"Губернатор" Закарпаття допоможе спорудженню в Чопі пункту утримання нелегалів?

Під час своєї прес-конференції, яка відбулася в Ужгороді сьогодні, 8-го лютого, начальник Чопського прикордонного загону Юрій Самбор розповів про резонансну справу зі спорудженням у Чопі нового пункту утримання нелегалів.

"Губернатор" Закарпаття допоможе спорудженню в Чопі пункту утримання нелегалів?

За його словами, цей пункт планувалось побудувати в рамках співпраці з Євросоюзом, на що ЄС виділили кошти – 3 млн. євро. Юрій Самбор наголосив на тому, що на базі Чопського прикордонного загону нині вже діє такий пункт і якби Чопська міська рада дозволила будівництво нового, то старий перестав би діяти.

За словами Юрія Самбора, новий пункт утримання нелегальних мігрантів повинен бути більш досконалим та придатнішим для утримання в ньому порушників кордону. Крім того, в ньому простіше буде забезпечити санітарні та медичні норми.

Проте Чопська міська рада вперто не дає згоди на будівництво такого пункту, порушуючи, на думку Юрія Самбора, законодавство та підтримуючи цим, скоріш за все, власні, поки що нікому не відомі, інтереси.

Юрій Самбор також проінформував, що такі дії міської ради Чопа змусили його звернутись по допомогу до обласної ради і, на щастя, "губернатор" Закарпаття Олександр Ледида пішов йому на зустріч. Цього ж дня, за словами Ю. Самбора, повинна відбутись нарада стосовно цього питання.

"Пункт тимчасового утримання не створюється на голому місці, він вже є. А всі ці проблеми, про які говорять – їх нагнітають некомпетентні люди з міської ради", - акцентував начальник прикордонного загону.

Він також додав, що через це думка громадськості розділилась навпіл. Проте, провівши ознайомчі заходи громадськості з діяльністю вже діючого пункту, прикордонникам вдалось переконати людей в тому, що будівництво нового буде тільки на користь і лише покращить умови утримання порушників кордону, відповідно до європейських стандартів.

За інформацією Крістіни Кузьменко

08 лютого 2011р.

Теги: прикордонний, нелегал, мігрант, Юрій Самбор

Коментарі

Докус Блондін 2011-02-12 / 09:41:00
Пропоную призначити керівником нового пункту у Чопі по утриманню чорних - знавця цієї справи Петра Грицика

местный 2011-02-10 / 07:20:00
каждый такой пункт приема нелегалов "по умолчанию" оборудуется "газен-вагеном"?

если нет, то в первые же 1,5 месяца он будет забит до отказа. с ЕС у Украины есть подписанные договоренности, что весь геморрой наш, а ни с Россией (откуда их большинство перетекает к нам), ни со странами 3-его мира никаких договоренностей о возврате или содержании за их счет нет.

будем их кормить-поить, холить и лелеять на свои деньги пока смерть не разлучит нас... а поскольку мы не знаем, какую гадость и болезни они к нам завезут, то кто преставится первым - еще вопрос...

2011-02-09 / 17:45:00
Будівництво таборів треба переадресувати у Росію, звіки в Україну перебераються нелегали. І відправляти назад Так, як це роблять Словаччина, Польща і т. д. Тільки Янек таке буде боятися вимагати у свого хазяїна - Путіна чи Медвєдєва. Тому побудують у Чопі.

gf, 2011-02-09 / 16:39:00
Побудуйте в Киеві і при цьому два мільона покладіть собі в свою кишеню.

Кнут 2011-02-09 / 15:28:00
Дивлюся на фото пана полковника й розумію стару статутну істину: наказ командира -закон для підлеглого. Цікаво, а чи розуміє всю суть проблеми пан полковник, чи окрім карєрних амбіцій є в нього хоч трішки відчуття громадянина?
Проблема будівництва табору утримання нелегалів на території Закарпаття набагато глобальніша, ніж гадають губернатор та дискредитовані типи, як Андрусь та "підприемець" у владі Крицький. Як людина, котра володіє інформацією довожу до вашого відома, що понад 40% нелегалів є носіями особливонебезпечних інфекційних захворювань, таких як черевний тиф, паратиф, сальмонельоз, бруцельоз. Подумайте, чому дані про захворюванність утриманців розформованого табору в Павшино є секретною інформацією. Задайтеся питанням, яким чином будуть знешкоджуватися каналізаційні стоки з табору тимчасового утримання мігрантів, адже традиційне обеззаражування тифозних нечистот є неефективним.
Вважаю, що кошти на утримання нелегалів потрібно скерувати на східні та північні рубежі України для повного викоренення такого ганебного явища, як нелегальна міграція через територію України.
Люди! Будбте мудрими, не дайте можливості андрусям та крицьким набити собі кишені державними коштами, котрі уряд виділяю на будівництво табору. Помятайте, ці люди прийшли до влади та жирували за наш рахунок в середині 90-х!

Бувалий 2011-02-09 / 15:23:00
пане полковнику,ви б краще поліпшили умови для праці своїх службовців,в яких 1 туалет на всіх...А потім би дбали про чужинців...

сорри 2011-02-09 / 11:17:00
Історику,

у вас дуже специфічний погляд на роль губернаторів у житті краю. Як на мене, будівництво пістрялівської РЛС зупинив не Волощук, а масові протести закарпатців. При Гаваші будувалися сільські школи і корпус обласної лікарні, на якому тепер піариться ледида. А Ледида... Побачимо...

Історик 2011-02-09 / 10:24:00
Керівники Закарпаття по різному захищали свій Край - Ільницький непобудував атомну станцію, хоч Києву тоді дуже хотілось, Волущук практично зірвав будівництво Пістрялівської РЛС. Устич запустив в область інвесторів-лісорубів, типу Нюмена. Гаваші добив драмтеатр. Кожний залишить свій слід в історії, Ледида також, а ще при таких консультантах як Кріцький і Андрусь

огого 2011-02-09 / 09:36:00
"власні інтереси" - це небажання мати за сусідів порушників кордону, мати у центрі міста розплідник інфекцій???

хотілось би поставити запитання - а які у Чопському прикордонному загоні інтереси - З мільйонами запахло???!!

з глузду з"їхати можна

2011-02-09 / 08:42:00
А що то за чудне ім"я у автора: Крістіна? Може він із Росії, чи що

sgjhsfjh 2011-02-09 / 08:36:00
Пане Олег! Може правильно писати "Голова Закарпатської ОДА" за мість "Губернатор". Ми ж не губернія, панове?

местный 2011-02-09 / 06:59:00
ага. покажите хотя бы одного человека "за" - не чиновника, а просто представителя "громадськості":)

Компетентний 2011-02-09 / 01:44:00
Яка "думка розділилася навпіл" ? 100% проти !

Знаючий 2011-02-08 / 23:42:00
Пошле його Ледида

НОВИНИ: Соціо

11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
» Всі новини