Відбулося чергове судове засідання у справі "русинського" сепаратиста Сидора

27 грудня в Ужгороді пройшло вже 10 засідання суду у справі "русинського" сепаратиста, священика Російської православної церкви Димитрія Сидора. Про це у своєму «Живому журналі» повідомляє Петро Гецко, соратник обвинуваченого.

Відбулося чергове судове засідання у справі "русинського" сепаратиста Сидора

Кримінальну справу проти протоієрея було порушено ще при Вікторі Ющенку і не закрито при президентстві Віктора Януковича.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, незважаючи на підписку про невиїзд Димитрій Сидор вільно роз'їжджає Україною і по закордонах, а нещодавно він заявив про право русинів "зі зброєю в руках захищати свою свободу" від України.

06 січня 2011р.

Теги: Сидор, сепаратист, русинський

Коментарі

KK 2011-01-07 / 23:14:00
П. Зауважу - не знаю що ця стаття, про суд над Сидором має спільного із словника Грицака? але якшо ви уже зачіпили цю тему, то абсолютно не заперечаю комусь публікувати цей словник. Але тому що по моєму розумінні цей словник підтримує думку що русинська говірка конститує окрему мову, то я сам не зможу бути фундатором його. Я вважаю що діалекти закарпаття (гуцулська, лемківська, бойківська і на решті русинська) складають частину української мови і дуже близько схожі та подібні з говірками що можна знайти в галичині і буковині. Не давно читав цікаву статтю на цйому сайті, Угорського Історика і мовознавця, Мігая Кошіча, який тої самої думки що і я: 'Правопис давньоукраїнської мови досліджують в Угорщині' http://zakarpattya.net.ua/ukr-news-62201-Pravopys-davnoukrainskoi-movy-doslidzhuiut-v-Uhorshchyni

зауважу 2011-01-07 / 11:41:00
Лем ,КК, прошу вас не починайте щось на кшалт : " .... не вигідно мені якраз тепер"

З поваою, шануймося

зауважу 2011-01-07 / 11:38:00

2 KK, 07.01.2011 09:21


Прекрасно, КК !


Як то орожай зберете, продукцію реалізуєте, то може знайдете пару цуравих долярів аби підтримати видання словника М. Грицака:


див: статтю В. Піпаша та коментарі до неї за наступною адресою


http://zakarpattya.net.ua/ukr-news-77068-Zakarpatska-oblrada-prosyhnalizuvala-shcho-i-nadali-hratymetsia-u-separatyzm


В. Піпаш та Ко скуглять у своєму стилі там про те , що за відсутності коштів "правильний" словник Грицака не можуть видати. Натомість ОДА підтримує "сепаратизм".


Ember висунув наці-шовіністам конструктивну ідею, не базікати, а скинутися по 100 грн. на добру справу. Я її підтримав також.


У відповідь В. Піпаш і Ко проігнорував пропозицію , доречі як і ви, КК, проігнорували а Сорри - спаплюжив і глузував з неї.


Вас , КК, тепер розумію, ви чекали орожай.


Но, так може тепер, повернемось до цього питання (ідеї Emberа), може проспонсоруєте словник Грицака ?!?!


Зрештою може В.Піпаш та інші наці-шовіністи скиглити з цього приводу перестануть.?



Попередження за обзивання опонентів. Адмін

KK 2011-01-07 / 09:21:00
п. Зауважу - якщо суд відкритий, то чому преса не передає інформацію про дії? Заїхати мені зараз до Ужгорода щоби тільки послухати про цйого русинського сепаратиста не вигідно мені якраз тепер. Зараз різдвяні свята, і де я живу в Гамерики зараз будемо збирати орожай з соняшних помаранчів. Не хочеться нігде зараз їхати! :-)

зауважу 2011-01-07 / 01:45:00
///Кримінальну справу проти протоієрея було порушено ще при Вікторі Ющенку і не закрито при президентстві Віктора Януковича....///

правильно пише, справу буде саме ЗАКРИТО, і, здається, саме за відсутністю складу злочину.

2 KK, 07.01.2011 00:48
Цікаво ? Так ви прилетіть з-за свого з-за океану, зайдіть на засідання особисто послухати, побачити на власні очі, воно мабуть відкрите.
Україна, це вам не Гамерика із О.ДЖ. Сімпсоном.

KK 2011-01-07 / 00:48:00
До Адміністрації - Якщо уже 10 разів в Ужгороді пройшло засідання суду у справі цйого "русинського" сепаратиста, то чому закарпатська преса так слабо передає новини цйого процесу? Чи преси не пускаються до середини суду? Чи все бувається за закритиими дверми? Дивно, що цю новину повідомив Перший Премєр Ґетсько на свому блозі? А що там дієлося, які нових знахідків?

Гецко 2011-01-06 / 13:36:00
Сидор - сміття. Ніхто його не сприймає серйозно.

(!!!) 2011-01-06 / 10:53:00
АВТОРА!!!

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ