Василь Гнатків: "Владі вигідно розбурхувати конфлікт на Верецькому перевалі»

Керівник фракції «Батьківщина» в Ужгородській міській раді, член обласного Комітету Захисту України, член правління ЗОО ВУТ "Просвіта" імені Тараса Шевченка Василь Гнатків прокоментував інтернет-виданню Закарпаття онлайн ситуацію навколо скандалу на Верецькому перевалі:

Василь Гнатків: "Владі вигідно розбурхувати конфлікт на Верецькому перевалі»

"Всім мислячим людям зрозуміло, що це штучний конфлікт, роздутий до неймовірності. По-перше, Україні давно пора захищати свої інтереси так, як це робить Угорщина, захищаючи свій національний інтерес. Тут ми можемо лише повчитися. Але ясно, що цей пам'ятник на тому місці є наругою над українцями, тож і давно було прогнозовано, що конфлікт лише розгоратиметься. А те, що влада настільки "потужно" взялася за розслідування інциденту, арештовуючи навіть члена Закарпатського комітету порятунку України Олега Куцина, свідчить тільки про одне: їм більше нічим звітувати перед народом і центральною владою. Чому з таким захватом і ажіотажем не торпедується ситуація навколо Солотвина, де село просто йде під землю? Чому така увага не приділяється створенню робочих місць чи виплаті пенсій? Зрозуміло: бо там немає чим похвалитися. Верецьким інцидентом нинішня влада тільки підтвердила свій популістський характер".

05 березня 2011р.

Теги: Внрецький, Просвіта, Батьківщина

Коментарі

mekk 2011-03-09 / 16:40:00

"Правилами коментування" на сайті Закарпаття онлайн заборонено розміщувати розлогі цитати чи цілі матеріали інших авторів, замість яких рекомендуємться давати посилання на ці інформації в мережі. Адмін

mekk 2011-03-09 / 16:39:00

"Правилами коментування" на сайті Закарпаття онлайн заборонено розміщувати розлогі цитати чи цілі матеріали інших авторів, замість яких рекомендуємться давати посилання на ці інформації в мережі. Адмін

mekk 2011-03-09 / 16:35:00
http://chartaxxi.eu/
chartaxxi.eu
Tisztelt Barátaink!Aláírásunkkal támogassuk dr. Surján László eus-parlamenti képviselő nemes kezdeményezését!!!!

уважний 2011-03-08 / 16:12:00
Ви придурки, гризетеся, як пси, а Рата тим часом тихенько під дах Кличкового УДАРу примазується з подачі Пацкана. Хоча, це одна родина: пацкани, щури, рати...

Istvan 2011-03-08 / 09:21:00
"Віктор, 07.03.2011 18:09
Istvan, 07.03.2011 17:49
------
Ти явно псих.
Де Адмін?"

- Хе, никайте! Вуйко став Віктором!!

Rusyn Val 2011-03-07 / 21:43:00

2свобода:
Вияснимо акценти:
- що таке "політрусинство" не розумію.
- Балога русин.ЄЦ - це "політрусинство"?Не знаю,не знаю.:-)))
- великий 0 "Свободи" на останніх виборах в нашому краї красномовно представляє місце Куцина i його партай на політичному полі області.Тому і скати палив - бо інакше його би взагалі забули.

зауважу 2011-03-07 / 19:47:00
2 Rusyn Val, 07.03.2011 19:40

+ 100

свобода 2011-03-07 / 19:45:00
Політрусинству теж три дні до "політичної смерті". Пора міняти хазяїна (хазяйку) і в БЮТ (Свободу) переходити. :-)

Rusyn Val 2011-03-07 / 19:40:00
Що на Гнатківу піаритися?Йому три дні до "політичної смерті".Пора міняти хазяїна(хазяйку),і в ЄЦ переходити.

свобода 2011-03-07 / 19:11:00
Черговий русин - Rusyn Val вирішив попіаритися на Гнатківу...:-)

Rusyn Val 2011-03-07 / 18:47:00
Черговий галичанин - Гнатків,вирішив пропіаритися на Куцинові і його дебільному вандалізму.

Віктор 2011-03-07 / 18:09:00
Istvan, 07.03.2011 17:49
------
Ти явно псих.
Де Адмін?

Istvan 2011-03-07 / 18:00:00
Да, пан Вуйко Андрій, а я буду долго наблюдать как вы завидуете мое второе венгерское гражданство еще десятилетиями... Пока Вы не достанете свое американское...

Вуйко Андрій 2011-03-07 / 17:59:00
Дивно що бютівський вуйко, хце бути на боці патріотизму, кидь у своїй раді працює бок о бок з регіоналами, які файно піднялися на Ужгороді

За підтримку патріотизму 5, за запізнілість -5, за те що бют -5, за те що хитрує -5

Вуйко Андрій 2011-03-07 / 17:54:00

**********, бо скоро за подвійне громадянство сядеш і на довго, кривоприсяжник



Далі за хамство буду видаляти весь пост. Адмін

сорри 2011-03-07 / 17:49:00
Istvan, 07.03.2011 17:40
Назовите факты провокации, по-очереди... (с)

Іштване, а хто вам казав, що я, чи будь-хто інший, вбачають провокацію в тому старому, колишньому монументі? Таблички з нього угорці вивезли "на ісконную родіну", постамент було використано в інших цілях на іншому місці і все стало на свої місця...

Питання в іншому: нащо було збурювати почуття українців, заново встановлюючи, всупереч їх реакції, НОВИЙ монумент?

Обгрунованої і чесної відповіді, знаю, від вас не дочекаюся, однак переконаний, що з часом все знову стане на свої місця: таблички з нового пам'ятника ви знову заберете до Угорщини, а каміння ми використаємо для спорудження меморіалу розстріляним поляками спільно з угорцями карпатським січовикам.

То буде добрий вклад угорців і Угорщини у пам'ять безневинно вбитих з ними українських патріотів... :)

Is**** 2011-03-07 / 17:49:00

Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін

Istvan 2011-03-07 / 17:48:00
Ой, забыл - и на нем не было никакого Турула...

сорри 2011-03-07 / 17:41:00
Тут я з вами абсолютно згоден, зауважу: спалахи національної свідомості українців, які ви називаєте "галицайским национал-шовинизмом", прямо пов'язані з діяльністю "парочки-второй безответственных идиотов, отрабатывающих "грязные крохи" с панского стола". Ви разом з іншими "идиотами" провокуєте, "Свобода" відгукується, користають з того "уголовники"... :)

Istvan 2011-03-07 / 17:40:00
Назовите факты провокации, по-очереди...
1. Венгерский обелиск на Верецкому перевале еще стоял на месте в 1955-м году.
2. С него в 1944-м году были сняты только железные таблички, которые на венгерском языке указывали на исторические факты.
3. Верхняя часть памятника - обелиск - перемещен в с. Тухолька, где до сих пор стоит, как памятник неизвестного советского солдата.

НОВИНИ: Політика

15:00
/ 10
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку