Янукович приїде на Закарпаття і подарує замку рояль

Як вже повідомляло Закарпаття онлайн, президент України Віктор Янукович прибуде в найзахіднішу область країни у четвер, 19 травня, у першій половині дня.

Янукович приїде на Закарпаття і подарує замку рояль

Як інформують джерела Закарпаття онлайн, в програмі візиту -- завод "Єврокар", де президент візьме участь у відкритті другої черги виробництва, в яку інвестовано 50 млн. євро. Також Віктор Янукович відвідає музей в Ужгородському замку, якому він збирається подарувати рояль. Запакований рояль, за інформацією Мукачево.нет, вже доставили в Ужгородський замок з Мукачева, де його, власне, і придбали за понад 80 тисяч гривень.

Ще в програмі візиту, за інформацією Закарпаття онлайн, участь в засіданні Комітету економічних реформ, та, о 13.35, зустріч із журналістами. На 14.00 заплановано відліт президента з Ужгорода.

 

 

 

17 травня 2011р.

Теги: Янукович, замок, рояль, Єврокар

Коментарі

Андрій 2011-05-18 / 21:38:00
Треба йому лапті подарувати!

KK 2011-05-18 / 17:57:00
Ще вчора Жалива користувався Онлайном (дивіться внизу). Він мабуть тепер дуже зайнятий і приготовляється (або свині ріжить або музикантів?) до зустічі з 'визволителем русинів' Януковичем?....

Підкарпаторуська терорішта 2011-05-18 / 17:40:00
А мене на зустріч із п. Президентом пустят? Я бим йому балалайку подарила. Та кулька яйиць. А ще "Мурку" умію співати. Та ще частушки. Приміром, знаву таку:
"Стоїт Вітя у варот -
Широко раззінув рот,
а народ не разберьот:
где Вітюша, а где рот."

Можу і инаку... Лем най пустят.

Андрій 2011-05-18 / 14:21:00
Рояль щоб мурку грати!:)
Або у ресторан поставлять.
Вже у регіоналів готовий законопроект, що кожен замок дозволять віддати під готоелі і ресторани. Свинство роБлять з культурної спадщини...

pavlo 2011-05-18 / 12:06:00
Dobre sho ne bajan

??? 2011-05-18 / 09:24:00
і що на тому роялді грати будуть, мабуть МУРКУ ???

до аноніма, 18.05.2011 08:35 2011-05-18 / 08:56:00
А сей Микола Староста (Жалива) має вiдношення тiльки до роялю чи й до Януковича?

2011-05-18 / 08:35:00
Микола Староста (Жалива) перестав коментувати на онлайні, стало не інтересно читати ресурс.

Закарпаття онлайн стає як Мукачеву не :)
Ще добавте рубрику - продаю або міняю, будете мати повний "результат" а Балогам похвалитесь за "посещяемомть"

местный 2011-05-18 / 08:18:00
2Дівчинка: наверное будут аккредитованы СМИ, которые не зададут неудобные вопросы. Конечно, имеется масса вопросов о положении дел в стране вообще и в области в частности, но на многие из них Янукович или не знает ответ вообще, или не захочет его озвучить.
А чтоб поржать над очередной несуразной глупостью профффесора, хватит и 10 минут :)

Дівчинка 2011-05-18 / 07:28:00
А й справді, буде акредитація ЗМІ??? Хоча я сумніваюь, що за 10 хв. Януковичи відповість на багато запитань, максимум на одне...замовлине...і то так...водичку поллє...))))

KK 2011-05-18 / 02:42:00
Думаю, що Жалива уже цього разу буде пам'ятати кого різати, а кого наняти. Уже мабуть набрав досвіду! А палинка його добра напевно уже заготовлена цілий рік для таких подій! :-)

Микола Староста (Жалива) 2011-05-17 / 23:06:00
Ваше право.

журік 2011-05-17 / 23:02:00
То буде акредитація ЗМІ, чи ні?

Олександр 2011-05-17 / 22:59:00
ага!!! от чому до замку дорогу "роблять":))))
а я наївний вже подумав....
)))))

Микола Староста (Жалива) 2011-05-17 / 22:35:00

Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Такого роду реклама на нашому ресурсі заборонена. Адмін

2011-05-17 / 22:34:00
КК, з того нічого не вийшло, бо "русин" Жалива тоді все переплутав і зарізав двох музикантів, а найняв дві свині))).

KK 2011-05-17 / 22:25:00
Чи ніхто не знає що Янукович має бажання зустрітися із Жаливою у Виноградові, разом із представниками 'поноволенного народу' русинів? Ще памятаю, що Жалива минулого року готувався до такого прийому і зарізав був дві свині і найняв музики, але щось фіга з того всйого вийшла? :-)

Перечинець 2011-05-17 / 22:17:00
Якщо в прогамі не передбачено Воєводино, значить губернатор залишається той самий.Знову Мошак із Качуром у прольоті.

2011-05-17 / 22:15:00
Олег, а правду писали Новини Закарпаття про приїзд Януковича, ваш сайт один дав про можливий його приїзд.

ми 2011-05-17 / 20:31:00
ми з тим хто не знає читати НЕ ПЕРЕПИСУЄМОСЯ

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ