-30 / 02:48:00
Причому тут машина?машина говорить про достаток?може машину їм подарили,а навіть якщо так.Молодці що за такий стаж добилися ьагато чого,і могли собі позволити таку машину!
????????????????????????????????????????????????
Tak podaryly chy ''jaksh tak"? Tak vychodytj dijsno ruky v krovi 4uzhij buly? raz za takyj korotkyj period milicijanty z daleko ne ministerskoju zarplatoju dostatok zkolotyly?

ану хай хоть одна тварь підтвердить що бачили як вони хабарі беруть!

Jaksho cho4 odna "tvarj" pidtverdytj vy jiji tezh zaljakuvaty budete, jak vodija fury????

....а ви всі кончені

Djakujemo za te, sho pydmityly, duzhe vahomyj argument...

Jaksho vam ne podobajetjsja dumka otochujuchych pro pravoochoronni organy i pjanych milicishtiv za kermom ne chytajte komentariv. A v o4i vam ce kazaty nema sensu, ci dumky adresovani ne vam. Ce komentari do prochytanoho.Vashe zavdannja zaraz-ce posadyty v tjurmu traktorista, shob vasha sovistj bula spokijna za pjanych mentiv.

гость 2011-05-29 / 22:45:00
Постраждала..зразу видно які ви добрі та культурні... свідки е і скажуть на суді небоячись запугів колег загиблих.. Навіщьо запугівать навіть водій фури два рази вже міняе показання.Нетреба робити виновного тракториста

Постраждала 2011-05-29 / 21:45:00
Люди!!Ви шо ненормальні? не сповнарозуму??
ви думаєте шо ви пишете??ви якісь хворі на голову люди!Причому тут машина?машина говорить про достаток?може машину їм подарили,а навіть якщо так.Молодці що за такий стаж добилися ьагато чого,і могли собі позволити таку машину!Ви їм що свічку тримали,при хабарях?! ану хай хоть одна тварь підтвердить що бачили як вони хабарі беруть!да,тут писати і поза очу говорити всі герої!
Та в кого з вас,ненормальних,буде стіки сміливості прийти у відділок,або до сім*ї померлих,і сказати то шо ви пишете тут!!НІ В КОГО!!Запам*ятайте..так поза очі говорити і писати всі герої...А насправді ніхто нездатен сказати!!
Те що вони працювали в міліції нічого не значить,ви незнали цих людей!Та тоді якщо ви їх незнали та якого милого ви пишете цю ПУРГУ?? всю цю фігню,понапридумовували..все у вас базується на тому що вони менти,брали хабарі.....та самі подумайте,ви ж і даєте їм ці хабарі!!ВИ САМІ!!! а ще щось на них говорите..ви самі даєте їм хабарі,аби вони вас не посадили,або не відібрали хабарі!!

Подумайте,вони теж були людьми.і наскільки я знаю ДУЖЕ ХОРОШИМИ ЛЮДЬМИ....а ви всі кончені,які навіть неможете не осуждати,тримати свій язик за зубами..а лиш говорить ХОЧ ЩО!!!!!!!!
та чешеться вам язик?почешіть його об стіну,а про померлих такі ФІГНЮ,як ви говорите,шоб вам язик,рот,і всьо,повідсихало за такі розмови.!!
ви ненормальні!!Лічитись вам треба іти!

Толя 2011-05-29 / 11:08:00
Бог не прийде палецов бити, на всьо воля божа,и за свои поступки треба отвичати,

Сергій 2011-05-28 / 20:38:00
Смерть в автоаварії мабуть найдурніша зі всіх. Люди, які наділені контролем правил і порядку думають, що це іх не стосується, що вони в Бога за пазухою. Якщо вони працювали в ДАІ, то навряд чи могли заробляти на Тойоту за 40000 $ власною заробітньою платою, значить брали гроші від людей, які порушували правила і збивали людей на дорогах, значить не відчували, що це не правильно і прикривали правопорушників будучи правоохоронцями6 не відчували6 що на їх совісті можливо чиєсь життя і здоров'я і пускали водіїв-вбивць далі на дороги. Шкода, що за недбалість не заплатили штраф чи не сіли в тюрму, а заплатили дорожче, ніж можна було. Є багато людей, які просувають своїх дітей не будучи ДАІшником чи іншого роду крадієм.Це не причина, щоб порушувати закони і правила. Родинам співчуваю, але не канонізую померлих. Найбільше жаль тракториста.

рол 2011-05-28 / 19:23:00
фари вимкнуті де докази

ппп 2011-05-28 / 18:53:00
люди посудіть самі скільки важить трактор а скільки машина зачепившись в трактор трактор невідкинулоб на 30 мет. а тм була велика швидкість аще і в нетрезвому стані е свідки які з ними бу....ли. але вийе винен тракторіст бо як мент мента здаси.але це ніхто непотерпить.....

василь 2011-05-28 / 16:45:00
хорошi були хлопцi . в гайi робили щоб могли поставити свойiх дiтей на ноги.хай земля буде йiм пухом. звертаюсь до сiмей погибших-не звертайте увагу на то шо пишуть не[ нормальнi] .

ВОДІЙ 2011-05-28 / 16:27:00
Дивлячись на цю купу металу, хто що б не говорив, приходиш до висновку, ВЕЛИКА ШВИДКІСТЬ, Співчуваю.

Олександр 2011-05-27 / 23:00:00
Я живу неподалік місця ДТП. За словами очевидців винними є якраз працівники ДАІ, які врізалися в трактора, водій якого теж може загинути в реанімації, зі швидкістю 180 км/год. Величезного трактора також відкинуло на 30 метрів, перевернуло, і розламало на шматки.

анонім_1111 2011-05-27 / 20:13:00
Співчуття родинам! Люди перестеньте розносити злість і бруд!!!! Хочете зробити щось хороше - зробіть, для чого розпалювати ворожнецю і настраювати один одного! Я не знаю цих хлопців, але мені їх жаль! Треба дотримувати ПДР, треба не давати хабарі, робити добро, хто з Вас це робить??? Ми лише навчились заздрити і радуватисб чугому горю!! Це просто жах, люди схаменіться!!!

твоя совесть 2011-05-27 / 18:15:00
как вам не стыдно осуждать неживых людей...
побойтесь Всевышнего

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу