Чемпіоном Закарпаття з пляжного волейболу серез міліцейських колективів став "Беркут" (ФОТО)

На стадіоні “Авангард” в Ужгороді відбувся турнір на кубок “Спортивного клубу міліції Закарпаття” з пляжного волейболу серед міліцейських колективів, в якому взяли участь 28 команд з підрозділів закарпатської міліції.

Цього дня правоохоронців випробовувала й погода. Палюче сонце та пекучий пісок стали додатковим своєрідним  бар"єром на шляху до перемоги  для міліцейських спортсменів. Але варто сказати, що учасники змагань  демонстрували неабияку  витривалість, стійкість та справжню волю.  Не останню роль  тут зіграли  відповідні заняття, котрі систематично проводить відділ професійної підготовки УКЗ ГУМВС. Адже такі заходи  вимагають перебувати спортсменів завжди у чудовій фізичній формі, бути витривалими до  різних погодних умов.

Деякі колективи виставили навіть по дві команди. Це спецпідрозділ "Беркут", Ужгородський райвідділ, Спортивний клуб міліції Закарпаття, УДСО, Іршавський райвідділ. Саме ці колективи й вели напружену боротьбу за призові місця. Уже з перших поєдинків  відчувалося:  кожна з команд  налаштована на боротьбу й не має наміру здаватися  на милість фаворита.

Для перемоги спочатку потрібно було набрати 15 очок, однак, зважаючи на спеку, судді турніру Василь Кузьо та Андрій Даскалюк  внесли поправки до правил: для виграшу потрібно було набрати 11 очок (звісно, у двох партіях).

Після напружених поєдинків у півфіналі  зустрілися команди Рахівського та Ужгородського райвідділів. В обох партіях з перевагою у два очки виграли  ужгородці  (11:9, 11:9). В іншому півфінальному поєдинку "Беркут"  здолав тячівських спортсменів (11:9, 11:7).

У боротьбі за третє місце зустрілися дві команди з гірських районів: Рахова та Тячева. У двобої сильнішими виявилися рахівчани, котрі посіли третє місце. І ось, нарешті, фінальний поєдинок. Програючи з рахунком 5:7 "беркутівці" змогли знайти в собі сили і переломити хід гри. Перша партія завершилася виграшем "Беркута" з рахунком 11:9. Друга  також виявилася не з легких, але працівники спецпідрозділу  змогли зіграти  краще й отримати заслужену перемогу.

Отже, перше місце  у  РМОП "Беркут", срібні нагороди вибороли спортсмени Ужгородського райвідділу,  третє почесне місце посіли рахівські правоохоронці. Кращим гравцем турніру визнано Василя Білея з Тячівського РВ, приз "За волю до перемоги" отримала команда Тячівського райвідділу, приз "Глядацьких симпатій" присудили команді Перечинського РВ.

Усім учасникам  вручили  кубки, медалі, грошові премії, футболки та інші цінні подарунки.