Кандидат в мери Ужгорода носить на лацкані піджака офіційний знак СБУ? (ФОТО)

Залишилося всього 17 днів до виборів і агітація за кандидатів у депутати та кандидатів на посаду мера Ужгорода йде повним ходом. Зустрічі з виборцями, обіцянки, безкоштовна гречка, провокації, словом, усе, як завжди й здивувати виборця оригінальною PR-кампанією сьогоднішнім кандидатам нічим... Майже нічим. Та навіть серед ужгородських претендентів на владу знаходяться оригінали.

Кандидат в мери Ужгорода носить на лацкані піджака офіційний знак СБУ? (ФОТО)

Молодий бізнесмен Микола Жолтані від початку вирізнявся серед усіх кандидатів на посаду міського голови Ужгорода . Підприємець проводив агітацію, спираючись на свою релігійність і молодість. Одним із лозунгів власника мережі магазинів "Зіна" є "нові підходи". Днями журналісти видання "Вся Закарпатська Правда" мали нагоду переконатися в оригінальності підходу пана Миколи.

Білборди із зображенням Миколи Жолтані нагадували мешканцям міста про кандидата в мери ще з літа . Чого лише варта дивна присутність на рекламних плакатах поряд із Жолтані лідера гурту "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука? Коли ж агітація була офіційно дозволена, підприємець використав нову "фішку". Жолтані розмістив в Ужгороді білборди, на яких він упевнено й цілеспрямовано крокує вперед. Обличчя пана Миколи – ясне та рішуче, а на лацкані його піджака (якщо уважно придивитися) почеплений... значок СБУ (Служба безпеки України). Побачити цей символ можна на офіційному сайті СБУ

                   

На що може вказувати значок СБУ в одного з кандидатів на посаду міського голови?

Можливо, це просто бравада пана Миколи? Чи, може, кандидат у мери намагається залякати виборців, показати їм, що він – справжній серйозний чолов'яга й наміри має теж цілком серйозні?

У будь-якому разі для людини, яка претендує на посаду міського голови Ужгорода, це трішки неадекватно.

15 жовтня 2010р.

Теги: Жолтані, СБУ

Коментарі

настусік 2012-02-11 / 23:14:56
сам ти клоун.

саша 2010-10-17 / 11:28:00
Жолтані в прошлом найомник...

ember 2010-10-16 / 17:35:00
будучи не в змозі при цьому встановити кириличну розкладку клавіатури на власному комп’ютері

Ол. Попович: могу, но не хочу!

2928 2010-10-16 / 07:23:00
Жолтані -- КЛОУН!

Фил 2010-10-15 / 15:48:00
А зачем он СБУ нужен? А смысл значка может он и не знает, купил у кого-то б/у пиджачек да и носит :-)

Ол. Попович 2010-10-15 / 12:48:00
До Ембера.
Я й називаю як хочу. А хочу -- правильно. :) А куди подівся ваш перший коментар, де ви поправляли редакторів і напучували їх як вживати слова, будучи не в змозі при цьому встановити кириличну розкладку клавіатури на власному комп’ютері? :)))

*** 2010-10-15 / 12:09:00
Блін, ембер, оце злив так злив.

ember 2010-10-15 / 12:07:00
Ол. Попович, ladno nazyvaj, kak khochesh. Dlja menja vsjo ravno ne to, ne to, a ÓRIÁSPLAKÁT. A xerox tozhe ne xerox a FÉNYMÁSOLÓ:))
Mestnomu: Zsoltányi chlen kakoj to sekty, ja ne iskljuchaju, shto takoj krest eto ikh simvol.

*** 2010-10-15 / 11:58:00
Та, зрештою, це називається "дої...ся до стовпа".
Ну носить то й носить. Може подобається йому значок. Не думаю, що існує якась заборона носити такі значки не СБУ-шникам.

*** 2010-10-15 / 11:56:00
Згоден з Местним.
А може Жолтані - угорський шпійон, який веде підривну діляьність в Унґварі?

местный 2010-10-15 / 11:21:00
с таким же успехом сюда можно приплести и "Железный крест" и много еще чего...
я не из СБУ, но не уверен на 100% что там настолько дебильные челы, чтоб разрешить своему тайному сотруднику открыто носить их знак...

сергій 2010-10-15 / 10:53:00
а про СБУшний значок ніхто нічого?

Ол. Попович 2010-10-15 / 10:39:00
Ех, Ембер, зачепили ви мене. Тримайте останню кулю:
====
Билборд или бигборд?

Я очень часто встречаю на форумах дискуссии в стиле «какие все неграмотные, правильно писать «билборд». Меня всегда интересовал этот вопрос, что правильно и что нет и вот сегодня я реши докопаться до сути и провести небольшое исследование.

Термин «Билборд» (billboard) появился в США более 100 лет назад, когда компании и фирмы стали арендовать площадь на деревянных досках для рекламных объявлений, или «Биллов», дав начало термину «билборд».

Откуда же появились «бигборды» (bigboard), эти «большие доски». Оказывается, в странах бывшего СССР, в 90-х на рекламном рынке существовала компания Big Board (может, существует сейчас, не знаю). Внизу на биллбордах была подпись «Big Board», от этого рекламные щиты и начали называть бигбордами.

Из всего этого я сделал вывод, что бигборды зовут бигбордами не потому что слово «похоже на billboard», а потому что раньше ассоциировалсь с компанией Big Board. Тот же самый пример, когда в экс-СССР копиры начали называть «ксероксами», благодаря тому что с огромным перевесом рыночной доли работала компания XEROX.

Не стоит бояться слова «бигборд» - это не ошибка, а просто жаргон. Хотя конечно в деловом общении лучше это слово не употреблять, но в разговорном языке оно имеет право на существование.

ЗЫ. А вообще наиболее правильно писать «рекламный щит».

Автор: Rayan

Ол. Попович 2010-10-15 / 10:33:00
Ембер, навщо ви сперечаєтеся?

РАЗ:
http://pavlov-product.com.ua/billboard.html

ДВА:
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B8%D0%BB%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B4

ember 2010-10-15 / 10:31:00
http://ru.wikipedia.org/wiki/Billboard

ember 2010-10-15 / 10:30:00
http://ru.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%A1%D0%BB%D1%83%D0%B6%D0%B5%D0%B1%D0%BD%D0%B0%D1%8F%3ASearch&search=bigboard

Ол. Попович 2010-10-15 / 09:46:00
До Ембера:

Я обожнюю, коли лоди, якы не розуміються у темі вчать інших у ній розумітися. :)))))))))
Спеціально для вас, шановний, зацитую з Вікіпедії:
Рекламный щит, Билборд (англ. Billboard) — термин используется для описания вида наружной рекламы, устанавливаемой вдоль трасс, улиц. Щит представляет собой раму, обитую листами оцинкованной стали или фанеры, покрытую атмосфероустойчивыми составами, закреплённую на опоре.

ember 2010-10-15 / 09:32:00
Uvazhajemye redaktora:
білборди – eto khitparad, praviljno: biGboard (big po anglijski boljshoj)

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ