Закарпатська "Свобода" вимагає відповіді за злочини Угорської держави під час окупації Карпатської України

Закарпатська обласна організація Всеукраїнського Об'єднання "Свобода" радить представникам Генконсульства Угорщини не робити передчасних висновків з приводу нещодавніх подій на Верецькому перевалі. У відкритому зверненні свободівці наголошують, зокрема, на необхідності розставити всі крапки над "і" та встановити, нарешті, історичну справедливість.

Закарпатська "Свобода" вимагає відповіді за злочини Угорської держави під час окупації Карпатської України

"Конфліктна ситуація, яку створили за вашою — представників Генконсульства — безпосередньою участю недалекоглядні політики (як угорські, так і українські) ще далека від вирішення. Пропонуємо вам спочатку дочекатися суду, щоб визначати, хто насправді є злочинцем. А за цей час з'ясуйте для себе наступне:

1. Чи має КМКС право власності на ту груду каміння, яку ви навалили на Верецькому перевалі на кістках закатованих Українських Героїв?

2. На сьогоднішній день не існує жодного правовстановлюючого документу на так званий пам'ятник, і через це, відповідно, ніякого стосунку до пам'яток культури та історії він не має.

3. Радимо вам провести розслідування, куди "розтринькали" ваші гроші, які отримали від Угорщини лідери КМКС, до цього часу не спромігшись довести доручену їм справу до кінця. Можливо, кошти витратили на хабарі чиновникам чи розсували по власним кишеням?

І насамкінець: На вас чекає ще багато роботи для встановлення історичної справедливості за злочини угорської держави під час окупації Карпатської України в 1939 році, а також за геноцид українського народу 1939-1944 рр. на теренах Закарпаття, коли було знищено майже третину нашого населення", – йдеться у зверненні закарпатських свободівців, що його отримало інтернет-видання Закарпаття онлайн .

13 березня 2011р.

Теги: Карпатська Україна, Верецький перевал, КМКС

Коментарі

претореанец 2011-03-15 / 15:00:00
Уважаемій админ. Я не совсем могу понять чем вам не угодил комментарий якобинца? На какой именно пункт "правил" вы изволили ссылаться удаляя его ? Невольно может сложиться впечатление, что только открытые антивенгерские коментарии приветствуются Вами.

Павло 2011-03-15 / 09:33:00
Ні, не геть! До мене в "непрошені" гості. Я вам трепанацію "свободних" черпаків проведу.Тоді Ви в УжДУ на історичний без іспитів попадете:)

якобинец 2011-03-15 / 08:37:00

Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін

Духнович 2011-03-15 / 08:05:00
Скільки ще слухати бандерастичні аріі за канадські гроші!Кому треба смердюча Хохляндія,яка окрім як вкрасти,нічого не може!Вся нормальна молодь пакує чемодани,а Свободовське сміття відробляє гроші діаспори!

Микола 2011-03-14 / 23:36:00
Для пана Rusyn. Ти виграв білет в одну сторону. На днях я тобі його занесу. Обіцяю.

RUSYN 2011-03-14 / 18:46:00
Svobodovcjam ....
My vam kupyme bilety na pojizd do -
Lemberka a tam pak sobi i demonstrujte veselitjsja jak doma,,,

патриот 2011-03-14 / 14:26:00

главний мусор Закарпатья Антибиотик еще ответит за злодеяния против Патриотов украины!!СЛАВА НАЦИИ !!СМЕРТЬ ЕЕ ВРАГАМ!!

2011-03-14 / 14:19:00

http://www.*********************


Дело о поджоге монумента на Верецком перевале будет передано в суд


Как сообщил начальник ГУМВДУ в Закарпатской области Виктор Русин, следствие по делу о поджоге венгерского монумента на Верецком перевале закончилось. По результатам возбуждено уголовное дело.

ТУЇЗ 2011-03-14 / 13:34:00
Відповідь на Звернення Закарпатської «Свободи»,
щодо злочин Угорської держави під час окупації Карпатської України
(14.03.2011 р., Закарпаття Онлайн)

Просто роздуми ...
Вірно, на всіх нас чекає багато роботи по встановленню історичної справедливості...

Ми глибоко шануємо пам'ять всіх безвинних жертв нашого краю, які загинули у важкі для всього світу часи першої половини ХХ століття, висловл¬юємо своє щире співчуття і прихильність до всіх, які залишились живими, та сімей загиблих.

Але:
- не слід забувати і етнічну чистку на Закарпатті 1944-1959 рр. в наслідок якої, на чолі українських та російських керівників було інтерновано та страчено 25 (40) тисяч угорців та німців. Все ще актуальне питання перед керівництвом України щодо реабілітації людей, які зазнали тортур.

Ми обмірковували та з’ясували, що:
1.. - Кожен з нас має право на груду каміння.
- Історики визначили, де знаходяться кістки Українських Героїв та встановили пям’ятник на цьому місці. Якщо пам’ятник знаходиться на відстані приблизно 500 метрів від угорського пям’ятника, то чому ж треба непокоїтись щодо того, що верецький пам’ятник «перемандрує» і займе місце Героїв?
- Шкода, що не кожний може відрізнити витвір мистецтва від груди каміння.
2.. Право введення діловодства щодо правовстановлюючих документів пам’яток відноситься до відповідних та компетентних установ і організацій.
3.. Розслідування «розтриньканих» коштів відноситься лише Угорської Республіки та угорської(их) організацій.

Продовження роздумів ...
-- Чи насправді немає інших проблем на Закарпатті, ніж Верецький перевал
(стан автошляхів, медичне обслуговування, ціни на товари першої необхідності, демографічні проблеми, тощо)? Може ті люди, які вмирають(вмерли) в наслідок голоду, помилок медиків чи автокатастроф, у позитивному значенні цього слова теж є нашими Героями.

- Чи змінить ситуацію і чи заспокояться «пристрасті», якщо представники угорських організацій перенесуть «груду каміння» на кілометр?
- Як добре було б замість ворожнечі, цю ж енергію витрачати на посадку дерев на Закарпатті.

- То Ісус випростався й сказав їм: Хто з вас без гріха, перший кинь каменя в неї... А вони, зачувши те і відчуваючи докори совісті, почали один по одному відходити, починаючи від старших, аж до останніх; (Новий Заповіт - Євангелія від Івана, 8/7, 8/9)

Ми, як одні з ініціаторів Руху Примирення усвідомлюємо відповідальність перед майбутніми поколіннями, і тому замість ворожості обираємо шлях примирення. Міцно тримаємося своєї рідної мови, історії, культури. Хочемо не ліквідувати, стерти відмінності між націями, а сприйняти їх

Дупко Ю.Ю.,
голова Товариства угорької
інтелігенції Закарпаття

сорри 2011-03-14 / 11:25:00
І ви після цього ще ображаєтеся, коли вас називають нацією лакеїв і колаборантів?.. :(

гентош 2011-03-14 / 10:58:00
Скажит для чого бендерывці розпалюють у нас у Прикарпатській Русі ненависть до мадярів?

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ