Регіонали "кинули" Ратушняка з Приходьком і висуватимуть в мери Ужгорода Адамчука?

Схоже на те, що Партія регіонів вирішила змінити свого фаворита у боротьбі за крісло міського голови Ужгорода. За 5 тижнів до виборів регіонали повним ходом почали "розкручувати" кандидатуру Олега Адамчука.

Регіонали "кинули" Ратушняка з Приходьком і висуватимуть в мери Ужгорода Адамчука?

Весь Ужгород обклеєний плакатами із фотографією керівника міського осередку Партії регіонів Олега Адамчука. Схожу продукцію помічено й на розтяжках біля супермаркету "Дастор". Фото відомого бізнесмена також прикрашає першу сторінку "Закарпатської правди". Більше того, з суботи у місті над Ужем почали роздавати спецвипуск "Закарпатки", присвячений лише Адамчуку. До речі, тираж видання також вражає: 40 тисяч примірників. Усе це свідчить про серйозність намірів лідера ужгородських регіоналів.

Гасло Адамчука: "Влада не для слабких" - також не залишає підстав для сумнівів, що відомий ужгородський бізнесмен розпочав передвиборчу гонку. Зовнішній вигляд агітматеріалів свідчить: із ним працює серйозна команда: політтехнологи, дизайнери, фотографи і т.д.

Аби уникнути непорозумінь із ТВК, команда Адамчука придумала цікавий передвиборчий хід: уся вивішена в місті політпродукція з Олегом Адамчуком є анонсом його статті в "Закарпатській правді". Окремі регіонали не приховують, що Олег Адамчук найкраще відповідає вимогам щодо кандидатури від Партії регіонів на майбутніх виборах міського голови Ужгорода: молодий, успішний підприємець, фотогенічний, харизматичний з добре "підвішеним" язиком, без явного компромату. Багато хто вважає, що саме Адамчуку доснаги перемогти діючого мера Ужгорода Сергія Ратушняка.

Подейкують, що в понеділок, 27 вересня, під час партійної конференції Закарпатського осередку Партії регіонів, буде озвучене саме прізвище Адамчука - як кандидата на посаду міського голови Ужгорода від регіоналів. Чекати залишилося недовго...

Від Закарпаття онлайн

Те, що закарпатські "регіонали" начолі з нинішнім "губернатором" Закарпаття Олександром Ледидою справді вирішити віддали перевагу Олегові Адамчукові перед Сергієм Ратушняком, Віктором Погорєловим і Володимиром Приходьком є і сама ця стаття, що є передруком із сайту Карпатньюз, що входить до переліку ЗМІ, близьких до Олександра Ледиди. 

25 вересня 2010р.

Теги: Адамчук, Ратушняк, Ледида, Погорєлов

Коментарі

ember(chuk:)) 2010-09-28 / 21:54:00
Sorry, dlja tebja vse ljudi jevrei, kotorykh ne ljubish.
Mozhet sam takoj, kak djadja iz Umani, i tebe tozhe ne zaplatili pochemu to 30 sriblykh?!
Na shchot gub: pomnish guby Arafata! Blin, on 100 protsentov byl jevrejem:)))

Ужгородец 2010-09-27 / 23:58:00

Будет, что будет, а тюрьмой нас не запугать, ибо виселица для нас - будни.

Ужгородец 2010-09-27 / 23:57:00

Будет, что будет, а тюрьмой нас не запугать, ибо виселица нас - будни.

Олег 2010-09-27 / 23:22:00
До чого там ,СССР? Що з глузду зїхали?

Радванка 2010-09-27 / 22:22:00
Це точно спадок вiйни!

Дело 2010-09-27 / 16:55:00
Ще агітація заборонена! Порушники закону!

роза 2010-09-27 / 16:13:00
я теж чула, що він іде депутатом в облраду, а Приходько на мера!такщо - нічого не міняється... я думаю, хороший вибір! по крайній мірі кращий з усього представленого!!!

qololomhpz 2010-09-27 / 13:20:00
Icbyu7 joitkitnsufj, [url=http://ygcgnqxnuwhv.com/]ygcgnqxnuwhv[/url], [link=http://mogncdjbfjku.com/]mogncdjbfjku[/link], http://tnczwblztndu.com/

сорри 2010-09-26 / 22:30:00

Не, ну радують мене ці аматори від (анти)семітизму...:) Пане емберчук, ну і що, що -ук? Медведчук і Яценюк також на -ук. Литвин на -ин, Симоненко разом з Тимошенко, Порошенком і Тигипко - на -ко, Колесников - на -ов, а Ратушняк, як ви здогадалися, на -ак. Ну і що? Що їм заважає бути євреями?..


Старий радянський анекдот:


Погром. Б'ють євреїв. Прибігає додому блідий Абрам:


- Сага, на уліце євгєєв бьют!


- Ну і что, Абгам? Ти же по паспагту гусскій!


- Сага, так бьют же нє па пасспагту, а па могде!.. :)

ember(chuk:)) 2010-09-26 / 20:19:00
аноним, 25.09.2010 21:29
Адамчук - еврей? Какие неприятно-тонкие у него губи. Еврейские.

ember, 25.09.2010 21:22

Nchalosj...jevvrej, vengr, russkij, rusin, marsijanin.
U nevo chisto hutsuljskaja (-chuk) familija!

Другий журналіст 2010-09-26 / 15:21:00
Адамчук іде у обласну раду від регіонів!!!! Крапка. Можу закластися на ящик пива. Тому не треба демагогії.

Журналiст 2010-09-26 / 15:18:00
Класна реклама: Фото кандидата i поруч надпис- Спадок вiйни.Це все рiвно що:жертва аборта.Просто умора.

Унгвар 2010-09-26 / 15:15:00
Погорелов мэр Ужгорода!А этот что в рекламе-ПОЛНЫЙ НОЛЬ.

сорри 2010-09-26 / 14:33:00
О-о-о, у нас уже з'явилися любителі-антисеміти, які вміють визначати євреїв по одних лише "неприятно-тонких губах"?!. :)

А не хочеться проаналізувати коло його родичів, друзів, знайомих, стрімкість кар'єрного росту, зрештою - інші, окрім губ, нюанси зовнішності і специфіку прізвища, аби, зрештою, вийти на той самий висновок, тільки обгрунтованіший?

Насамкінець, задатися питанням, чим єврей Адамчук може бути кращим/гіршим від єврея Ратушняка і єврея-вихреста Погорєлова?.. :)

John 2010-09-26 / 14:16:00

З яких це пір Clipnews став близький до О. Ледиди? Це 100 % ратушняківський сайт!!!


Читайте те, що написано, а не те, що вам привижається: не Кліпньюз, а Карпатньюз. Адмін

.....?) 2010-09-26 / 14:00:00

аноним, 25.09.2010 21:29
Адамчук - еврей? Какие неприятно-тонкие у него губи. Еврейские.

Вы видели что у него в штанах под шеринкой? Вы там видели что он еврей?

ok 2010-09-26 / 13:50:00
адамчук - хороша альтернатива раті, рата задовбав, він не міг навести порядок, такий як зараз пред виборами, раніше? значить є гроші і можливості, просто бажання у рати нема, а адамчук буде новим, думаю кращим мером!

його лікар 2010-09-26 / 13:40:00

наталя - *********

його лікар 2010-09-26 / 13:38:00

***** редкий етот адамчук. Он что себя сильным возомнил? Он же бесхребетный ******* у того же Раты. У Регионов нет альтернативного проходного кандидата в меры. По моему мнению, если кто-то из них считает его проходным то либо дурень или же действительно это очередной технический кандидат, который оттянет на себя часть протестных голосов. Или же в регионах придумали неоригинальный уже "Киевский метод" прихода новой местной власти - в.о. Ужгородского головы - Адамчук


Попередження за хамство. Наступного разу видалятиму не окремі хамські слова, а весь коментар зразу. Адмін

Наталя 2010-09-26 / 13:22:00
Правильно. Ці політичні трупи (Погорєлов, Приходько) нікому не цікаві

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"