Мирослава Каламуняк: «Солонтай – хороший хлопець. Просто він не сподівався, що програє» (ВІДЕО)

Вибори – 2010 показали досить низьку активність виборців. Громадяни втомились від порожніх обіцянок влади. Проте рішення, прийняте ужгородцями на багатьох дільницях, показало високий рівень довіри до партії Єдиний Центр – потужної, добре організованої політичної сили, яка є близькою багатьом закарпатцям саме завдяки порядним та авторитетним особистостям - її лідерам.

Мирослава Каламуняк: «Солонтай – хороший хлопець. Просто він не сподівався, що програє» (ВІДЕО)

Але попри це ми спостерігаємо спроби декого з тих, хто не став депутатом, піддати сумніву результати волевиявлення закарпатців. Зокрема, в обласному центрі кандидат у депутати обласної ради від партії "Батьківщина" Олександр Солонтай не згодний з перемогою кандидата у депутати обласної ради від Єдиного Центру Мирослави Каламуняк, яка балотувалась по тому ж, дев'ятому виборчому округу. Розрив між кандидатами мінімальний - 2745 проти 2666 голосів. Чи можна вважати це приводом звинувачувати партію у підкупі виборців, як це робить Олександр Солонтай у своїй заяві на адресу Ужгородської міської виборчої комісії та сумніватись у законності перемоги пані Каламуняк? І взагалі: чи навів пан Солонтай у своїй заяві бодай один підтверджений факт фальсифікації виборів? Ні. Більше того: сміховинними виглядають волання про допомогу молодого кандидата, який, подавши заяву зі звинуваченнями, вже пост-фактум, після її формування, закликає ужгородців надати йому бодай якісь підтвердження вигаданих ним підкупів.

Факти? Жодного. Чи варто розкидатись звинуваченнями, не маючи взагалі ніяких підтверджень?

Думку Олександра Солонтая ми вже знаємо. Тому ми звернулись до Мирослави Каламуняк, щоб отримати її коментар. Наведемо декілька цитат з цього інтерв'ю (решта - у ВІДЕОсюжеті):

•"Я думаю, що при такій великій кількості спостерігачів вибори відбувались чесно";

•"Насправді Солонтай – хороший хлопець. Я добре його знаю ще з часів "помаранчевої революції" як великого революціонера.  І я розумію: йому образливо, що його політичні ідеї, його методи не спрацювали";

•"Між нами є різниця: там, де він пише депутатські запити стосовно проблем, я просто ці проблеми вирішую";

•"Я розумію: потрібно дати дорогу молодим. Тому у мене взагалі були сумніви: іти чи не йти на ці вибори. Але не дати людям право обрати, якщо люди мають таке право, таке бажання, коли вони довіряють і спираються у цій довірі на мене – я повинна була зробити цей крок і я його зробила. І повірте, що ніхто не пожалкує. Ні тим, хто голосували за інших кандидатів, безумовно хороших і достойних, ні (однозначно) моїм виборцям не буде соромно";

•"Мабуть, Олександр не сподівався, що програє ці вибори. Для його амбіцій це занадто боляче. Однак я думаю, що йому простіше. Адже саме мені тепер працювати".

03 листопада 2010р.

Теги: Солонтай, Каламуняк, вибори

Коментарі

anton 2010-11-04 / 19:11:00
Все Мещеряков провокатор творит!

Тамара Вл. 2010-11-04 / 17:23:00
Калуманяк не справилась и завалила работу швейной фабрики. А теперь"она работает". Тоже мне, так " производственница". Нигде от нее пользы не будет. Хотелось бы, чтобы избиратели засыпали ее своими проблемами и не дали жить спокойно. Александру советую следить за ее деятельностью и не давать спуску.

ember 2010-11-04 / 11:30:00
На 3 хв. 10 сек. ...Десь допомогти для цього і дається виборча кампанія. Призналася!!!


Odnoznachno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dopomogty treba buduchi deputatom, a ona uzhe neskoljko raz pereizbiralas, tak shto vremeni imela dostatochno. Do kampanii!!!!!!!!

дарвин 2010-11-04 / 11:15:00
Спостерігач . А чого зараз пишеш анонімно . Був на дільниці - бачив , що робиться .Піднімай це питання , якщо борець за справедливість. Виходить два варіанта :1 нічого не бачив , а зараз брешу:2- Бачив , але нічого не вдіяв.
Так от , якщо 2-варіант - то ціна вам як демократичній людині 1 коп. в базарний день. І не треба зараз анонімно висловлюватись.
Крім того , хочу сказати , якщо Балога роздавав гроші , то треба було брати.
І всі знають , що проконтролювати за кого людина віддала голос в кабінці
неможливо. Правда ратівськи СМІ кажуть , що люди віддавали свої паспорти , то хочу сказати майже рата так і робив . Але не так сталося , як гадалося. Я не прихильник Коломуняк , але ЕЦ з нею працює
І це треба визнати. БОРІТЬСЯ ЗА СПРАВЕДЛИВІСТЬ , але не так , як цей спостерігач. Знайте - Якщо не Ви , то хто зробить!

люся 2010-11-04 / 09:53:00
гм... кінцеве: "ось і все" звучить як вирок... типу: "ось і все: всім капЄЦ!"

а хто в курсі, як звати журналіста? і чи журналіст це взагалі?

спостерігач 2010-11-04 / 08:06:00
це я про садочок №20 пишу...

спостерігач 2010-11-04 / 08:05:00
1)підкуп під час виборів - це якщо вартість послуги чи мат.речовин становить більше 5% від мінім. прожиткового рівня. (згідно законодавства.

2) Мені довелось пройти не одну квартиру в якості агітатора. Тому маю право стверджувати, що перше питання у людей було : "Ви від партії Балоги? Бо якщо так, то ми з вами навіть розмовляти не будемо.". Що стосується Каламуняк, то про неї відзивались негативно всі, окрім декількох будинків на Кірова.

Як при такому негативі можна перемогти? Банальний підкуп.

3) Директор дит. садочка взяла від Балоги гроші (з нею домовлявся якась там дешовка Гетьманенко). А потім зібрала всіх батьків дітей із садочка і настоювала за те щоб ті голосували за кандидатів від ЕЦ. Більше того, один з ЕЦівців знаходився 31 жовтня весь час в її кабінеті. А вона в залі контролювала і орієнтувала дії батьків підопічних дітей.

2010-11-04 / 00:41:00
На 3 хв. 10 сек. прямі докази. Будь-яка послуга надана кандидатом під час виборчої кампанії вважається підкупом виборця!

2010-11-04 / 00:39:00
Щось журналюга в кінці інтервю сам почав давати відповідь.

2010-11-04 / 00:32:00
На 3 хв. 10 сек. ...Десь допомогти для цього і дається виборча кампанія. Призналася!!!

Куку 2010-11-03 / 23:45:00

Всем ******!

микола 2010-11-03 / 23:44:00
Солонтай несподвався що афери будуть такими....
я за 300 км від Ужгорода, але ми й тут чуємо що там у вас коїться.
але вже сьогодн на ТВК по 17 дільниці Ріта отримала невеличку перемогу.
Голова комісії, по сумісництву дружина новообраного депутата поставила підпис за секретаря, чим порушила закон.
Ріта Мощак має право відвоювати свою перемогу.
І ще один депутат ЄЦ пройде до міськ ради.
А ви Мирославо, повинні розуміти, що перемагати схемами то нечесно

13 2010-11-03 / 23:41:00

Ну-ну.. по 150 грн дали і готово) по********

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ