Мер Ужгорода Погорєлов погрожує розігнати мітинг біля пам'ятника Шевченкові силою (ДОКУМЕНТИ)

У випадку, якщо організатори святкування Дня соборності України намагатимуться провести захід біля пам'ятника Шевченкові на площі Народній, а не на рекомендованому владою стадіоні "Спартак" чи в Боздоському парку, виконком Ужгородської міської ради залишає за собою право щодо примусового припинення заходу. Про це йдеться в листі-відповіді міського голови Ужгорода Віктора Погорєлова на звернення голови Закарпатської обласної організації Української народної партії Івана Габора.

Мер Ужгорода Погорєлов погрожує розігнати мітинг біля пам'ятника Шевченкові силою (ДОКУМЕНТИ)

Незважаючи на наявність такого листа, відділ інформаційних технологій і зв'язків з громадськістю Ужгородської міської ради розповсюдив у ЗМІ інформацію, якою намагається заперечити факт заборони міською владою Ужгорода мітингу біля пам'ятника Шевченку.

Аби уникнути звинувачень в суб'єктивності, редакція Закарпаття онлайн наводить обидва тексти повністю і без коментарів.

"Віктор Погорєлов не забороняв мітинг біля пам'ятника Шевченку
 
Міська влада рекомендувала провести захід в іншому місці, керуючись рішенням сесії Ужгородської міської ради.
 
Згідно з рішенням ХІІІ сесії Ужгородської міської ради ІІІ скликання від 08 вересня 1999 року, в Ужгороді визначено перелік місць для проведення мітингів, маніфестацій та іншого роду акцій, організаторами яких виступають об'єднання громадян, релігійні громади та мешканці міста, до якого включено: площу біля Закарпатського обласного музично-драматичного театру (Київська набережна), стадіон "Спартак" та Боздоський парк.
 
Саме на це рішення міський голова посилається у відповіді голові Закарпатської обласної організації УНП І. Габору. Також у відповіді йдеться, що, оскільки 22 січня 2011 року о 13.45 на площі біля Закарпатського облмуздрамтеатру планується проведення акції "Живий ланцюг єднання" Ужгородською молодіжною ГО "Єдине студентство" та Благодійною організацією Федерації Скаутів "Галицька Русь", пропонують провести запланований захід в іншому місці.
 
Крім цього, доводять до відома, що проведення масових заходів на території міста має відбуватися з дотриманням Правил узгодження заяв на проведення масових заходів на території міста, що затверджений рішенням виконавчого комітету Ужгородської міської ради від 02 вересня 2009 року.
У випадку порушення даного рішення, виконком Ужгородської міської ради залишає за собою право щодо примусового припинення заходу, в тому числі, в судовому порядку, - вказано у відповіді, повідомляють у відділі інформаційних технологій і зв'язків з громадськістю Ужгородської міської ради."
20 січня 2011р.

Теги: мітинг, соборність, Погорєлов

Коментарі

степан бандера 2011-01-24 / 13:51:00
погорєлов молодець--честь і хвала йому ! що помаранжеві і націоналісти бандеровці???--зассали!!??

Владислав 2011-01-24 / 13:20:00
Погорєлов сам собі мінус поставив!

2011-01-20 / 23:08:00
рішення, прийняте ратушняком, не закон. Про закон читай тут:http://zakarpattya.net.ua/ukr-news-78209-Miska-vlada-Uzhhoroda-ne-vpravi-zaboroniaty-sviatkuvannia-Dnia-sobornosti-bilia-pam’iatnyka-Shevchenkovi

Громадянин 2011-01-20 / 22:44:00
анонім, 20.01.2011 19:41
анонім, 20.01.2011 18:58
А кому Погорелов погрожува що розжене мітинг силою ? де ви таке взагалі взяли ?

Так тут же, у листі читатй: "виконком Ужгородської міської ради залишає за собою право щодо примусового припинення заходу". Примус то і є сила.

Це не Погорелов ,а відповідальність за не дотримання закону ! Уважніше читай !

Андрій 2011-01-20 / 21:50:00
Організація “Федерація Скаутів “Галицька Русь” подала як свою адресу адресу "Рускава культурнава центра" - це "расійскіє развєдчікі" у Львові....

http://ousivec.livejournal.com/11354.html

Тепер зрозуміло звідки ріжки ростуть.

2011-01-20 / 21:29:00
стецько, 20.01.2011 20:22
Якщо Погорєлов такий молодець то пиши його прізвище правильно!

стецько 2011-01-20 / 20:22:00
погорелов--- молодець!!!!! жени бандерівців мітингувати далеко в гору від людей! заодно замість базікання нехай по дорозі тупі бандерівці зазбирають сміття!!! якась з них буде користь!!!!!!!!

2011-01-20 / 19:41:00
анонім, 20.01.2011 18:58
А кому Погорелов погрожува що розжене мітинг силою ? де ви таке взагалі взяли ?


Так тут же, у листі читатй: "виконком Ужгородської міської ради залишає за собою право щодо примусового припинення заходу". Примус то і є сила.

Погорєлов спалився

Андрій 2011-01-20 / 19:33:00
До Хаятової!
Ті всі акти попередніх міських рад про місця проведення мітингів треба відмінити бо вони суперечать конституції! Так і передайте Погорєлову. Ви ж найвпливовіший журналіст краю!!! Треба показати свою українськість, якщо вона є!!???

2011-01-20 / 18:58:00
А кому Погорелов погрожува що розжене мітинг силою ? де ви таке взагалі взяли ? Я згідний з Михайлом, в док.зазначається що є "Правила узгодження заяв на проведення масових заходів на території міста, що затверджений рішенням виконавчого комітету Ужгородської міської ради від 02 вересня 2009 року.
На то влада і є влада щоб слідкувати за тим аби закони і правила дотримувались усіма !

Михайло 2011-01-20 / 18:53:00
А чому заголовок цієї статті це слова вирвані з контексту ? Тут явно прослідковується якась дуже субєктивна думка !
Взагаліто журналіст повинен бути безпристрасний до висвітлення інформації ! а не гратися в "пишу те шо собі понавигадую" !
Ваша справа подати інформацію а не пропагувати негативну думку ! Гадаю ужгородці самі зроблять висновки із усього написаного тут

2011-01-20 / 18:26:00
З 14-00 до 17-00 була заявка від УНП. Вони вклинили на 13-45 (за 15 хв до початку часу акції націонал-демократів) громадські організації підконтрольні ПР. Їм дозволили, а УНП відправили в боздошський парк.

vv 2011-01-20 / 18:07:00
Вже й Галицька Русь вирисувалася. Вся антиукраїнська наволоч позбирається 'святкувати'

2011-01-20 / 18:05:00
Ужгородська молодіжна ГО "Єдине студентство" та Благодійна організація Федерації Скаутів "Галицька Русь" відмовилась від проведення заходу і зголосилась, виключно, для перенесення мітингу націонал-демократів в Боздошський парк. Як мітинг перенесли. Тоді провокаційні організації підконтрольні ПР відмовились від мітингу. Їх не буде 22 січня біля драм театру. Це хід Регіоналів. Це їх подчерк.

НОВИНИ: Політика

11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ