На Закарпатті старувала операція “Нерест”

З метою посилення державного контролю за станом охорони, використання і відтворення рибних та інших водних живих ресурсів в осінньо-зимовий нерестовий період 2010 року згідно наказу начальника Державної екологічної інспекції в Закарпатській області 10 вересня 2010 р. розпочато проведення операції “Нерест– 2010”, яка триватиме до 10 січня 2011 р.

На Закарпатті старувала операція “Нерест”

Про це Закарпаття онлайн повідомили у Державній екологічній інспекції в Закарпатській області.

Для забезпечення виконання плану спільних заходів щодо посилення контролю та охорони водних живих ресурсів на водоймах Закарпатської області  Державною екологічною інспекцією в Закарпатській області затверджено список відповідальних інспекторів. Розроблено та погоджено головою Закарпатської обласної державної адміністрації план спільних заходів Державної екологічної інспекції в Закарпатській області, Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Закарпатській області, УМВС України в Закарпатській області, управління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області, Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, Закарпатського обласного управління земельних ресурсів, Закарпатського обласного виробничого управління водного господарства та Українських товариств мисливців та рибалок.

Як виняток, на час нересту дозволено любительське рибальство з берега однією вудкою з одним гачком та спінінгом з одною блешнею на наступних ділянках рибогосподарських водних об'єктів Закарпатської області:

Річка Тиса:  від місця впадання р. Шопурка в смт. Великий Бичків Рахівського району до п/зн № 147 в с. Бодалово Берегівського району; в межах від п/зн № 340 до п/зн 361 по м. Чоп Ужгородського району.

Річка Уж: від державного кордону з Словаччиною в Ужгородському районі до автотранспортного через річку Уж с. Кострино – с. Люта В. Березнянського району.

Річка Латориця:  від державного кордону з Словаччиною до автотранспортного мосту "Паланківський" в м. Мукачево  з всіма притоками, "старицями" за вийнятком р.Стара.

Річка  Боржава: від місця впадання у р. Тису с. Вари Берегівського району до автомобільного мосту на шляху Виноградів-Мукачево в с. Ком'яти Виноградывського району.

Річка Тур'я: від впадання в р.Уж до с. Тур'я Поляна Перечинського району.

На внутрішніх рибогосподарських водоймах загального користування місцевого значення (замкнутого озерного та ставкового типу) в межах: Ужгородського, Мукачівського, Перечинського, Іршавського, Берегівського, Хустського, Виноградівського адміністративних районів.

Відповідно до ст.85 ч.3 Кодексу України про адміністративні правопорушення порушення правил рибальства тягне за собою попередження або накладання штрафу на громадян від 34 грн. до 170 грн. і попередження або накладання штрафу на посадових осіб від 170 грн. до 510 грн.

Грубе порушення правил рибальства, тобто рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел, вилов водних живих ресурсів у розмірах, що перевищують встановлені ліміти або встановлену правилами любительського і спортивного рибальства добову норму вилову відповідно до ст. 85 ч. 4 Кодексу України про адміністративні правопорушення тягне за собою накладання штрафу на громадян від 340,00 грн. до 680,00 грн. з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої і на посадових осіб від 510,00 грн. до 850,00 грн. з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої.

10 вересня 2010р.

Теги: нерест, риба, річка, порушення

НОВИНИ: Соціо

17:59
/ 1
На дорогах Закарпаття проводять покіс трави та розчищення узбіч Фото новина
17:00
На Пагорбі Слави в Ужгороді поховали військового Івана Бабуку Фото новина
15:58
/ 1
На Закарпатті жінка наколола руку на кілок під час роботи на городі Фото новина
14:41
У Мукачеві сталася пожежа в покинутому будинку Фото новина
14:02
В Ужгороді три дні безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
12:50
На Мукачівщині через суд конфіскували земельну ділянку у громадянина росії Фото новина
10:22
На війні загинув Герой із села Плоский Потік на Мукачівщині Павло Малярчик, який понад рік був безвісти зниклим Фото новина
09:15
В Ужгороді біля ринку «Краснодонців» тимчасово змінюють схему руху
17:24
/ 1
На Тячівщині сусіди врятували мікроавтобус від повного знищення вогнем Фото новина
14:23
/ 2
На Закарпатті провели інноваційну операцію з відновлення щелепи військовому Фото новина
13:08
/ 2
На КПП «Ужгород» утворилися черги на виїзд до Словаччини Фото новина
12:11
На Мукачівщині підліток поранив руку канцелярським ножем Фото новина
11:11
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Іваном Бабукою Фото новина
10:01
/ 2
Район Червениці в Ужгороді залишився без води через ремонт мережі
17:47
/ 2
На Закарпатті 74-річний водій потрапив у ДТП через втрату керування Фото новина
13:05
В Ужгороді патрульні зупинили водія з ознаками наркотичного сп’яніння та ймовірними наркотиками Фото новина
09:41
/ 2
«Лавандова гора» відкривається для відвідувачів 13 червня Фото новина
18:14
На війні з рф поліг захисник із Королева на Берегівщині Сергій Бутко Фото новина
14:07
Школярі Закарпаття демонстрували навички порятунку під час гри «Сокіл» Фото новина
11:10
У селі Березинка на Мукачівщині попрощалися із полеглим Героєм Сергієм Савченком Фото новина
17:05
/ 36
Суд обрав запобіжний захід посадовцю Ужгородського РТЦК та СП Фото новина
15:35
Підземелля Ужгородського замку знову відкрили для відвідувачів Фото новина
13:13
/ 2
До унікального «Смерекового каменя» на Закарпатті облаштували новий маршрут Фото новина
10:24
Закарпатські та румунські рятувальники обмінялися досвідом під час спільних навчань у Румунії Фото новина
15:33
/ 2
Житель Дніпропетровщини намагався підкупити закарпатських прикордонників Фото новина
» Всі новини