Ужгородський «гербовий» ведмідь "переїхав" з Поштової (ФОТО)

Відтепер скульптура ведмедика, котра була встановлена поблизу міської ради і наробила в Ужгороді чимало галасу, має нову прописку. Ведмідь "мешкає" неподалік від свого старого місця розташування – на "терасі" над площею Поштовою.

Ужгородський «гербовий» ведмідь "переїхав" з Поштової (ФОТО)

Перенесення скульптури, котре відбулося у вівторок зранку, не зайняло багато часу. Зараз служби, які й транспортували ведмедя та встановлювали його на нову бетонну основу, переймаються укріпленням статуї.

Швидше за все, ведмідь зазнає не тільки реставрації після пошкодження вандалами (від яких найбільше постраждала його спина), але й більш значного оновлення. Є задум перетворити скульптуру на знак "нульового кілометру" – такі символи встановлюють у містах близь поштамтів і вони показують відстань до різних точок карти світу. За словами прес-секретаря міського голови Алли Хаятової, міні-варіант такої скульптури ще від зими стоїть у кабінеті Віктора Погорєлова. Загалом же ведмедя вирішили перенести на нове місце через те, що саме в альпінарії, в оточенні дерев, він виглядатиме органічніше. А на Поштовій, звідки  "переїхав" смугастий, буде клумба.

19 квітня 2011р.

Теги: ведмідь, Поштова, скульптура, вандал

Коментарі

боб 2011-04-22 / 13:29:00
ведмедю вже проломили спину...

сорри, "обкуренный или обколотый", как ты выразилось, злым не будет. зачем ему злиться если и так все прекрасно. не знаешь зато умничаешь.

2011-04-20 / 20:29:00
местный, 19.04.2011 21:06 Если я правильно понял, вы намекаете, что на Петефи, скульптура была "к месту"? Ерунда полная. То, что её раздолбали, это вандализм. Но, есть и другая сторона медали - она не смотрелась на этом месте!

Конечно, если бы те же конструкции с билбордами, были бы такими же непрочными, то вандалы добрались бы и до них - чем повысили бы привлекательность города.

сорри 2011-04-20 / 11:17:00
Якби це був не синьо-жовтий ведмідь, а червоно-біло-зелений турул, Ember Zoltán би його під хвіст цілував. А так - копає в гузицю... :)

Ембере, цього ведмедя (великим фанатом котрого, як відомо, я не є) поставлено не в Альпінарії (поряд з Бокшаєм та Ерделі), а на відстані, на терасі над площею Поштовою, візуально з Альпінарієм не звязаній...

Ember Zoltán 2011-04-20 / 10:59:00
Раз так привязаны некоторые к этим медвадям-ужасам, предлагаю расставит их при главных въездах в горорд. Со стороны словацкой границы, со стороны Чопа, со стороны Мукачева. Интересно будет, и какая то система наблуюдается.

Ember Zoltán 2011-04-20 / 10:55:00
Полный дурдом: медведик-кич стоит рядом с Бокшаи и Ердели! Те, которые придумали такой вариант, по всей вероятности задницей думали! Извеняюсь!

ya 2011-04-19 / 22:06:00
Правильно...А на его место нуно елочку в желтом "гробике".....

Учитель 2011-04-19 / 21:47:00
Краще б перенесли його до якогось з дитячих садків, хоч би діти мали з того радість.
Я й сам би знайшов для нього достойне місце. Ганьба. що спочатку з бюджету вітягаються кошти, а потім нищать такі твори.
А взагалі, я сумую разом з п.Колодко – Ужгород вже прожив свої золоті роки... деградація...

местный 2011-04-19 / 21:06:00
2сорри: да, учитывая специфику контингента "тусовщиков" этот ведмедик рискует повторить судьбу своего брата с пл. Петефи где-нить уже на майские :(

сорри 2011-04-19 / 20:36:00
Тераса над площею Поштовою - місце "тусовок" ужгородських наркоманів. Обкуряться чи вколються - і згонять злість на ведмедеві. Хоча загалом це місце набагато краще підходить для розміщення ведмедя, аніж сама площа...

2011-04-19 / 20:31:00
Если честно, старое месторасположение не очень было хорошим. Его хорошо было бы расположить на пл. Б. Хмельницкого.

местный 2011-04-19 / 20:30:00
этим расписным ведмедикам самое место - в альпинарии, в парках.
сколько они там простоят - другой вопрос... учитывая хлипкость соединения бетонного ведмедика с основанием (на сопельках) - возможно, до первой пробы силы удара ногой (местной молодежью) в вечернее время...

Учитель 2011-04-19 / 20:02:00
Тепер йому там буде кінець! Просто знищать, вже без страху бути впійманими міліцією.
А чи були інші варіанти?

НОВИНИ: Соціо

11:12
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 2
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 18
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
» Всі новини