Впливовий Київ висловився у підтримку Володимира Приходька на посаду мера Ужгорода

Віце-прем’єр-міністр України Сергій Тігіпко, перебуваючи 24 жовтня 2010 року з візитом на Закарпатті, серед кандидатів на посаду міського голови обласного центу Закарпатської області відзначив Володимира Приходька: «Найкраще я знаю Володимира Приходька, багато з ним працював, зокрема по спеціальній економічні зоні. Ми знайомі ще коли були першими секретарями обкомів. Гарний менеджер, сучасний розумний».

Впливовий Київ висловився у підтримку Володимира Приходька на посаду мера Ужгорода

9 вересня 2010 року, перебуваючи на Закарпатті, Володимир Яцуба, міністр регіонального розвитку та будівництва України, висловив впевненість, що "вибори на Закарпатті пройдуть достойно". Він знайомий особисто з двома кандидатами – Ратушняком та Приходьком. Нинішній мер – "людина знана на Закарпатті", а Володимир Приходько: "високий інтелектуал, він підготовлена людина, добре володіє існуючими проблемами, знає історію Закарпаття... Я можу підтримати тільки цю кандидатуру як дійсного фахівця".

Міністру Кабінету міністрів Анатолію Толстоухову також імпонує Приходько як мер найзахіднішого обласного центру України: "Знаю багатьох кандидатів на посаду міського голови Ужгорода.

Переконаний, що тільки Володимир Приходько відповідає критеріям сучасного управлінця міським господарством, як динамічний й ефективний керівник, який зможе знайти й акумулювати для вирішення нагальних проблем обласного центра фінансові резерви безпосередньо на місці та залучити відповідні ресурси зі столиці.

26 жовтня 2010р.

Теги: Приходько, мер, Толстоухов, Тігіпко

Коментарі

2010-10-28 / 17:56:00
Если не знаешь с кем имеешь дело то зачем подписываешься за них?

Беня 2010-10-28 / 14:06:00
А мені звідки знати?
Невже то Приходько зелені маєчки замовив? А стверджували ж, що опитування було незалежним.

2010-10-28 / 12:38:00
Всё что в статье написано чистая правда и ты это знаешь. Ты лучше ответь мне кто первый использовал зеленые майки со знаком вопроса для соцопросов? Вот тогда увидим какой ты правдолюб

Беня 2010-10-28 / 10:23:00
Мені потрібна проста відповідь: чи існує в природі львівський експерт Олег Левацький, який фігурував десь тут на сайті і дуже хвалив Приходька?

2010-10-27 / 21:59:00
Беня, что ты пыжишься какие тебе ответы надо ты же заказной писака и Бабло за это берешь а я нет вот и всё а ты или ничего не понимаешь или мудак по жизни. Тебя используют и нахрен пошлют что тогда петь будешь?

Беня 2010-10-27 / 18:14:00
Повністю погоджуюся з анонімом.
Те що київськи регіонали щось позитивне сказали, ще не значить, що вони будуть давати Приходькові гроші. Знаєте, скільки по всій Україні таких "динамічних, ефективних і сучасних" кандидатів в мери, і всім потрібні київські гроші. Крім того, де гарантія того, що київськи благодійники Приходька протримаються на своїх посадах хоча б до наступного місяця? Ну сказали вони, що Володька молодець. Сказали і забули, а ви на тому повітряні замки будуєте.

Беня 2010-10-27 / 18:09:00
Хто ж це мене зачморив? Написали три коменти на мій один, і що? На жоден мій аргумент у вас не знайшлося контраргумента, на жодне питання ви не дали відповіді, жодну суперечку ви не виграли.
Персонально для Доктора Хауса. Я б тобі порадив утримуватися від слів "мудак" і т.п.

2010-10-27 / 17:39:00
Анекдот - "Приехал Приходько в Киев к Тигипку, сказал "Нужны деньги на развитие Ужгорода", пошел к Толстоухову, попросил деньги на другие нужди, пошел к Яцубе..."
Ну це тільки Панов-старший може думати і дітям в своєму оточенні розказувати, що хтось на отакі "пріехал" може дати бюджетні кошти. Повна дурня!

Доктор Хаус 2010-10-27 / 15:35:00
Ну что Беня доумничался :-) зачмырили тебя и твоего пахана и правильно сделали. Тебе же мудаку жить в этом городе. Неужели не хочется жить лучше?

Сеня 2010-10-27 / 15:20:00
Навряд чи Беня цього не розуміє. Хлопець не дурний, але сидить на зарплаті і мусить писати, що ніхто (Віктор П.) є хтось. Може Беня колись виросте і до більшого рівня, його помітять і візьмуть на кращу роботу, а може і далі буде жовч на всіх лити, бо такий він є.

Ужгород 2010-10-27 / 15:05:00
Дійсно, що поганого в тому, що його знають і підтримують ті люди, які розпоряджаються державними коштами?

to Беня 2010-10-27 / 15:02:00
Слушай Беня, ты там всех учил, как нам жить, как ты всех опускаешь, какие мастер-классы даешь. На самом деле открываем тебе глаза на твой примитивизм. Твоего Погорелова не поддержали даже паханы, с которыми он сидел, не говоря уже о сильных мира сего. И теперь представь себе картину. Приехал Приходько в Киев к Тигипку, сказал "Нужны деньги на развитие Ужгорода", пошел к Толстоухову, попросил деньги на другие нужди, пошел к Яцубе....А твоему Погорелову ни з общака не дадут, и близко к таким кабинетам не подпустят, мелковат он. Вот и будем с тобой лапу сосать в Ужгороде. Ратушняку денег тоже никогда не давали с Киева. Беня, скажи мне как наемник наемнику Разницу чувствуешь???

Беня 2010-10-27 / 14:36:00
А на рахунок ніби-то росту рейтину Приходька згадалося з Леся Подерв"янського:

"Бояться нас жиди та басурмани, престіж крєпчаєт, мощно возрастаєт дєнь ото дня процент жиров у маслі".

Давайте, давайте, приходьківці, займайтеся і далі самонавіюванням.

Ден 2010-10-27 / 14:32:00
Балога теж за голову їмиться після цих виборів, йому значно більше все обійлося, подивіться скільки викинуто на агітацію (білборди, сітілайти).

Беня 2010-10-27 / 14:31:00
Ви, Ден, або читати не вмієте, або дурачком прикидаєтеся. Ніяка тьотенька Погорєлова не підтримала, просто зустрілася з ним і передала йому нагороду якусь там. Зрештою, тут ми не Погорєлова обговорюємо, а Приходька.

Ден 2010-10-27 / 14:29:00
почитайте погореловську газету, смішно читати, його взагалі тьотя з-за кордону підтримує, а ви ще щось на Приходька гоните. йой-йой, бідненькі, вже не знаєте за що вчепитися, а рейтинг то росте, та ще і не без вашої допомоги))

2010-10-27 / 14:27:00
Приходька (Панова) підтримує, насамперед шеф Єврокара Бояринов. Але колись прозріє і він, порахує, в яку копійку йому ці ..... обійшлися.

ужгородец 2010-10-27 / 13:42:00
а я думаю что поддержка Погорелова мукачевцами сыграет именно с ним злую шутку

Беня 2010-10-27 / 10:56:00
Ем овощи!
+500

Я теж не розумію, навіщо Приходьку така "підтримка". Невже в штабі на Корятовича не розуміють, що підтримка "голубых воришек" з Києва тільки шкодить Приходьку.

Ем овощи! 2010-10-27 / 10:39:00
Я уже не говорю о Толстоухове и Яцубе - двух зажравшихся накравшихся чинушах. Погуглите, посмотрите на морды этих воров. Вот это поддержка! Ай-да молодец, Володька! Заручился поддержкой таких кристально честных, уважаемых людей.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая