Ратушняк вп'яте стане мером Ужгорода?

У загальних рисах передвиборна картина стосовно майбутнього мера обласного центру Закарпаття зрозуміла.

Ратушняк вп'яте стане мером Ужгорода?

Найбільш реальний кандидат на перемогу — все той-таки С.Ратушняк, пише Володимир Мартин в статті "Закарпаття передвиборне", розміщеній у свіжому числі газети "Дзеркало тижня". Дивовижно, але всі вибрики й дивацтва, які супроводжують нинішнього мера впродовж кожної каденції і стали вже невід'ємною частиною його іміджу, якщо й завдають шкоди його рейтингу, то дуже малої. Скидається, що інколи С. Ратушняк зумисне провокує скандали, аби публіка не нудьгувала. Ті кандидатури, котрі вже заявили про своє бажання поборотися за крісло градоначальника головного міста області (принаймні на сьогодні), серйозної конкуренції С.Ратушняку не складуть, усе йде до того, що екс-кандидат у президенти вп'яте поспіль переможе на виборах мера. При тому що з партійною пропискою він усе ще не визначився.

11 вересня 2010р.

Теги:

Коментарі

сОНЯ 2010-09-14 / 21:41:00
сЛАВА БОГУ, ЩО У НАС ТАКИЙ МЕР! бО З пОГОРЄЛОВИМ ПОСТОЯННО ТРЕБА ГЛЯДАТИ, КУДИ ІСЧЕЗЛИ МІЛЛІОНИ

ІВАН 2010-09-14 / 09:40:00
Зі статтею Я. Галаса погоджуюся. І розумію її як попередження (аби потім лікті не кусати) для всіх антиратушняківців, включно із кандидатами у мери. Слід об"єднатися, йти одним фронтом, голосувати заодну узгоджену кандидатуру (позаяк вибори, на жаль, проходитимуть в один тур). Тоді перемога над Ратушняком - гарантована. Якщо цього не буде, то вірогідніше за все, Галас правий - рата переможе зі своїми 20% цигансько-люмпенсько+ електоратом та за підтримки регіонів. Не погоджуватися із прогнозуванням Галаса - це одзначає: не погоджуватися тому, що не подобаються висновки (витати в облацех), не звертаючи уваги на аргументи.

Тарас 2010-09-11 / 21:39:00
Після сьогоднішнього опитування Погорелов випереджае Ратушняка на 10%

Циган море 2010-09-11 / 21:37:00

Заказна стаття!Галас перегрівся.***********************************бо Гена без бандюків типу Рати не може.Хто бабло буде носити?


А без хамства? Адмін

сорри 2010-09-11 / 10:40:00
Л, 11.09.2010 10:20
Тю, а якже сумнозвісні рейтинги Федора Шандора, де Погорєлов вже прямо дихає в потилицю Ратушняку :) (с)

А що, Мартин тут "вдарив" по рейтингу Шандора якимсь своїм соціологічним дослідженням? Щось я його не бачу... Одні фантазії...

сорри 2010-09-11 / 10:38:00
Що Москаль в голову галасові вкладе, те Славко на-гора і видає. Для Москаля Балога ворого - от і присвятив Мартин у повній версії цієї статті Балозі найбільше місця. З Москалевими, зрозуміло, пророцтвами, що Балога і Єдиний Центр наберуть мало. А Рату Москаль протягував у нардепи, от і вилазить з-під пера мартина Москалеве бажання мати в Ужгороді свого союзника - хай злодія в законі, хай безбашенного, хай клоуна, зате свого.

Інша річ, що справді, хочеш-нехочеш, а при такій кілдькості кандидатів-антиратушняківців антиратушняківський електорат в Ужгороді розпорошиться між ними. І Рата, природно, зі своїми 20%, що залишилися із 36, які мав на минулих виборах, і понад 50-ти, які мав колись, знову виграє. Бідний Йорик (Ужгород)!.. :(

П.С. А вигравши вп'яте вибори, Рата візьметься за Ледиду (якщо той, звичайно, на той час утримається біля керма області). Йому ж потрібна постійна маленька війна, аби рейтинг тримати. Але Ледиді з його інтелектом, схоже, цього не збагнути... :(

Л 2010-09-11 / 10:20:00
Тю, а якже сумнозвісні рейтинги Федора Шандора, де Погорєлов вже прямо дихає в потилицю Ратушняку :) Невже замовні і фальшиві? Та не кажіть. :)

ПРАВДА 2010-09-11 / 10:17:00
"...котрі вже заявили про своє бажання поборотися за крісло градоначальника головного міста області (принаймні на сьогодні)..." - це що за припущення?!
Раті немає більше довіри!
Всі ці рейтинги, до одного міста. Рата ще дискредитує себе за цих 2 місяці до виборів.
Він немає ні команди ні сил іти і боротися.
Сергій деморалізований повністю, відчуває що влада тікає від нього, а тому крепко квасить і пише/знімає різного роду парнуху про своїх опонентів.
Люди! Одумайтесь! Нам не потрібен більше такий очільник!
Хай іде на "покой"!

Костянтин Куцов 2010-09-11 / 09:40:00
Цікаво на чому грунтуються ці висновки? Галас що перекваліфікувався на політолога чи соціолога?

KK 2010-09-11 / 04:24:00
Люди добрі - маєти то що маєти?

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4