З Новим роком!

Закарпаття онлайн щиро вітає всіх своїх читачів, усіх закарпатців і українців загалом із Новим 2011-им роком!

З Новим роком!

Нехай 2011-ий стане роком здійснення усіх наших добрих і щирих мрій та побажань, які не встигли або не змогли здійснитися в році, що минув.

Щастя вам, здоров'я, удачі і справді святкового настрою.

01 січня 2011р.

Теги: Новий рік, МНС, Балога

Коментарі

2011-01-05 / 10:58:00
Вовком хай завиють москалi,
Русини заверещать як свині!
Свято нині на моїй землi-
Різдво іде по Україні!

Андрій 2011-01-05 / 10:52:00
Гарних свят онлайн!

Муці 2011-01-03 / 09:16:00
Нічого шарахатися,інші теж мають свято.

KK 2011-01-03 / 05:54:00
Але ще маєти друзів! Бажаю всім здоровля і багато добрих друзів!

Віктор 2011-01-03 / 01:34:00
Кому рук, кому рок, а кому рік! А мені перші два дні нового року зіпсували. Першого числа з друзями погуляли у центрі біля ялинки де купа циган догулювала новий рік і якась дітвора постійно кидала пітарди. Потім вирішив поїхати додому. А тут на корятовича жодного хвальоного регіоналами і погореловим автобуса по 2 грн не було:) Сів у таксі і розговорившись запитав скільки буде до миная? каже 35 грн.:) (потрійний тариф). Я його послав і одразу вийшов. Йду пішки. Слизько. Нехто не посипає доріжки ні піском ні сіллю. На другий день захотілось хліба. А його ніде немає:) Потім махнув на те все і вирішив поїхати у міжгіря до родичів. Прийшов на вокзал. А сьогодні нічого туди не їде:) Повернувся до дому. Втомлений холодний і голодний. Вибачте за помилки. От таке у нас свято. Свято для кого? Не потрібен мені такий нови рік! Одні незручності...

2011-01-02 / 22:47:00
Мене привітали, ділюся й з вами!

Най сись Новый щедрый гід
(Сиві - труска а вадь кіт),
Прийде д вам такый богатый,
Гі нардепывські зарплаты!

Най принесе вам вже ныні
Щастя й злагоду в родині,
Вшиткого, що сьте просили,
А до того – доста силы!

Вбисьте много написали,
А потому й друковали,
Вбы ся мудрість умножала,
Добрых людий поучала!

Вбы вам весело жилося,
Вбы лиш ліпшоє збылося,
Що боліло – най ся гойит,
Що воліли – най ся вдвойит!

Вбисьте нигда не хворіли,
І в здоровлю довго жили –
Років стовку, вадь і білше,
Так як типирь - і не гірше!

Вбы вас гроші не минали,
Вбисьте їх побілше мали:
«Долар» – в жебі, «Євро» - в банку,
Та щи й Гривню – ходь на склянку!

Вбы в дворі стояв «Феррарі»,
А щи й «Лексус» - так, до пары,
В хыжи – з мармуру камін,
Та басейн, ажбы й йидин.

Ну, а в ванні – щи й Джакузі,
Паленка най булькат в пузі,
І то вшитко – в вашу хату,
На здоровля хосновати!

Дай вам боже вшитко вгоже,
А не файне – не дай боже!
Щастя вбы не лізло боком,
Єдным словом – з Новым роком!




Наш 2011-01-02 / 19:11:00
Хлопi, не рушайте автора, я вас про`сю.

Написав, шо думав i цiлком файно.

Моя баба пак знала казати, же раз у

ро`цi i мотика стрiлять!

Русин 2011-01-02 / 18:50:00
Я тоже вiнчую ушитькiм "закарпатцям"=розумiй=

подкарпатцям i украинцям серенчливий Новий

рук.

НОВИНИ: Соціо

11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
» Всі новини