У Берегові з вчителів брали розписку про відповідальність за учнів через можливі "провокації" "Свободи"?

На адресу інтернет-видання Закарпаття онлайн надійшла заява Берегівської міської організації Закарпатської обласної організації Всеукраїнського об’єднання "Свобода".

У Берегові з вчителів брали розписку про відповідальність за учнів через можливі "провокації" "Свободи"?

Берегівська міська організація Закарпатської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" неприємно вражена тим, що представники окремих владних структур та політичних сил намагаються звинуватити її в організації різних провокацій та протестних акцій, спрямованих нібито проти звичайних людей.

Час від часу "Свободу" звинувачують мало не у всіх земних гріхах, причому абсолютно безпідставно. Зовсім нещодавно, 15 березня, стався ще один такий інцидент. Цього дня угорці відзначають своє свято – День незалежності Угорщини. Щороку під триколором Угорської Республіки організовують велику святкову ходу, участь в якій бере здебільшого інтелігенція та учнівська молодь. Все відбувається мирно і без ексцесів. Щоправда, цього року "доброзичливці" розповсюдили чутку, нібито представники місцевої "Свободи" запланували провокації і мало не терористичні акти, з метою завадити святкуванню. Голова Берегівської міської організації ВО "Свобода" Василь Вовкунович обурений такими безпідставними звинуваченнями і називає все абсурдом.

"У результаті розповсюдження такої дезінформації серед населення почалася паніка: хтось відмовився брати участь у святкуванні, а вчителів зобов'язали написати розписку про відповідальність за здоров'я учнів. Ба більше, було продумано детальний план евакуації з місця події, якщо "Свобода" все ж таки "нападе", – повідомив Василь Вовкунович.

Свободівці 15 березня вшановували своїх героїв – карпатських січовиків – і не були присутні на території міста Берегова. І про це не могли не знати організатори угорського свята.

"Подібна провокація абсолютно безпідставна, оскільки ми мирно співвіснуємо із простими представниками угорської спільноти. Досить збурювати народ і намагатися посварити між собою представників двох національностей! Ми ніколи не забудемо наших Героїв, але на сьогодні інших цілей, крім встановлення історичної справедливості, в нас немає", – додає свободівець, голова Берегівської міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Василь Вовкунович.

19 березня 2011р.

Теги: Берегово, свобода, угорський

Коментарі

блеф 2011-03-29 / 10:27:00
степко і до нього подібним зарубі соби на носок.мадьяри від вас не бояться треба буде дадуть гідний бій вам бо вони на своєі землі а ви тільки пришельці.бо коли захищаєш свою землю та сімью це додає силі.Бачили вони вже таку зграю і кожний раз дали гідний відсич бо це така нація

Михайло 2011-03-24 / 19:11:00
Хто ці Ember чи Istvan? Сидять на всіх сайтах.
Може це провокатори із Свободи? Нормальний захисник закарпатських мадярів так говорити не буде, бо це може спровокувати міжнаціональні конфлікти, що невигідно в першу чергу простим мадярам.

Степко 2011-03-23 / 21:48:00
Ембер, відчуваєш напевно, що не довго ще тішитись своїми мадярськими настроями, що так на свободівців придумовуєш. Чи не від страху??????? А це , що ти думаєш, що нацик лише один :) Ну тішся-тішся :)))))))

бандера 2011-03-23 / 18:48:00

Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін

віталій 2011-03-22 / 23:24:00
емберу
та хоть трісніть від свого щастя, а остання заява КМКС говорить не тільки про переполох, а й страх за свою антиукраїнську діяльність.

Ember Zoltán 2011-03-22 / 20:30:00
У результаті розповсюдження такої дезінформації серед населення почалася паніка: хтось відмовився брати участь у святкуванні, а вчителів зобов'язали написати розписку про відповідальність за здоров'я учнів. Ба більше, було продумано детальний план евакуації з місця події, якщо "Свобода" все ж таки "нападе", – повідомив Василь Вовкунович.


Смотрите видеоролики о празднике на этом же сайте: никакой паники, и много-много счастливых людей! Этот герой-нещястный-одиннокий плохо спал наверное, и пэтому такую сказочку придумал:)

Свободівці 15 березня вшановували своїх героїв – карпатських січовиків – і не були присутні на території міста Берегова. І про це не могли не знати організатори угорського свята.


Да, тоже я видел как берегсасовские свободовци целыми эшелонами шли шанувати сичовиков:) Не смешите читателей!

мадяру 2011-03-21 / 11:32:00
"Венгры не боятся ВО Свободы, а наоботрот."


Что наоборот...? Правельно провокують...

Istvan 2011-03-21 / 10:43:00
Никакого переполоха он не создал. Никто не знает его, никто не слыхал, что он существует, не читал его заявления. Он - просто НИКТО. Только на этом сайте читали об этой глупости.
Венгры не боятся ВО Свободы, а наоботрот.

віталій 2011-03-20 / 22:34:00
Ну, якщо "один штук "свободовец" наробив такого переполоху, значить угорці точно відчувають свою вину за Карпатську Україну.

Istvan 2011-03-20 / 19:30:00
боатся - боятся...

2011-03-20 / 19:27:00
"У Берегові з вчителів брали розписку про відповідальність за учнів через можливі "провокації" "Свободи"?"
Такого просто не было!!!
Один штук "свободовец" находится в Берегове, и он хочет попиариться.
Смешно даже: 1000-2000 людей на улицах, и боатся "Свободы"...

2011-03-20 / 18:07:00
так ти нічого. ембере і не зрозумів. Або зазомбований антиукраїнець, або проплачений. Ще раз запропоную: візьми любий довідник з політології і вивчи терміни, інакше просто нема з ким говорити.

Magyar Ember 2011-03-20 / 17:32:00

Для тарас, 20.03.2011 09:55

"неонацисти та націоналісти то є абсолютно різні поняття"

Цивилізованими країнами, у тому числі і українською владою (нашого Президента Віктора Федоровича Януковича), така семантика не підтримується, бо перший вираз означає виконати те, що задумано другим виразом.

Цивилізованій спільноті не властиве своє національне походження припідносити над іншими національностями, підкреслювати її перевагу над іншими, вимагати інші національності підпорядковуватися під власну, та і., бо це є націоналізм.

А за таку поведінку, дивись Каддафі, можно від світової спільноти і "по даху" дістати. Україна військовим ресурсом у даний момент там не присутня, але є лікарі, техніки. Пізніше, як в Боснії будуть і військові.

Так що хлопе, не кипятись із своїм націоналізмом, бо до сих пір, ще кожний з націоналістів дістав по "коупані", так, що лише мокре місце від нього зосталося. Щоб це для тебе було аксіомою.

гуцул 2011-03-20 / 13:23:00
Шо ви кукарікаєте тут мадяри??Свобода скоро захопить владу в Україні!!І тоді Ми до Вас прийдемо!!Тихо,Тихо............

василь 2011-03-20 / 10:29:00
Верховинець, 20.03.2011 06:53
Киби усі русини мали таку думку з ними було б про що поговорити , а так пусті балачки + сприяння агента КГБ Балоги!

Верховинцю, а ти щось зробив. аби русини мали таку думку?

тарас 2011-03-20 / 09:55:00
добре пише василь, русинство - то шлях у нікуди. І саме мадяри одні з перших його фінансують. А Magyar Ember видно взагалі ні в чому не розбирається - неонацисти та націоналісти то є абсолютно різні поняття. Та кожен, навіть самий задрипаний, мадяр є націоналістом. Але українцям це чомусь на своїй землі заборонено. Нічого, час іде, а українських націоналістів все більше. Скоро треба буде брати владу в свої руки.

Верховинець Василю 2011-03-20 / 06:53:00
василь, 19.03.2011 21:35
"Слухай, коментаторе, правда в тому, що пришельці тут-це азіати із-за Уралу(мадяри). Якби не їхнє 1000-літнє винищення русинів, то мали б ми зараз спільні кордони з сербами та харватами. Ану, де ти видів у мадярщині русинів? Їх там можна впізнати лиш по греко-католицькій церкві. А по суті вони вже давно мадяри. Це саме чекає і нинішніх тупорилих русинів. Всі нащадки бродіїв та фенциків вже давно забули свої корені, мову, культуру і вірно служать короні."



Киби усі русини мали таку думку з ними було б про що поговорити , а так пусті балачки + сприяння агента КГБ Балоги!

Magyar Ember 2011-03-20 / 00:23:00

"інших цілей, крім встановлення історичної справедливості, в нас немає"

Неонацисти в Німеччині свої активітети аргументують так само, але коли щось скоять, тоді винуваті всі, тільки не вони. Через те, Verfassungsschutz (СБУ) з ними недовго возиться, виловлюють і під замок на 15-20 років. Наш Президент Віктор Янукович повинен СБУ надати такі самі директиви.

сорри 2011-03-19 / 21:56:00
комментатор, 19.03.2011 21:48
...РФ, со своей стороны должны принять меры по наведению порядка на своих исконных территориях, а мадьяры на своих... (с)

А про що, дозвольте поцікавитися, йдеться?

п.с. моїм був не попередній пост, а пост аноніма, 19.03.2011 21:50 :)

восиль 2011-03-19 / 21:55:00
коментатору. Ти що, неадекватний. Та ж усім ясно, хто роздуває це русинство. А мадярам ісконна територія - Урал, москалям - "садовоє кольцо"

НОВИНИ: Політика

20:41
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая