Митрополит Володимир прилетів на Закарпаття з Балогою і в літаку Балоги (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Блаженніший Володимир, митрополит Київський і всія України, до Ужгорода прилетів близко четвертої години дня. На Закарпатті він перебуватиме 3 дні. Очікується, що він візьме участь у святкуваннях 650-річчя Мукачівського Свято-Миколаївського жіночого монастиря та освятить капличку, що розташована на території ужгородського СІЗО.

Митрополит Володимир прилетів на Закарпаття з Балогою і в літаку Балоги (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Вірники та працівники аеропорту до візиту митрополита готувалися з самого ранку. Перші з трави і квітів готували "живу" картину. Другі прибирали територію та виносили на летовище килимові доріжки . Загалом, побачити на власні очі Блаженнішого прибуло кілька десятків людей та майже сотня священників. Практично у кожного в руках були величезні букети квітів.

Володимира в Міжнародному аеропорту "Ужгород" чекали довго. Серед зустрічаючих виявилося чимало цікавих особистостей.

Отець Димитрій Сидор, якого СБУ періодично звинувачує в сепаратизмі, мило спілкується з лікарем, журналістом, священником Степаном Біляком.

Пожвавлення з'явилося, коли на територію аеропорту заїхали два чорних "Мерседеси". Люди почали перешіптуватися, що це охорона Віктора Балоги. Причетність до події колишнього керівника президентського Секретаріату підтвердилась, коли на взлітну смугу приземлився літак. Це був особистий літак Балоги.

На зустріч із митрополитом поспішають Олександр Ледида та Сергій Ратушняк.

Десятки людей спостерігають за прильотом Володимира через паркан.

Блаженніший прилетів із запізненням у годину.

Зустрічати Блаженнішого Володимира особисто прийшов голова облдержадміністрації Олександр Ледида. Традиційні привітання та квіти митрополиту від закарпатської влади. За спиною Володимира з'являється Віктор Балога. Намагається триматися непомітно, не дивиться в об'єктиви фото- і відеокамер.

Вітає на закарпатській землі Митрополита Київського і всія України архієпископ Мукачівський та Ужгородський Феодор.

У супроводі митрополита Володимира серед інших гостей помітно міського голову Ужгорода Сергія Ратушняка.

Балога встигає перекинутися кількома словами з Кічковським.

Далі - традиційні хліб і сіль для гостя та бліц-коментарі пресі.

Архимандрит Віктор Бедь і "губернатор" Закарпаття Олександр Ледида. За ними - голова обласної ради Михайло Кічковський.

Скандальновідомий отець Димитрій чекає своєї черги вручити Володимиру квіти.

Короткі привітання, настанови, побажання здоров'я та успіхів. Один із потенційних кандидатів у мери Ужгорода Віктор Погорєлов уважно слухає.

Молодший Погорєлов проривається до митрополита Володимира, щоб поцілувати тому руку.

За цим спостерігає Віктор Балога.

Ратушняку є над чим задуматися. Зокрема, від якої політичної сили йти на мерські вибори.

У Кічковського настрій - гарний.

 

Тому він цілковито може віддатися чудовому співу у виконанні церковного хору.

Усе швидко закінчується. Митрополит сідає в один із двох "Мерседесів". Балога в цей час знімає куртку. Ратушняк із Сидором роблять вигляд, що спілкуються.

За інформацією Карпатньюз

19 вересня 2010р.

Теги: митрополит Володимир, Балога, ледида, Ратушняк

Коментарі

KK 2010-09-20 / 19:22:00
Жаливо - Женя не спорочить права грамадянин україни мати 'права володіти літаками, параплавами' чи іншими майнами за межами україни. Він просто відкликає сумніви що цей літак в якому Митрполит разом з Балогою приїхали належало Балозі, тому що на нім намалйоваий словацький прапор. Можливо що Балога громадянин Словакії?? Дивно що нігде Вас як представником 'окремої нації русинів' нігде не видно на фотографії? Мабуть Ви були в той час занятими якимсь важлвивим змаганням в шахах у Виноградові?? Мабуть ваш побратим у 'русинстві' Отець Сидор сповестить вас у всіх новинах?

Микола Староста (Жалива) 2010-09-20 / 14:20:00
А що громадяни України не мають права володіти, літаками,пароплавами, віллами, островами, за межами України.. не сміши Женя, курей.

Женя 2010-09-20 / 10:31:00
Не може бути особистий літак Балоги на хвості у літака словацький прапор, а наскільки відомо Балога громадянин України

Машка 2010-09-20 / 08:38:00
- Ой, вот только не надо меня уговаривать, я от этого быстро беременею!

дима 2010-09-19 / 23:20:00
рату балогу и жирных свиней запереть в свинарник а отец владимир пускай молится чтобы закарпатцы не ездили на зароботки

KK 2010-09-19 / 22:13:00
Жалива - я ще раз вас попереджу, що коментувати на коментарів інших, це називається діалог. Якщо цйого б не було б, то би лишилося тільки одного сторонього диктанту. Я знаю що це вам тяжко зрозумійти, з вашою ще старою совєтською менталітету! :)

Кнут 2010-09-19 / 21:51:00

Олег! Зря ти видалив мій комент. Ти поглянь, яка людина до нас завітала, в наш благословенний Ужгород. А мер стоить и блох ловить. Хіба це не ганьба?!! Проте я не ображаюся: хазяин - барин!


Це не Олег. Незалежно від симпатій видаляються всі коментарі, автори яких переходять на особистості, і які не містять конструктиву. Менше особистісного, менше хамства, більше аргументів, і нам не доведеться видаляти коментарі. Адмін

Кнут 2010-09-19 / 21:39:00

Ратушняк (посмотрите на фото), - Это ...


Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін

Кнут - Ратушнякови 2010-09-19 / 21:33:00

Ешь ананасы, рябчиков жуй,
день твой последний приходит, буржуй

Микола Староста (Жалива) 2010-09-19 / 19:53:00
я слова про духовенство не написав.... у мене особа думка, на цю тему, яку оприлюднювати не буду, в даний час, промовчу.

КК..я не вивішуюся в ваші діалоги, з іншими коментаторами,а ви лізете, без мила.

KK 2010-09-19 / 19:14:00
Жалива - вибачайте мені, але ХТО ВАС ПИТАВ??? А у вашому випадку я би вам радив не тільки часом промивачати, але часто! :)

Аноніму та Жаливі 2010-09-19 / 19:11:00
Люди невже вам так по кайфу брудом обливати один одного та духовенство? Скільки ж може міститися у вас ненависті та злоби один на одного? Навіть візит предстоятеля церкви, у вас нічого крім брудних звинувачень і примітивних звинувачень з претензією на "гостроту моменту" не викликає. От і толерантне Закарпаття, і об єктивні журналісти. Блін... Стає гидко читати коментарі таких "анонімів". Напевно, самі еталон краси і мають щонайменше фігуру Аполона чи щонайменше Сталоне.

2010-09-19 / 18:49:00
Подивіться на цих жирних, відкормлених московських попів! Це ж знущання над духовністю!

Микола Староста (Жалива) 2010-09-19 / 18:44:00
Згоден, не будемо переходити на особистості, хто на кого схожий,просто знаю, що ви власник "Акваріуму"...

На рахунок слова: "тупо" то уважно прочитайте що я мав на увазі, і не писав що воно синонім - "безвідповідально".

местный 2010-09-19 / 18:31:00
"освятить капличку, що розташована на території ужгородського СІЗО". СИЗО - это правильно, там бы многих участников этой встречи и оставить :)

Микола Староста (Жалива) 2010-09-19 / 18:25:00
К.К.. інколи розумніше промовчати, чим дурню спороти, тим більше вас ніхто не питав.

Олег Диба 2010-09-19 / 18:23:00
Пане Староста, якщо ви десь у чомусь побачили нашу з вами схожість - моєї вини в цьому немає. Це швидше ваше внутрішнє бажання, домисел, аніж реалії. Не маю наміру вас ображати, але, на мою думку, ми з вами - цілковиті протилежності. Починаючи від політичних симпатій/антипатій і закінчуючи особистісними характеристиками. Уточнювати, з вашого дозволу, не буду, аби ви не образилися ще більше. Кажу просто, аби у вас не було ілюзій в майбутньому.

Щодо Карпатньюзу, то дай Бог, як то кажуть, вашому регіональному теляті нашого вовка з'їсти. Я чітко бачу недоліки Закарпаття онлайн, але, НАЖАЛЬ, в особі Карпатньюзу конкуренції наразі не бачу. За час існування Закарпаття онлайн мені доводилося спостерігати народження і згасання не одного ресурсу. Карпатньюз наразі має єдиний плюс, і той - відносний, чи навіть сумнівний. Йдеться про провладність. Вона, в даному випадку, дає ілюзорні переваги у вигляді передруку старих матеріалів із "Закарпатської правди" і більш оперативного висвітлення подій, що дотичать діяльності чинної влади. Все це, маю підстави думати, закінчиться разом з цією владою і, відповідно, фінансуванням. А проте бажаю колегам довгих років віртуального життя. Думаю, що і сам зможу ближчим часом дечим порадувати закарпатське інтернет-товариство.))

P.S. Я не "дьоргаюся" від вашої "послідовної думки" хоча б по тій простій причині, що ви її не продемонстрували. Продемонструєте, буду дивитися, як на неї реагувати.

Якщо ви вважаєте, що слова "тупо" і "безвідповідально" - це синоніми. нічим зарадити вам не можу.

У майбутньому прошу звільнити мене від дискусій з переходом на особистості. Відповідатиму, за наявністю часу, тільки на ті пости, які міститимуть якусь думку і конструктив. Власне, саме на це і сподіваюся від усіх читачів Закарпаття онлайн.

ужгород 2010-09-19 / 17:52:00
Балога--красавец! А лысому только и осталось,что репу чесать.

ярослав орос 2010-09-19 / 17:48:00
який типаж облич!.. "нетлєнки" в рясах і цивільному...

KK 2010-09-19 / 17:46:00
Жаливо, Жаливо - кого ви тут дурите? ревсторатор? Справді смішно! Всі хто знакомій з вашої роботи знають тебе як
провідника на закарпатті сепаратизму, тобто анрхію яка базується ще в 19-ому столітті. Себе рівняти з Олегом справді смішно! Вам ще далеко до нйого чоловіче!

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 5
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн