Володимир Приходько відновлює передвиборчі зустрічі після травми

Уже завтра, 20 жовтня, кандидат у мери Ужгорода Володимир Приходько повернеться до запланованої передвиборчої роботи. У плані – 5 зустрічей із колективами (управління МНС, взуттєвої фабрики, інфекційної та залізничної лікарень, відділення нейрохірургії).

Володимир Приходько відновлює передвиборчі зустрічі після травми

Нагадаємо, що вимушену дводенну перерву у роботі В. Приходько зробив через операцію, яку переніс після ДТП у неділю, 17 жовтня. Наразі його стан здоров'я стабільний, сьогодні (у вівторок) В. Приходько вчився ходити на милицях.

"Почуваю себе добре, висловлюю щиру вдячність колективу медиків міської лікарні, які надали всю необхідну допомогу. Від завтра на повну силу приступаю до роботи. Я не можу підводити людей, які мені повірили", -- прокоментував Володимир Приходько.
 
До цього часу кандидат на посаду міського голови провів уже понад 60 зустрічей, учасниками яких стали більше 5 тисяч ужгородців. Саме особисті зустрічі В. Приходька з людьми є його сильною стороною, оскільки після таких відвертих розмов власні заміри громадської думки ініціаторами Громадянської платформи свідчать про зростання рейтингу кандидата.

Прес-служба Громадянської платформи "Створимо найкраще місто України"

19 жовтня 2010р.

Теги: Приходько, ДТП, передвиборча

Коментарі

Маня 2010-10-23 / 00:15:00
У Приходько починаеться гангрена ноги,скоро ожуть ногу відрізати,а ви сміетесь.Дебіли.

Борцю за правду! 2010-10-22 / 19:55:00
"150 працівників театру, 200 чоловік Закарпаттяобленерго, 150 працівників облфілармонії, 130 медків, 250 працівників з ринку Краснодонців, школи, заводи(!!!!), підприємства, фабрики, лікарні....". СТОП, СТОП,СТОП!!!! Це називається "погнали наши городских". перепрошую за таке порівняння. Такого просто не може бути, щоб усі ці працівники, звідти та звідси, добровільно та й прийшли на пана Приходька. Не вірю! Здається, що цих усіх людей силою туди загнали, може, шантажем, чи іншими методами!

Вера 2010-10-21 / 14:48:00
Все верно. Недавно он у нас тоже на Челюскенцов встречу проводил - все проблемы наши знает. Хотелось бы, чтоб выиграл. Голосую за Приходька.

Жителька 2010-10-21 / 12:11:00
я проходилась на Петефі, коли Приходько давав відкриту прес-конференцію. Враження колосальні, все чітко, грамотно і лаконічно. Я за нього! вірю йому.

Борець за правду 2010-10-21 / 11:00:00
Слухайте, громадянине, якщо не знаєте, то мовчіть. Краще пресу більше читайте, де всі зустрічі описані. Приходько хоч і не ходив по всіх районах Ужгорода, як Погорєлов, збираючи по 10-15 чол. (але відвідав район Челюскінців, Заньковецька, Легоцького, Петефі...), проте лише в одному драмтеатрі на зустріч прийшло 150 працівників театру, Закарпаттяобленерго - 200 чол., Обласна філармонія - 150 працівників, Обласна лікарня - 130 медиків, ринок Краснодонців - 250 працівників...і цей перелік можна продовжувати (школи, заводи, підприємства, фабрики, лікарні).Все задукоментовано та сфотографовано, заходьте на його сайт і переконаєтесь, що Ви помиляєтесь.

панов! 2010-10-20 / 23:26:00
коментуй, але для чого палицю перегинати?:):):):):)

один за одним строчиш хвалебні оди Приходьку:):):)

60 зустрічей - 5 000 чол. - то по 85 чол. на зустрічі - де ж це ви стільки провели???

по будинкам здається не ходили, заводів стільки у нас нема.
брешете?:):):)

байкеры 2010-10-20 / 15:44:00
Вот это мужик! мы, байкеры города Ужгорода, за тебя! еще покатаемся вместе где-то в ноябре этого года после твоего очередного рабочего дня в качестве нового мера Ужгорода.

миша 2010-10-20 / 15:42:00
Радует меня, что есть реально достойный кандидат на пост мера. Значит есть еще лучик света в этой темной дыре под названием МЕРИЯ двух зеков. Приходько, держись! мы за тебя - УЖГОРОДЦЫ!

Сила 2010-10-20 / 12:34:00
Розум і інтелігентність його козир! і мало хто з наших кандидатів може цим похвалитись! я за Приходька!

Хтось 2010-10-20 / 11:35:00
Нещодавно із зустрічі, де виступав Приходько - на костилях, але з посмішкою на вустах і вірою в кращий Ужгород. Враження колосальне - все грамотно і розумно говорить. Бажаю йому успіхів!

анонім 2010-10-20 / 10:30:00
А Приходько то набирає оберти, добре, що є кого обрати, хотілося б, щоб він переміг.

Саша 2010-10-20 / 09:54:00
Приходько - молодчина, в таком состоянии проводить встречи. Все больше людей говорят, что собираются поддерживать именно Приходька, что меня очень радует. Наконец-то есть шанс, что у Ужгорода будет мер - профессионал, управленец и с опытом в бизнес среде.

Інна 2010-10-20 / 09:46:00
Він і в нашому колективі проводив зустріч - надзвичайно позитивні враження про Приходька. На всі запитання давав чіткі відповіді, а не ухилявся як більшість. Все більше людей підтримують саме його, думаю у нього є шанси перемогти.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая