Коридорами Верховної Ради ширяться чутки про відставку Ледиди

Найближчим часом услід за главою Львівської облдержадміністрації Василем Горбалем, звільненим вчора, можуть послідувати голови Сумської ОДА Юрій Чмирь і Закарпатської ОДА Олександр Ледида

Коридорами Верховної Ради ширяться чутки про відставку Ледиди

Про це кореспонденту "Комментариев" повідомило джерело у Верховній Раді України.

За словами джерела, причини для звільнення цих голів адміністрацій - різні. Наприклад, Ледида може піти тому, що на чолі Закарпаття хочуть поставити людину, близьку до глави МНС Віктора Балоги.

З Чмирем ситуація дещо інша. За словами джерела, "губернатора" Сумщини можуть "попросити " з посади тому, що його крісло розглядається як компенсація деяким членам уряду, які втратили посади після початку адмінреформи.

22 грудня 2010р.

Теги: Ледида, звільнення, відставка

Коментарі

сімка 2011-01-16 / 13:29:00
Бордаш припинив розкрадання у районі почав реально щось робити , але не всім сподобальсь

микола шугай 2011-01-14 / 22:26:00
ледида прийшов на розвалене закарпаття! і намагаеться вивести його з прірви; молодець ледида о о настоящий ГУБЕРНАТОР!!!!

Грицюк Петр(о) 2010-12-24 / 16:00:00
То нечесно, Я так1 грош1 великі заплатив перекупщикам на Хрещатику за диплом, а Ледида посаду не дає. Най го убирають геть, прийде другий - за БАБЛО я любого куплю. Типирка прийшов час ТАКИХ ЯК Я, а вам із Качуром і Мошаком ще всім покажемо!

Ужгородець 2010-12-24 / 11:25:00
Закарпатська політика вже і так дійшла до абсурду - жодних ідей як розвивати область за останній період ніхто не чув. Як вивести область з числа відстаючих - ніхто не знає. Тоді для ЧОГО закарпатцям така влада? Видно, що і центр вже розуміє, що на чергових виборах такі політики при владі заведуть партію президента в глухий кут.

Русин 2010-12-24 / 11:21:00
Брехачі они ушиткі!

2010-12-24 / 11:19:00
Назвіть хоча б одного башковитого в тій ОДА. Якщо зможете - хай залишаються.

Молодець 2010-12-24 / 11:15:00
Невже Мошак і Качур такі молодці? Тоді ці перечинці "справжні" патріоти Закарпаття, бо такої ГАНЬБИ у нас ще не було.

Продався Балозі... 2010-12-24 / 11:12:00
Джерела пишуть, що хочуть призначити людину ближче до Балоги. Але...ближче під Балогою ще ніхто не лежав, ніж нинішній губернатор. Він ганебно здав Балозі вибори і великі райони програли маленьким єцівцям. А Ледиду не кивай???

Странно 2010-12-24 / 11:03:00
Странно получается. То, что после каждого выступления Ледыды все за животы хватаются - это нормально, а то, что хотят исправить ошибку и назначить более грамотного человека - то ненормально!

Ганьба 2010-12-24 / 11:00:00
Та що там почву готувати. З космосу видно, що такого слабкого кервництва в Закарпатті ще не було.

Fnm регіоналу 2010-12-24 / 09:49:00
Ледида і Бордаш - нормальні люди і нормально керують.
У всякому разі, їх роботу видно. І вона не йде ні в яке порівняння з роботою їх попередників. Ті "докерувалися" до ручки і повтікали, хто куди встиг. А хто не встиг - того посадили.
І взагалі, за свої слова треба відповідати.

регіонал 2010-12-23 / 21:32:00
Час вже цього приспособленця відправити у відставку.Так область ,як при ньому з чортуганом бордашем ніколи не опускали..Усі відкати ідуть через бордаша до Ледиди.

Іршавський Селянину 2010-12-22 / 20:44:00
Байки, байками. Але дії групи опортуністів-перечинців в партії регіонів прогнозувати необхідно. То є дуже паскудний народ, дуже би
хотіли областю керувати. Треба й Качура відправити в Перечин і най доказує який він великий ГУМАНІТАРІЙ.

Селянин 2010-12-22 / 20:10:00

Старі байки.

Демократія 2010-12-22 / 19:03:00
Явно готують "почву" під відставку А.Ледиди, але народна мудрість говорить:" Не копай яму під іншого, сам туди потрапиш"

Грицюк Петр(о) 2010-12-22 / 16:06:00
Ну хто ще кр1м Серг1я Мошака цим джерелом
може бути? Губернатором буде хтось 1з Перечинц1в - або Я або Янко Качур. Вот вам й
В.Березний!

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая