Закарпаття онлайн - http://zakarpattya.net.ua

Голова Закарпатської ОДА не впустив на свою прес-конференцію представника ліквідатора золоторудника

Представникові ліквідатора єдиного в Україні золоторудника ТОВ «Закарпатполіметали» Володимира Гуртового сьогодні, 28 липня, "губернатор" Закарпаття Олександр Ледида не дозволив зайти на свою прес-конференцію.

Володимир Гуртовий розповів, що на жодне звернення ліквідатора до голови ОДА не отримано відповіді. Зокрема, 25 травня цього року було спрямовано 2 звернення – від ТОВ "Закарпатполіметали" та комітету кредиторів підприємства щодо земельних ділянок, договорів між Берегівською РДА та ТОВ "Сауляк" з численними порушеннями законодавства при укладенні цих договорів, а також про договори (укладені з порушенням законодавства) між Мужіївською сільрадою та ТОВ "Береговеполіметали".

15 липня цього року було надіслано ще одне звернення до "губернатора" – про неповідомлення ліквідатора про проведення комісій в ОДА, надання недостовірних відомостей щодо ліквідаційної процедури від імені членів комісії. Відповіді наразі також не отримано.

Натомість "губернатор" Ледида під час прес-конференції назвав проблему ТОВ "Закарпатполіметали" однією із найважливіших на Закарпатті (заборгованість зі зарплати працівникам становить близько 4 млн грн).