Головою Закарпатської облради став єдиноцентрист Балога, заступником - регіонал Закурений (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Фоторепортаж з першої сесії Закарпатської обласної ради VI скликання

Головою Закарпатської облради став єдиноцентрист Балога, заступником - регіонал Закурений (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні в Ужгороді відбулося перше сесійне засідання Закарпатської обласної ради VI скликання. У сесійній залі були присутні міністр МНС, перший номер в списку Єдиного Центру на виборах до обласної ради Віктор Балога, народні депутати Станіслав Аржевітін (Наша Україна) та Олександр Кеменяш (Батьківщина), міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов.

За результатами таємного голосування, головою Закарпатської облради обрано Івана Балогу (Єдиний Центр).  "За" проголосувало 95 депутатів, 9 - утрималося, 1 голос визнано недійсним.

Заступником голови облради став Володимир Закурений - представник Партії регіонів. Із новообраних депутатів, які взяли участь у першій сесії,  "за" Володимира Закуреного проголосувало 94 депутата, проти - 5, утрималося - 5.

23 листопада 2010р.

Теги: сесія, Балога, Ледида, Єдиний Центр, Партія регіонів

Коментарі

(?) 2010-11-26 / 14:26:00
Цікаво(!) оці 95"посланців народу" коли голосували за голову, задумувались над темним прошлим цього кандидата .......???

GOGA 2010-11-25 / 22:33:00
накінець знову об"єдналися дві групи РЕГІОНАЛІВ - вчорашних ЄДУНІВ, СДПУошників тобто КУЧМІСТІВ.

Журналіст 2010-11-25 / 22:16:00
Тільки Фронт Змін не голосував в унісон

ember 2010-11-25 / 18:49:00
Ponjatno: Győző (Viktor) ministr, Janika (Ivan) predsedatelj oblsoveta, a kuda delsja Palika (Pavlo). Tochnee: kuda jevo denut?!

ГОЛОС НАРОДА 2010-11-25 / 13:15:00
ОЙ исі нам ниборята НАКЕРУВУТЬ!!!

Мала Академія літератури і журналістики 2010-11-24 / 14:57:00
Щиро вітаємо Івана Івановича БАЛОГУ із обранням очільником Закарпатської облради. Творчі обдарування краю щиро надіються на Вашу допомогу, зокрема, проведення у наступеному році уже VIII Міжнародного фестивалю юних поетів і прозаїків, мтиців фото і малюнку та авторської пісні "Рекітське сузір'я-2011". Можливо, між сесіями облради знайдете можлоивість відвідати наш літературно-мистецький інтернет-портал Малої Академії літератури і журналістики за такою адресою: www.academiy-malig.info. І Ви, дорогий наш земляче, Іване Івановичу, переконаєтеся у тому, що ми також чогось варті. Запрошую до співпраці і підтримки МАЛіЖ.
Щиро. Ваш краянин - Василь ТАРЧИНЕЦЬ, письменник, заслужений журналіст України, ректор МАЛіЖ, головний редактор журналу-газети для школярів "СУЗІР'Я".

? 2010-11-24 / 13:45:00
2 ember
Dlja ?: Matvijchuk nash v Odesse sidit, ne zabudj!

Матвійчук - Подкарпатец ! Не сміши !
Може він і твій, але не подкарпатець, точно.
Родитися в Лучках, ще не значить бути подкарпатцем.
Де він, в Одессі ? Так тож його історична батьківщина. Він туди і повернувся. Туда йому і дорога. Свій своїма управляє. Амінь.

ember 2010-11-24 / 13:14:00
Kakoj ja molodets: na etom sajte vsjo eto predvidel (khotja ja ne prorok). Prostym zastupnykom budet ili Branzovych (dlja 00: kakoj on oppzitisoner, on vernyj soratnik vsekh Balog kak minimum s 2002 goda!), ili Serbajlo.
Dlja ?: Matvijchuk nash v Odesse sidit, ne zabudj!

00 2010-11-24 / 09:28:00
читачці: а Брензович вам чим не опозиція:-)

? 2010-11-24 / 09:17:00
2 анонім, 23.11.2010 23:23
Як все це пафосно! Лише по формі демократія!

А може в тому винні мадяри чи москалі ??

З матеріалів цього сайту, опублікованих за час останніх 2-3-х тижні, коли тривало "демократичне і передове" підрахуювання голосів, складається враження що саме так воно і є .

? 2010-11-24 / 09:09:00
В. Закурений. Ще одним заперевальським зайшляком більше стало сидіти на шиї подкарпатців.
Цікаво, коли вже стануть призначати з числа подкарпатців на пости заступників обласних рад Львівщини, Станіславщини або ж Північної Буковини ?

KK 2010-11-24 / 02:36:00
Справді яке веселе товариство зібралося! Але і справді, вони всі якісь
скривлені виглядають...наче нічого не поснідали...треба 100 грам якоїсь
доброї паленки налити всім! А нянйо з трояндами, як закарпатський ведмедик!

читачка 2010-11-24 / 00:30:00
опозиція навіть в кадр не потрапила...

2010-11-23 / 23:23:00
Як все це пафосно! Лише по формі демократія!

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"