На Закарпатті "Кобра" затримала начальника Мукачівського прикордонного загону п'яним за кермом (ФОТО)

Як стало відомо з джерел у правоохоронних органах, сьогодні, близько 14.00, на Закарпатті бійці спецпідрозділу "Кобра" зупинили джип "Фольксваген-Туарег", за кермом якого перебував нетверезий водій. Під час ознайомлення з документами водія з'ясувалося, що це начальник Мукачівського прикордонного загону полковник Ігор Левадний.

На Закарпатті "Кобра" затримала начальника Мукачівського прикордонного загону п'яним за кермом (ФОТО)

Під час затримання прикордонний чин виявив злісну непокору правоохоронцям, грубіянив і погрожував останнім. Працівники "Кобри" провели тест на вміст алкоголю в крові водія, який дав позитивний результат. Як наслідок, "Кобра" вилучила автомобіль у І.А.Левадного і доставила його на штрафмайданчик обласного ДАІ, де він перебуває й зараз (ФОТО).

 

12 грудня 2010р.

Теги: прикордонний, Левадний, ДАІ

Коментарі

Алексей 2010-12-26 / 22:54:00
Поставили,как лоха

1111 2010-12-14 / 15:21:00

Довідка
про факт затримання співробітниками спеціального загону при МВС України «Кобра» начальника Мукачівського прикордонного загону

12 грудня 2010 року близько 14 год. 00 хвилин на виїзді з м. Ужгород Закарпатської області в поза службовий час був зупинений співробітниками спеціального загону при МВС України «Кобра» автомобіль «Фольксваген» під керуванням начальника Мукачівського прикордонного загону полковника Левадного І.А.(керує за дорученням). На вимогу останніх полковник Левадний І.А. зупинив транспортний засіб, надав посвідчення водія та документи на право керування транспортним засобом. Зазначений автомобіль був перевірений на наявність предметів та засобів заборонених на території України, після чого, водію транспортного засобу було запропоновано пройти алко тест на предмет вживання алкогольних напоїв. За результатами проходження освідчення на факт вживання алкогольних напоїв, приладом що був наданий представниками зазначеного спец підрозділу, зафіксовано - 0.07% проміле. Було складено протокол про адміністративне правопорушення передбачене ст. 130 КУпАП, автомобіль працівниками ДАІ транспортовано на штраф майданчик ДАІ м. Ужгород. Складений протокол про адміністративне правопорушення полковник Левадний І.А. підписав та зазначив , що з протоколом не згідний, алкогольні напої не вживав, але копію протоколу на вимогу водія співробітники спеціального загону при МВС України «Кобра» не надали.
З приводу зазначених обставин о 16 год.30 хвилин з власної ініціативи полковник Левадний І.А. пройшов медичне освідчення в Мукачівській ЦРЛ, за результатами чого факт перебування в стані алкогольного сп’яніння спростовано, протокол медичного огляду для встановлення факту вживання алкоголю та стану сп’яніння №1150 від 12 грудня 2010 року з висновком : алко тест 0,00%, тверезий.
Полковник Левадний І.А. даний факт буде оскаржувати в судовому порядку.

Заступник начальника Мукачівського прикордонного
загону з озброєння – начальник технічної частини
підполковник О.В.Гриньов

Васок-кобасок 2010-12-14 / 09:43:00
Для чого так чернити людину ? Машина не його, пяний не був...Чесний прикордонник....В чому справа ?

ІЯ 2010-12-13 / 16:27:00
А писанини скільки?І що з того? і так всьо буде так як треба...

ember 2010-12-13 / 16:19:00
Dopolnernie k istorii.
Moj molodoj tovarishch, nazovjom jevo Sándorom, sevodnja pozhalovalsja mne.
Sluzhit v Mukacheve, kak kontraktnik.
1. Ofotsery obrashychajutsja k nim, kak k tem, kotorye prokhodjat strokovuju sluzhbu
2. antimagyarizm
3. chastj zarplaty kuda tom propadaet
4. premii zabirajut sebe ofitsery
5. posle semidnevnoj sluzhby vykhodnoj ne dajut
6. ne vydajut uniformy
7. ne vydajut denjgi na uniformy, khotja eti denjgi gde to figurirujt
8. doezshaet, eto tozhe ne oplachvaetsja, khotja pri predjavlenii biletov dolzhny byli by

Sándor khotel by razorvatj kontrakt, ne tjurmoj jevo ugrozhajut.

A v eto vremja polkovniki razjezhzajut na ne ochenj superovikh avtomashinakh, tipa Volkswagen Tuareg:)

ember 2010-12-13 / 16:08:00
які у нас порядні полковники та генерали

D pf, i te kotorykh zaderzhvajut, i te, kotorye prikaz dajut na eto:)

пф 2010-12-13 / 11:39:00
2 анонім, 13.12.2010 11:32/ местный


- так по суті мова не про те, що це - заказуха абож ні

а про те, які у нас порядні, чесні, принципові, трудолюбиві і т.д ... полковники та генерали, а також ті хто ними командує.
Вот, лише "отці у них може міліонери" .

2010-12-13 / 11:32:00
2ember: для начальника Мукачівського прикордонного загону "Фольсваген Туарег" - не такое уж и суперское авто, согласись до Ковача с его несколькими "Лексусами" далековато...

а так - ну очевидный заказ... 0,5 промилле - это тоже нарушение. но такое содержание алкоголя будет даже через час (!) после того, как выпить поллитровую бутылку пива...

в общем, судя по всему так и было: "я всё понял товарищ генерал"...

местный 2010-12-13 / 11:32:00
анонім, 13.12.2010 11:32 - это я :)

ember 2010-12-13 / 11:00:00
Smotrja na fotografiju avtomashiny kak to avtomaticheski spominaju napadenie na Kovacha Vasilja. Spominaju evo "fortetsiju", bassejn, summu ukradennyk denjeg sotni tysjach grivenj, neskoljko tysjach USD i neskoljko tysjach Evro).
Kak mne khorosho, shto nashi kompetentnye organmi "samye spravedlivye v mire", i kak khorosho shto v Ukrajine dazhe ne pakhnet korruptisej:))

для Админа 2010-12-13 / 10:35:00
Вчера в 14.00 был задержан автомобиль "марки Фольксваген-Таурег" д.н.з. АОООО4АВ водителем которого являлся Левадный Игорь Анатолиевич. В ходе проверки выяснилось что человек пьяным не был, алко-тест показал, о,5 промилле! допустимая норма 0.2.Также выяснилось, что алкоголь он не употриблял в этот день! из-за отсуствия времени (но сам он был не против) они не поехали в наркодиспансер! после подехал взвод сопровождения для выяснения ситуации! так как Левадный вёл себя адекватно и не оказывал сопротивлений на него выписали протокол как на безработного ибо сами же сотрудники и предложили ему такой вариан!сошлись на том,что он просто заплатит штраф и его отпустят со спокойной душой! но не тут-то было! сами областные гаишники рассказали,что слышали как одному из убоза позвонили и разговор был коротким "да,да, я всё понял товарищ генерал, ,ваше указание понял, я так и делаю"! после чего машину приказали забрать на штрафплощадку! Информация достоверная! лично был в ГАИ сегодня и общался с обласниками! они разводят руками и говорят заказ! но ничем помочь не могут! все мы люди! и всё прекрастно понимаем! в этот же день было задержано несколько депутатов за серьёзные нарушения, но их не выложили в сеть! так кому это надо? и для чего было так раздувать проблему?

kk 2010-12-13 / 09:48:00

гражданские люди! не лезте куда вас не просят! вы не ******* что к чему! может у него отец миллионер! какая вам нах разница! всех останавливают гаишники, но этот случай подстава и показуха!

пф 2010-12-13 / 09:10:00
2 майор, 13.12.2010 01:13
машина по доверенности!

- ага і в кредит мабуть оформлена на жону або на іншого близького родича, які може зовсім випадково ще є і успішними підприємцями

2 virus, 12.12.2010 22:22
Як вам не соромно!!!Ці зелені пагони-охороняють ваш сон,в той час як всі Ви спокійно спите!!!

- ага, і сон наш охороняє, неборако
прямо як пограничные войска Комитета госсударственной безопасности СССр
мабуть від таких virus.
Або, скоріше, від вірусу народного добробуту !?

майор 2010-12-13 / 01:13:00
машина по доверенности!

майор 2010-12-13 / 00:38:00

я был очевидцем данного проишествия и могу сказать, что это полная брехня! человек за рулём вёл себя сдержанно, не хамил и не грубил! а самое главное пьяным не являлся! просто Вы гражданские люди не понимаете суть конфликта! это заказ на пограничника! который испонили на отлично!


Наведіть підтвердження, що це замовлення, і що все, насправді, було не так, і ми їх опублікуємо. Адмін

virus 2010-12-12 / 22:22:00
Як вам не соромно!!!Ці зелені пагони-охороняють ваш сон,в той час як всі Ви спокійно спите!!! І ніхто з вас не був присутній при його затриманні,ніхто не знає що показав тест на алкоголь і якими словами він виражався!!!Просто когось жабка не по маленьку душить!!!

2010-12-12 / 22:04:00
...

пф 2010-12-12 / 21:57:00
проффесійний полковник, порядний полковник, чесний полковник, добрий полковник ... загалом як і переважна більшість державно-управлінської вертикали цієї країни

і економічна криза не у нас, а в якійсь там Америці та ЄС

рембо 2010-12-12 / 21:46:00

****звони!!! хватит порядного полковника обсуждать, не надо завидовать, лучше работайте а не ********** и у вас тоже все будет!!!!!!!

ss 2010-12-12 / 20:42:00
Левадный ехал по срочной команде Горбенко уничтожить следы пограничной контрабанды сигарет по Закарпатскому следу.Иначе завтра ни горбенко, ни командра Черновцов, ни самого Левадного и след простынет в войсках.А Кобра работала по наводке тех же прослушников, и знала кого и где останавливать.А с бодуна, если и поймают, Левадный скажет леший попутал, ничего не помнит, Бахус виноватый, его и спрашивайте за контрабас.

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 1
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду