Росія хоче відкрити консульство в Ужгороді

Міністерство закордонних справ Росії планує відкрити російські консульства в Донецьку, Ужгороді та ще одне в Криму. Про це повідомив директор Департаменту СНД МЗС Росії Віктор Сорокін сьогодні в ході круглого столу «Про російський та російськомовний рух в Україні» у Держдумі Росії.

Росія хоче відкрити консульство в Ужгороді

"Можу повідомити, що з українською стороною вже досягнута домовленість, що на основі взаємності на додаток до генеральних консульств у Харкові, Одесі, Сімферополі та Львові буде відкрито генеральне консульство Росії в Донецьку", - сказав В. Сорокін. У свою чергу українські колеги відкриють генконсульство в Нижньому Новгороді, сказав він.

Також, за його словами, в планах МЗС РФ "не зупинятися на досягнутому і спробувати відкрити консульські установи в Криму і, може бути, в Ужгороді".

24 березня 2011р.

Теги: консульство, Росія, російськомовний

Коментарі

lol 2011-03-28 / 18:14:00
а нафіг вони тут потрібні гастарбайтери:)))

Rusyn Val 2011-03-26 / 23:34:00
Я спокоєн яко туз.З чого мені миріг мати?Розсмішив.
:-)))

сорри 2011-03-26 / 23:21:00

Страшно ня радує, што вы, фатьове Русин, меригуєтеся.Значить, "нє пропадаєт наш скромний труд". :))

Rusyn Val 2011-03-26 / 23:05:00
Їдуть аби на прожиття заробити.А вертаються бо дома родини.
А ви демагог.Хотів би я бачити вашу "агітацію" перед нашими людьми, в бусику, по дорозі на Москву.Не думаю що ви би доїхали в мирі.
Ви далекий від людей націоналіст-демагог.Вам легше звинуватити мене в брехні, ніж перевірити приведені факти(це намьок на школу у Лузі).

сорри 2011-03-26 / 22:36:00
Rusyn Val, 26.03.2011 22:04
Соррі - ви хоч трошку маєте уяву СКІЛЬКИ моїх земляків працює в Росії?.. (с)

Та навряд чи більше, ніж моїх...

Чи, може, ви не з Закарпаття?

Вони чого туди, в ту Росію їздять? Просто, з великої любові? І чого вертають назад, якщо там так добре і вони так її люблять?..

Спитайте в них, чи любить їх Росія. І як міцно любить. Вони вам все розкажуть. Може тоді ваше "долго плакаль" буде справді щирим...

Rusyn Val 2011-03-26 / 22:04:00
Соррі - ви хоч трошку маєте уяву СКІЛЬКИ моїх земляків працює в Росії?Навряд.За грою в "політиканство" та війною з "русинство" ви витратилася з реаліти.Як раз в Росії найбільше працює людей з "глухих сіл".Бо більше ніде.Аби поїхати за кордон,у Європу,треба інвестувати тисячі.В валюті.Тому Росія для них єдиний вихід.
"зло і недруг..." - я дольго плакаль.У вас "сохтач" такий - спорити?Спочатку взнайте як наш народ жия "по глухих верховенських селах" а потім говоріть від їх імені.

сорри 2011-03-26 / 16:04:00
Rusyn Val, ви недооцінюєте роль "картинки" в процесі пробудження національної свідомості українців Закарпаття...

Коли тут буде консульство і коло нього повсякчас будуть організовуватися якісь гарні політичні флеш-моби, то навіть у глухому верховинському селі зрозуміють, що Пукін і ПреведМедвед - це зло, і Росія в її нинішньому варіанті (а хіба колись було інакше?) - це зло і недруг...

Особливо на тлі активізації сидорів з гецками, яких росіянам буде ближче годувати з руки, і котрі, знаєте самі, категорично не сприймаються нашими людьми. Так що те, що деким мріється як манна небесна. буде початком кінця для русинства і "русского духа" на Закарпатті...

Вже не говорю про те, що деякі речі нашим спецслужбам відслідковувати буде легше...

Так що, будьте добрі, підсобіть консульством... :)

Rusyn Val 2011-03-26 / 15:43:00
/// Буде де пікетувати///

Карма українського націоналісти - грати клоунаду перед чужими дверями.Та палисити колеса.На ніц більш корисного не здібні.

:-)

Андрій УНП 2011-03-26 / 08:25:00
Вже колись хотіли філії російського торгівельного інституту відкрити саме в цих містах. Планували розширити агентурну сітку. Але тоді не дали. Тепер вже консульства!
Нічого. Буде де пікетувати. Вони ще пошкодують...

тарас 2011-03-25 / 08:33:00
Kaпiтан Грант
а що системи електронного переказу грошей їм чимось не подобаються?


системи електронного переказу грошей можна прослідкувати, а сидор у москву за чим постійно їздить? тому в них зараз і така гризня почалася - хто гроші ділити буде.

Лепя 2011-03-25 / 07:36:00
Капітану Гранту: А чрму би і нєт?: Тко нас буде боронити на Красному полі? А всьо йде до того.Во кулько собі паспорту наробили.

2011-03-25 / 07:36:00
а потім - русини заявлять, що їх утискають українці - і вони зроблять те що уміють, понуждение к миру

Kaпiтан Грант 2011-03-25 / 07:05:00
"Но тепер русинам вже не треба буде в москву за грошима їздити" - а що системи електронного переказу грошей їм чимось не подобаються?

"Про це повідомив ... в ході круглого столу «Про російський та російськомовний рух в Україні» у Держдумі Росії" - тобто це в програмi пiдтримки "російського та російськомовного руху в Україні"? Файно, файно... Наступний крок - російський вiйськовий "обмежений контiнгент"?

василь 2011-03-24 / 23:39:00
Но тепер русинам вже не треба буде в москву за грошима їздити

сорри 2011-03-24 / 23:30:00

А що не зрозуміло: русини геть від рук відбилися, потрібен "смотрящій"... :)

Злий дядько 2011-03-24 / 23:17:00
А нахолеру їм стільки представництв?? хтось задавався таким питанням?? махінатори херові...

2011-03-24 / 22:56:00
Навіщо?

НОВИНИ: Політика

13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"