«Українська дискотека» запалила серця ужгородської молоді (ФОТО)

У середу, 27 квітня, всі ужгородські патріоти і любителі української музики мали змогу «відірватись на повну». Таку можливість надала молодіжна громадська організація «Сокіл», котра провела «Українську дискотеку». Запальні танці під українські мотиви влаштували в СДЦ «Ювентус».

«Українська дискотека» запалила серця ужгородської молоді (ФОТО)

Перша дискотека зібрала близько 40 осіб, більшість з яких була вбрана у вишиванки, а всі інші мали різноманітні атрибути українського стилю. Молодь із шкіл та вузів Ужгорода невгамовно танцювала під запальні пісні таких гуртів та виконавців як Вова зі Львова, Тартак, ТІК, Таліта Кум, Океан Ельзи, За край, Флайза, НеДіля та багато інших. Але найбільше всім сподобалось танцювати під ремікси українських народних пісень.

Всі, хто відчув драйв та насолоду від української дискотеки, дякували організаторам і просили найближчим часом повторити дійство, обіцяючи, що неодмінно запрошуватимуть й своїх друзів. На такі прохання "соколята" теж дають обіцянку, що "обов'язково скоро повторимо!"

Тож, стежте за новинами і не пропустіть наступної української дискотеки!

Юлія Дуб, для Закарпаття онлайн

28 квітня 2011р.

Теги: дискотека, українська, патріот, Сокіл

Коментарі

Танцівник 2011-05-02 / 00:56:00
Був там) і хочу знову подякувати організаторам за те, що змогли витягнути мене не в "бабалу" чи "максімус" чи інше, а на справжню дискотеку по-українськи!)

Ужгородка 2011-04-29 / 19:27:00
Хочеться дати маленьку підказку організаторам: рекламку про дискотеку отримала в день її проведення, дуже хотілося б прийти - але на вечір вже були плани. Якщо наступногго разу будуть афіші чи флаєри, то їх варто розвішуватироздавати за тиждень до дійства, бо люди мають таку звичку заздалегідь продумовувати свій відпочинок, а в нашому місті всі повідомлення про цікаві заходи подають із запізненням, а потім скаржаться, що мало людей було...

Українка 2011-04-29 / 17:47:00
Злий дядько!
А обмежень ніяких немає! Якщо є настрії, то приходьте і заряджайтесь позитивною українською енергією! Я така щаслива, що нарешті з’явилась альтернатива примітивним дискотекам, які заполонили місто! Тепер прийшло стільки людей, але їм так сподобалось, що вони сказали, що наступного разу приведуть друзів! Я думаю, що кращої реклами ніж позитивні відгуки ще не придумали. Ми зробили це в холі "Ювентсу" (не в "Ейлі" і не в "Панорамі") і люди все одно прийшли! Ми насправді отримали велике задоволення від того, що побачили - не все втрачено - нам є для кого робити! І ми будемо робити й далі!)

Гимлер 2011-04-29 / 14:47:00

Адмін!Ти чому закриваєш рота якщо твоє бачення не співпадає з чужим!Будем писати на інших сайтах про націоналізм вашого сайту!Демократи!


Пишіть, скільки завгодно.)) Але хамства і свинства на сайті Закарпаття онлайн не буде. Хочете, щоби ваші коментарі не видалялися, пишіть по суті і без образ опонентів. І пам'ятайте, про всяк випадок, що я разом з вами свиней не пас. А тому прошу до мене звертатися на Ви. Адмін

Гимлер 2011-04-29 / 14:37:00

Коментар видалено через порушення "Правил комнентування". Адмін

Злий дядько 2011-04-29 / 11:41:00
местный!!
Ты верно подметил, мы пока живём в "неукраинской" Украине, -ПОКА!!!!
А начинание любое начинается с малого, начинать всегда трудно. "Червона калина" -когда-то тоже собирала всего десятки людей -теперь тысячи. Соколята молодци, был бы я моложе -тоже б наверное пришёл ( :) ) - мало информативности, рекламы -думаю парни это поправят. Желаю им на этом не останавливаться -а идти намеченым путём.

Юрій Лівак 2011-04-29 / 11:33:00
Ви явно сьогодні в поганому гуморі) Я й російського (вже вибачте, що знову північних сусідів для порівняння використовую) нормального кіно не бачу) А про сучасну рос. музику навіть згадувати не хочу.
Згоден, з кіно у нас повний швах. З музикою, все ж, ні. Недарма ж "зате ми гарно співаємо")

местный 2011-04-29 / 08:58:00
2Юрій Лівак: страна, гражданами которой мы являемся, точно называется "Украина"? и там по идее должны жить "украинцы"? И у этих "украинцев", опять-таки по идее должно быть своё "украинское" современное искусство (Вы, например, вменяемое украинское кино когда последний раз видели), суды, прокуратура, армия и полиция (которые защищают народ), и конечно же, украинская власть... Возможно, в мире есть еще одна "Украина" и там всё именно так... А здесь, в "этой Украине" мы - какие-то нежданные и не желанные гости у негостеприимных хозяев...

Юрій Лівак 2011-04-29 / 08:41:00
Местний, навіщо так трагічно? Українську музику любить багато людей. Швидше за все, про захід мало хто знав. Тому й людей так мало зібралося

местный 2011-04-29 / 08:07:00
в Украине, в областном центре, дискотека с украинской музыкой собрала около 40 человек... с одной стороны - это неправдоподобно мало. с другой - хорошо хоть столько набралось...

2011-04-29 / 00:20:00
На мою думку важливо не те скільки людей було, а те що ті хто був присутній відпочили на славу і "тупо" масовки тут не треба.

наталка 2011-04-29 / 00:12:00
сорри, 28.04.2011 23:58
Дякуємо за підтримку! надіємось на те щоь і ви долучитесь до наших заходів в майбутньому)

сорри 2011-04-28 / 23:58:00
Не звертайте увагу на коментарі україноненависників. Робіть свою справу. Радійте і відпочивайте по-українськи. Шукайте і знаходьте однодумців. гуртуйтеся і отримуйте від того задоволення...

Шануймося, українці! Бо ми того варті!

Удачі вам!

2011-04-28 / 23:46:00
анонім, 28.04.2011 23:43
так для вас це напевно ніщо але повірте що в майбутньому все буде набагато масштабніше!!!

2011-04-28 / 23:43:00
40 людей? дійсно, важлива подія! центральні канали треба було запросити :)))

Вова 2011-04-28 / 23:21:00
Соколята молодці класна була дискотека.

НОВИНИ: Культура

11:34
У Мукачеві стартував фестиваль дитячих театрів "Імпреза над Латорицею" (ПРОГРАМА)
16:06
Хор "Cantus" розпочинає концертний тур "Звуки небес, голоси землі"
15:00
Сьогодні в Ужгороді стартує ІІ Всеукраїнський конкурс хорового мистецтва імені Михайла Кречка
13:52
В Ужгороді в неділю зірковий склад акторів зіграє одну з кращих комедій XXI століття
11:20
/ 4
В Ужгороді розпочався IV Всеукраїнський фестиваль камерного мистецтва "Під цвітом сакури"
21:09
/ 1
Загублені у коханні
13:56
В Ужгороді вдесяте відкрили виставку-конкурс "Світ писанки"
06:00
Загадкова вісімка
10:52
Сьогодні, у четвер, в Ужгородському скансені відкриється виставка Мирослава Ясінського "Карби"
17:49
В ужгородському скансені відкриється виставка "Світ писанки"
05:49
У квітні в Ужгороді пройде VIII Міжнародний фестиваль "Музика без кордонів"
00:16
У середу в Хусті стартує IІ Всеукраїнський театральний фестиваль "FantaziaFest"
13:31
У скансені в Львові завершують масштабну реставрацію садиби з закарпатської Іршавщини
05:50
Із безодні
22:26
"Закарпатську" "Маріупольську драму" з успіхом показали в Києві
17:55
У Хусті відбулися нагородження переможців і гала-концерт ХІІІ Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле"
15:41
Відвертий щоденник чи казка для європейців: як читати "Війну з тильного боку" Андрія Любки
15:09
У Хусті відбудеться нагородження переможців та гала-концерт Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле"
14:25
Закарпатський облмуздрамтеатр розповів про свої найближчі події
14:26
У суботу в Хусті зіграють прем’єру вистави про Августина Волошина
15:11
Як відомі українські письменники хотіли поселитися на Закарпатті
08:20
/ 1
Обережно, любов
11:16
/ 1
Автор споруд ПАДІЮНу і "Едельвейсу" представив в Ужгороді виставку акварелей
22:08
/ 1
"Маріупольську драму" покажуть в Ужгороді та Києві
10:12
/ 1
У четвер відбудеться концерт Закарпатського народного хору "Загуди ми, гудаченьку"
» Всі новини