У закарпатської журналістики з'явилися свої "лицарі" та "обереги"

Цієї суботи в готелі «Візит» відбулося святкова черемонія вручення нагород перможців обласног конкурсу Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України та Коаліції громадських організацій «За майбутнє Закарпаття».

«Лицарі» та «обереги» Срібної Землі
«Лицарі» та «обереги» Срібної Землі

Творче змагання, яке проходило під девізом "За об'єктивність, активну громадянську позицію і високий професіоналізм у журналістиці", відбувалося вже вдруге. Комісією було проаналізовано матеріали учасників конкурсу, надруковані або передані в ефір протягом 2009-2010 років. Пріоритетними вважалися питання, дотичні до діяльності місцевих рад і органів місцевого самоврядування.

Лауреатів назвали у семи номінаціях серед журналістів і у чотирьох – серед друкованих видань. Почесних відзнак і звання лауреата конкурсу "Лицар Срібної Землі" удостоєні журналісти, що працюють у електронних і друкованих ЗМІ із різним територіально-адміністративним охопленням, у різних творчих напрямках. Серед нагороджених наступні: вільний журналіст Тетяна Грицищук, кореспондент газети "Новини Закарпаття" і власкор "Газети по-українськи" в Закарпатській області Сніжана Русин, старший редактор суспільно-політичних і аналітичних програм телеканалу ОДТРК "Тиса-1" Тетяна  Лешко, вільний журналіст Сергій Федака, головний редактор газети "Карпатська правда" Василь Бедзір. Визначено кращого серед молодих журналістів - головного редактора "Місцевого часу" Віктор Щадей.
 
Всім "лицарям" вручено фігурки золотавого кольору з зображенням зображенням сови – символу мудрості.

Окремим виданням області, які представляють обласні, міські та районні ЗМІ, а саме "Р.І.О.", "Ужгороду" та міжгірській "Верховині", присуджено нагороди під назвою "Оберіг Срібної Землі". Відзнаки отримали присутні на урочистій події головні редактори останніх двох видань Мирослава Галас і Василь Пилипчинець, а також кореспондент газети "Р.І.О." Евеліна Гурницька. Таку ж нагороду отримала Марина Офіцинська – упорядник відомчого видання, яке під назвою "Культурологічні джерела" виходить під егідою обласного організаційно-методичного центру культури. Воно визнане кращим у своїй категорії.

 

Конкурс, підсумки якого підбито 19 вересня, було проведено за підтримки депутатів Ужгородської міської ради О.В. Лукші, О.О. Шпеника, А.Ю. Риби, П.С. Маєрчика, І.В. Барана.

Василь Чумаль

20 вересня 2010р.

Теги: лицар, оберіг, журналіст,

Коментарі

саша 2013-01-21 / 18:51:10
Цікаво ,а у скількох вище згабаних товаришів є БАЗОВА ОСВІТА ЖУРНАЛІСТА ,не Ужгородська ?? Часто слухаєш,або читаєш,ВИБАЧТЕ ,але таланту нема.

Олена 2010-09-24 / 07:29:00
Колеги, вітаю з нагородою. Не зважайте на заздрісні отруйні коментарі. Втішно, що вашу працю оцінюють і відзначають бодай такими приємними моментами. Національна тваринка "жаба зелена" не дає спокою деяким коментаторам, що воліють ховатися за ніками. Не зважайте на цих осіб...

колега 2010-09-22 / 11:10:00
Хто був присутній на цьогорічних урочистих з нагоди Дня журналіста, то пригадайте, що більшість Грамот, Подяк отримали коректори, верстальники. Дивно, що забули за прибиральниць редакцій.
Отож, радіти треба, що хтось таки згадує загалом журналістів і оцінює їхній вклад у суспільство (хоча, погоджуюся, що все субєктивно). Але сам факт заслуговує на увагу та викликає повагу до організаторів конкурсу.
Тему з преміями, нагородами журналістськими можна продовжити.
Чомусь багато хто вважає, що журналіст має всіх обслуг7овувати, хвалити, писати, не їсти, не спати. Чому художникам, поетам, письменникам більше шани? Аби написати один журналістський матеріал, то скільки треба затратити часу? А щоб написати віршик, то не треба навіть з хати виходити.

111 2010-09-22 / 09:04:00
P.S. А злістні коменти вочевидь пишуть ті, кому не дісталася нагорода. Хоча, відверто кажучи, не така ця нагорода вже й солідна. Але ж жаба то давить-давить

111 2010-09-22 / 09:02:00
Чем больше узнаешь людей - тем больше нравятся собаки... Згідно з дослідженнями науковців, злоба й ненавистне ставлення до людей призводить до ракових утворень. Це так - для розширення світогляду тих, хто тут пирскається слюною

ember 2010-09-21 / 22:32:00
A gde zhurnalisty pishushchikh na vengerskom jazyke? Diskriminatsija!

местный 2010-09-21 / 20:15:00
2Шато-Гайяр (Хоч би мінералку з вином з правого краю знизу забрали) :))) да, прокололись :)

Ганна Герман 2010-09-21 / 18:07:00
А я поцікавлюся умовами конкурсу задля того, аби наступного року стати одним з його номінантів. І вам так раджу зробити.

Шато-Гайяр 2010-09-21 / 17:31:00
Яка краса. Краще б це фото мої очі не бачили. Складається враження, що десь на підпільній хаті зібралися. Хоч би мінералку з вином з правого краю знизу забрали. Це - щодо фото.

Про якість матеріалів самих журналістів - принципово нічого не скажу.

журналіст 2010-09-21 / 15:35:00
111, "виявляти якусь людяність по відношенню до своїх колег" це, значить, говорити не те, що думаєш? Вибачте, а можна я без "людяності", зате чесно?

журналіст 2010-09-21 / 15:32:00
Евеліні
Названі вами видання принаймні не опонують Раті, а тому ними трохи розбавили пул нагороджених представників ратушняківських ЗМІ. А Щадей з його місцевим часом, що не кажіть, разом з чучкою добряче попрацювали на Рату.

111 2010-09-21 / 14:04:00
Щодо Бедзіра і його політичних поглядів, то, здається, згідно з Конституцією України, кожен має право бути членом тієї чи іншої політичної сили. Будь то комунізм, чи соціал-демократизм... Тому не треба вдаватися до суб"єктивного судження. Також Бедзір відомий журналіст із публікацій в багатьох закарпатських та всеукраїнських газетах.

Kergudu 2010-09-21 / 11:57:00
Приз схожий на сову з передачі "Что? Где? Когда?" Плагіат? :) Люди, а що було на фуршеті? Їсти хочеться :) Вітаю всіх переможців з совою!

111 2010-09-21 / 11:21:00
Можливо цей конкурс і не серед найсолідніших. Або тим не менше, не можна судити так, як то судять пани, котрі тут під ніками "журналіст" та "ганьба". Треба виявляти якусь людяність по відношенню до своїх колег.

Евеліна 2010-09-21 / 10:24:00
А Обласне телебачення теж прислужилося? А Газета по-українські" теж прислужилася? А "Місцеви час", який працює на головного опонента Рати теж прислужився? Федака теж на Рату працює??????

Відходьте від стереотипів :(

Ганьба! 2010-09-21 / 10:02:00
Комуняка Бедзір -- кращий журналіст? Смішно! Він же ж найперший продається наліво і направо. (В яких партіях вже не служив). "Кращий" журналіст апріорі не може очолювати газету людиноненависницької партії, на совісті якої мільйони безневинних жертв.

ember 2010-09-21 / 09:39:00
Pochemu ignorirovali zhurnalistov pishushchikh na vengerskom jazyke?! Diskriminatsija!

111 2010-09-21 / 09:15:00
P. S. Сорі, забув ще назвати Верховину з Міжгіря. Бо її головний редактор Василь Пилипчинець теж у числі переможців. Цікаво, що Пилипчинець міг хорошого написати про Рату. І - головне - з якою метою? Міжгірцям абсолютно все одно хто і що робить Рата. Вони собі сидять на верховині і сало з бриндзою їдять

111 2010-09-21 / 09:13:00
Хто прислужився Раті? Ви прочитайте спершу назви видань. Наприклад, Місцевий час прислужився чи комуністична газета Карпатська Правда, чи Новини Закарпаття, які Ратушняк щиро ненавидить?

журналіст 2010-09-20 / 23:37:00
Лукша - давній підлабузник Ратушняка. А тому не хочеться ображати нікого персонально, але це не конкурс, а нагородження журналістів, що найбільше прислужилися в облизуванні Рати.

НОВИНИ: Соціо

18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 2
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
18:40
/ 1
Загинув Герой з Вишківської громади Святослав Корнійчук
11:17
/ 1
У Берегові діти принесли додому з річки стару протитанкову міну