У прес-центрі «Закарпаття» «Гудаки» розкажуть про себе і свій концерт в Ужгороді

У понеділок, 25 жовтня, о 15.00, в прес-центрі «Закарпаття» відбудеться прес-конференція фольк-гурту «Гудаки» з села Нижнє Селище.

У прес-центрі «Закарпаття» «Гудаки» розкажуть про себе і свій концерт в Ужгороді
Учасники топового закарпатського фолькового музичного колективу розкажуть про розвиток гурту в останні 2-3 роки, про домашні та закордонні гастролі – зокрема участь в одному з найбільших музичних фестивалів Центральної Європи "Сіґет" (Угорщина), а також проанонсують свій концерт, який відбудеться в Ужгороді 5 листопада.
 
Із журналістами зустрінуться учасники гурту:
 
Ольга Сенинець
Володимир Короленко
Юрґен Крефтнер
.
 
Зустріч відбудеться в приміщенні прес-центру "Закарпаття":
м.Ужгород, вул. Другетів, 60
Початок о 15.00
 
 

Прес-центр "Закарпаття"

Ужгород, вул Другетів, 60

E-mail: press-centr@zakarpattya.net.ua

Телефони: 63-05-63, 050 140 56 78

Контактна особа: Зоряна Попович

Сайт: Закарпаття онлайн

 

22 жовтня 2010р.

Теги: Гудаки, гурт, Нижнє Селище

Коментарі

2010-10-25 / 18:05:00
Орос не озиватся - видко, готовит нову статтю - про недолугого онука австрійського фінагента. Тот докоплеся, не бійтеся нич!

Provokator z Ungvara 2010-10-25 / 17:53:00
Русин - бачу що ви далі не вмієти писати на кирилицю. Але з вашими оригінальними тезамии про мене, ніколи не скриєти ваше авторство. Чи не уже вам пора перейти до нової ґвардії на закарпатті яку очолюють нове братство Жалива і Орос, 'Лицарі Русино-Арійці'?? Вони все шукають нових
талановитих членів? :-)

2010-10-25 / 09:32:00
Читачу, п. Орос уже сказав, хто це: "... се г(гіі)вно на прізвисько КК лем гавкає про любов з-за океану до рідної земельки, а толку з нього... нич..".

читач 2010-10-25 / 08:01:00
КК - це хто? Просвітіть, будьте такі ласкаві.

Янко 2010-10-24 / 04:00:00
Блин уроды, да не стебитесь хоть под этой новостью! Единственный коллектив, который лабает не народную попсу, брысь отсюда, если сказать нечего!

KK 2010-10-22 / 23:29:00
До Ороса

Бачу що уже пізно у Києві, і уже трошки напилися якогось палинки. Люлі вам
люлі мужний борець Арієць!!!:-)

ярослав орос 2010-10-22 / 22:45:00

дуже шкода, що се г(гіі)вно на прізвисько КК лем гавкає про любов з-за океану до рідної земельки, а толку з нього... нич... таки жалива-староста мені смердить "смачніше"... усі ми тут "свої" у зграї... КК - засунь писок у глибокий колайлер, або повертася сюди... не ****** більше... там - борися за волю украйни-мать перед дзеркалом... тут, уніфікований ***********, геть не цікаво тебе слухати... вистачає своїх... вивчи хоча б на двійку українську мову... та й передай моє слово там своїм ************...

KK 2010-10-22 / 19:32:00
Жалива - твій нянйо Ледида зараз страждає і потребує твою підтримку, а ти знов знаходиш часу для фіглів?? Сам себе хоть раз назвав правільним 'лінивим' :-)

Микола Староста (Жалива) 2010-10-22 / 15:07:00
А викласти відео, для лінивих... адміну лінь :))

бодя 2010-10-22 / 13:10:00
він лінивий

*** 2010-10-22 / 12:24:00

Де саме буде концерт?


А клікнути на відповідне гіперпосилання в тексті анонсу - лінь?:) Адмін

НОВИНИ: Культура

15:00
Сьогодні в Ужгороді стартує ІІ Всеукраїнський конкурс хорового мистецтва імені Михайла Кречка
13:52
В Ужгороді в неділю зірковий склад акторів зіграє одну з кращих комедій XXI століття
11:20
/ 4
В Ужгороді розпочався IV Всеукраїнський фестиваль камерного мистецтва "Під цвітом сакури"
21:09
/ 1
Загублені у коханні
13:56
В Ужгороді вдесяте відкрили виставку-конкурс "Світ писанки"
06:00
Загадкова вісімка
10:52
Сьогодні, у четвер, в Ужгородському скансені відкриється виставка Мирослава Ясінського "Карби"
17:49
В ужгородському скансені відкриється виставка "Світ писанки"
05:49
У квітні в Ужгороді пройде VIII Міжнародний фестиваль "Музика без кордонів"
00:16
У середу в Хусті стартує IІ Всеукраїнський театральний фестиваль "FantaziaFest"
13:31
У скансені в Львові завершують масштабну реставрацію садиби з закарпатської Іршавщини
05:50
Із безодні
22:26
"Закарпатську" "Маріупольську драму" з успіхом показали в Києві
17:55
У Хусті відбулися нагородження переможців і гала-концерт ХІІІ Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле"
15:41
Відвертий щоденник чи казка для європейців: як читати "Війну з тильного боку" Андрія Любки
15:09
У Хусті відбудеться нагородження переможців та гала-концерт Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле"
14:25
Закарпатський облмуздрамтеатр розповів про свої найближчі події
14:26
У суботу в Хусті зіграють прем’єру вистави про Августина Волошина
15:11
Як відомі українські письменники хотіли поселитися на Закарпатті
08:20
/ 1
Обережно, любов
11:16
/ 1
Автор споруд ПАДІЮНу і "Едельвейсу" представив в Ужгороді виставку акварелей
22:08
/ 1
"Маріупольську драму" покажуть в Ужгороді та Києві
10:12
/ 1
У четвер відбудеться концерт Закарпатського народного хору "Загуди ми, гудаченьку"
11:08
Закарпатська філармонія запрошує на концерт "Музичне мереживо бароко"
05:09
У коледжі мистецтв ім.А.Ерделі провели конкурс дитячого малюнку
» Всі новини