На Закарпатті визначили переможців рейтингу "Лідер року-2010"

Сьогодні, 15 лютого, експерти закарпатського щорічного рейтингу «Лідер року» визначили переможців. Кращих із кращих оргкомітет у складі 19 представників засобів масової інформації області назвав у десятьох номінаціях – людей, підприємства та установи, внесок яких у життєдіяльність Закарпаття минулого року був найбільшим.

На Закарпатті визначили переможців рейтингу "Лідер року-2010"
Повний список номінацій рейтингу та переможців за підсумками 2010 року:

1.      Виробник краю – ОП "Ужгородський коньячний завод"
2.      Приватний підприємець, підприємство – кондитер Валентин Штефаньо
3.      Навчальний заклад, викладач – Іршавська гімназія
4.      Культурно-просвітницька діяльність – Сергій Федака з книгою "Ужгород крізь віки"
5.      Готельний сервіс та туристичні послуги – фестиваль "Червене вино" (м. Мукачево)
6.      Медичний та оздоровчий заклад – Обласний кардіодиспансер
7.      Громадське харчування та торгівля – ТОВ "Барком" (ТМ "Родинна ковбаска")
8.      Політичний діяч – Олександр Ледида
9.      Громадський діяч – Світлана Мітряєва
10. Журналіст року, ЗМІ – Ганна Валюк (інформаційна програма "Зона особливої уваги, ТРК "Тиса-1")

У номінації Фінансова установа та організація експерти закарпатського щорічного рейтингу "Лідер року" цього разу вирішили переможця не визначати.

Спеціальні премії рейтингу "Лідер року – 2010" дістануться Станіславу Аржевітіну (за вагомий внесок у  розвиток музейної справи (Музей "Старе село" у Колочаві) та активну громадську діяльність (розвиток архівної справи, видавництво книжок, благодійні проекти і т.д.), Алену Панову (за активну дипломатичну роботу, допомогу співвітчизникам (виграш рік тому безпрецедентної судової справи в Угорщині, коли  закарпатцям неочікувано та без попередження прикордонники забороняли перетинати угорський кордон за дозволом т.зв. малого прикордонного руху) та ПП "Галамбіца Л.К" (смт. Буштино – підприємство, що виготовляє шоколадні цукерки, за якісне виробництво цукерок та просування продукції за межі краю – як в Україні, так і за кордоном).

Урочиста церемонія нагородження лауреатів відбудеться наприкінці лютого 2011 року в м. Ужгород.
 
Довідка: Рейтинг "Лідер року" був вперше проведений в лютому 2003 року в м. Ужгород за підтримки газети "Закарпатські оголошення", яка є членом "Співдружності інформаційних та рекламних видань України". Рейтинг відзначає тих людей та підприємства, які внесли значний вклад у соціальне та економічне життя Закарпаття.
 
Щороку на звання "Лідер року" висуваються кращі підприємства краю, фінансові установи, туристичні фірми, навчальні, медичні, оздоровчі заклади, засоби масової інформації і, звісно ж, люди – ті, хто має серйозний вплив на громадсько-політичне життя області.
 
Списки учасників рейтингу формуються за результатами проведеного опитування та анкетування, а вже кращі "п'ятірки" та переможців визначають члени Експертної Ради, до якої входять представники ЗМІ області: Тетяна Вашаргелі, Світлана Ковбиця, Валентина Пастухова, Сергій Федака, Наталка Зотова, Михайло Носа, Лариса Подоляк, Віталій Мещеряков, Лариса Липкань, Олександр Коробко, Петро Поліха, Ганна Валюк, Людмила Орос, Леся Кулагіна, Олена Уманців, Володимир Павлюх, Наталка Петерварі, Сергій Гудак, Андрій Ганусич.

Подібні рейтинги проводять щорічно такі всесвітньовідомі видання: "Forbes", "The Banker", "Fortune", "Эксперт", "Золота фортуна". Ці рейтинги є надзвичайно престижними та популярними.

KarpatNews.in.ua

15 лютого 2011р.

Теги: рейтинг, лідер, номінація

Коментарі

Адмін 2011-02-17 / 18:57:00
Надалі всі коментарі, що не стосуються суті публікації, видалятиму.

анониму 2011-02-17 / 18:39:00

Флуд. Адмін

анониму 17.55 2011-02-17 / 18:36:00

Флуд. Адмін

я теж з Ради журыку 2011-02-17 / 18:34:00
Я на відміну від тебе, який їсть китайську гречку, отримала і квартиру у Боздош еліт. За те, що прогоосувала за СергіяФедаку і Ганну Валюк

а я з ради журіку 2011-02-17 / 18:18:00
які щенки??????? бери вище - всі по авто отримали і - найголовніше - задовольнилися шамашедшим бажанням мати по 10 тис. дол. чи я мало сказав?

Читач 2011-02-17 / 18:17:00
Ще одне зауваження: де отець Димитрій Сидор? Він справжній борець і громадський діяч!

Читач 2011-02-17 / 18:13:00
Цікаво, але Міша ніколи невідповідає на так їдкі реплки,хто ж це за нього пише? Вирішили підлити масліца у вогнище?

журік 2011-02-17 / 17:59:00
2Носа, Цікаво,хто наважиться мені особисто назвати тих, хто дав мені гроші?..

Так невже "борзыми щенками" брали? :-)

Носу 2011-02-17 / 17:57:00
а нафига? Что за это бесплдатно "Лидером" назовут?

2011-02-17 / 17:55:00
Приглашают все кто угодно, даже люди не имеющие к телеканалу никакого отношения:) А можна и самому напросится (за деньги). Тарифы всем известны.

Носа 2011-02-17 / 17:52:00
Цікаво,хто наважиться мені особисто назвати тих, хто дав мені гроші? За всі 9 років! Ну!?

тоже зритель зрителю Тиса-1 2011-02-17 / 17:39:00
ой, забыл.... а кто, кстати, в "зону" гостей и журналистов приглашает..???? валюк? вашаргели.? или таки герешко?

тоже зритель зрителю Тиса-1 2011-02-17 / 17:35:00
валюк - госпожа????? вы явно завидуете ей))) не знаю ее лично, но по телеку - крассссссивая))) кстати ее уже там не будет (земля слухами полнится, что ментом она заделалась). зрителю радость - не будет наслаждаться ее руками)))))

Зритель "Тиса-1" 2011-02-17 / 13:18:00
Вопрос по Валюк.
Передача "Зона особливої уваги" действительно популярна. Но есть ли в этом заслуга данной госпожи?
Нет конечно!
Идея передачи не принадлежит Валюк.
Зритель идет смотреть не г-жу Валюк, а гостей. Доля участия ведущей 1-2%. К тому же, это человек не обладающий особым интелектом, вечно с грязными ногтями (даже по телеку видно) и неухожеными руками.
У нее вообще есть соответствующее образование и официальное право называться журналистом? Судя по "красоте" речи - нет!

журік 2011-02-17 / 12:35:00
Це, схоже, Валючка, яка підтасувала цей рейтинг під себе, свою сестру і потрібних людей, тепер пробує тут його відмити.

Незнищенна школа соціал-демократії (о)... :-))

2011-02-17 / 12:26:00
Не врите. Может сейчас Вы и подкупили его местом в рейтинге, но историю с номинацией Гаваши еще не забыли.
И еще одно, как представителю рейтинга (судя по коментариям), не стоит поливать грязью людей, тем более рекламодателей, а то можно нарваться на публичное обличение с указанием размера требуемой денежного вливания.

Читачу 2011-02-17 / 12:21:00
Не врите.

Читач неЧитачу 2011-02-17 / 11:50:00
Чого це Федака вийшов зі складу Ради? Не розписуйтесь за інших, бо він жодного разу не пропустив засідання і на заключному також голосував. Звідки такі брєдові фантазії?

Перехожа 2011-02-17 / 11:40:00
Сама бачила, як на сайті газети "Неділя" протягом року пропонувалося голосувати за людей, яких можна було б нагородити званням "Лідер року". Тоді це мало кого обходило, а тепер такий резонанс.Легко критикувати, коли сам нічого не робиш. Організуйте свій об"єктивніший рейтинг, а потім почитайте коментарі на форумах.Молодці журналісти, що бодай щось цікаве організовують в цьому пасивному місті!

неЧитач 2011-02-17 / 09:31:00
Кстати, пару лет назад Федака Сергей принял решение и вышел из состава экпертов этого рейтинга, таким образом выразив свой протест против этой фикции с денежными подношениями.

Прикольно, что его формально, до сих пор включают в список экспертов. Очередная фикция.