Жолтані «звалив» рекламу «двох осіб, схожих на Жолтані і Вакарчука», на свого друга

А його адвокат каже, що Вакарчук фотографувався за гроші і хоче потягти його до суду

Жолтані «звалив» рекламу «двох осіб, схожих на Жолтані і Вакарчука», на свого друга

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання, головною темою якого стала ситуація з білбордами, розміщеними на вулицях Ужгорода із зображенням Святослава Вакарчука та Миколи Жолтані, голови Галузевої ради підприємців Ужгорода.  

Микола Жолтані прокоментував інформацію окремих закарпатських Інтернет-сайтах, де йдеться про те, що С.Вакарчук  виступає проти розміщення своєї фотографії на білбордах разом із М. Жолтан і не знає, хто такий М.Жолтані.

Як з"ясувалось на прес-конференції, білборди були розміщені одним з друзів  Миколи Жолтані юристом Віктором Товстим. "Винуватцем цих подій є я. Я близький товариш Миколи Жолтані і у нашій  нашій компанії я відомий як людина, що робить оригінальні подарунки. Миколі Івановичу виповнилося 33 роки, тому я звернувся до рекламної агенції, з якою сам уклав угоду про оренду 3 білбордів з 8 по 22 липня (на вулицях Легоцького, Анкундінова, Станційній), рахунок на 810 грн. оплачений мною. У день концерту "Океану Ельзи" я на власний фотоапарат зробив кілька знімків, про які домовився з організатором туру і самим Святославом Вакарчуком. Потім вирішив розмістити фото на білободах, з умовою, що вони не будуть підписані, ретушовані, і на них не буде жодних рекламних гасел. Це стало приємним сюрпризом для Миколи Івановича. Я готовий відповідати за свої дії".
 
Микола Жолтані стверджує: "Ніяких заяв і вимог від Вакарчука до мене не надходило, — заявив М. Жолтані. — Це неправда, що Святослав не знає мене. 29 липня я зустрів Святослава в аеропорту, 30-го цілий день провів з ним, привіз на концерт в Ужгородський замок і забрав з концерту, о 6.30 наступного дня відвіз його до аеропорту. Була домовленість, що я власним автомобілем вожу, супроводжую Святослава і після концерту робимо декілька фото".
 
Сам Микола Жолтані заявив, що на білобордах нема жодних рекламних гасел: "Якщо є реклама, то двох осіб, як "схожі" на Вакарчука і Жолтані".
 
Володимир Сільваші, адвокат Миколи Жолтані, процитував Цивільний кодекс, де сказано, що фізична особа, яка погодилася на фотозйомку, може вимагати припинення публічного показу своїх фото у тій частині, що пов"язана з її особистим життям. "Якби надійшла офіційна вимога про зняття білбордів, то ми мали б право виставити рахунок Вакарчуку, щоб він поніс витрати з демонтажу. Бо згідно із законом людина, яка фотографувалася за гроші, сама повинна демонтовувати своє оприлюднене зображення", — сказав В. Сільваші. Він також наголосив, що із С. Вакарчуком було "укладено усний договір бартеру", за яким Жолтані надає супровід, ескорт, очікування під час концерту (концерт відбувся в Ужгороді 30 червня). А взамін цього Вакарчук, за словами Сільваші, дозволить зробити фотосесію.
 
"Якщо буде позов, то ми у судовому порядку викличемо Вакарчука як свідка і нехай його суд допитає, чи була з ним домовленість, думаю, що спростувати він це не зможе", — підсумував адвокат.

22 липня 2010р.

Теги:

Коментарі

neuter 2010-08-06 / 16:52:00
У нас был уже не один президент, и не один мер. Все они разные между собой, и каждый со своим прошлым. Как правило люди с более "чистым" своим прошлым никогда не проходят до конца. Почему? Я думаю не нужно объяснять... Мы знаем, как проходят выборы в нашей стране. У кого больше денег тот и при власти. На примере можно привести наши выборы президента. Тигипко, Тимошенко, Янукович. Всем понятно двое из них с не очень уж светлым и чистым прошлым, но тем не менее выбрали мы все знаем кого. Я считаю, что хватит продаваться на выборах! Нужно делать правильный выбор!. Николай Жолтани в полне подходящий кондидат на пост Мэра г.Ужгорода, и я лично буду голосовать за него.

Надоело 2010-08-01 / 00:04:00
Вам еще не надоело писать и болтать о городском дурачке-афере?


Кому он вообще нужен?

Жолтани- ТУПОВАТЫЙ алкоголик! которому какой-то шутник внушил, что тот что-то собой представляет. Мелкий вор-карманник, который всем "прыгает в глаза".

Ну не может ничем другим человек выделится. А хочется быть ЗНАМЕНИТЫМ! вот "в рамках своих умственных способностей" и пытается быть заметным.
Шут он гороховый.

круто =) 2010-07-27 / 17:32:00
тепер ми всі знаємо, що Вакарчук себе піарить в Ужгороді )))

лоци 2010-07-23 / 23:12:00
Отличный рекламный ход! Коля - молодец!

Валік 2010-07-23 / 14:17:00
Найгірше в цій ситуації те, що такий піар не додасть голосів цьому кандидату, а тільки проблем на свою голову

местный 2010-07-23 / 11:53:00
а в свою "Зину" чё ж не отвёз? :)

Вакарчук сфоткался за деньги? - и счёт на оплату имеется? :) ну это ж всё бла-бла-бла.

Ну поверю что разрешили сфоткаться - типа на память. Нормально. У многих есть такие фотки. Но это ж не значит, что потом эту фотку "на память" выставлять на білбордах для рекламы себя как потенциального кандидата на выборах мэра. От душевной простоты Жолтани офигеть можно

2 "читач" 2010-07-23 / 11:28:00
Коли постійно брешеш, то вже не можеш зупинитися

читач 2010-07-23 / 09:24:00
Хлопці загубилися в часі. Кажуть, що возилися із Вакарчуком 29-30 липня. А надворі 23 липня!

Вакарчук 2010-07-23 / 02:22:00
А, то той шофехгр, що зі мною тинявся в Ужхгороді тепегр гхоче гйти в мехги?

Юрист 2010-07-22 / 23:59:00
Мирослав Горват побачив, що прибуткова справа, порахував біл-борди і бігом до ромських юристів радитись! Можливо Жолтані й кине, а тут гроші просто на бігмордах висять. - вирішив Горват:)

2010-07-22 / 23:49:00
"Це неправда, що Святослав не знає мене. 29 липня я зустрів Святослава в аеропорту, 30-го цілий день провів з ним, привіз на концерт в Ужгородський замок і забрав з концерту, о 6.30 наступного дня відвіз його до аеропорту."
Як цілий день! А концерт, що 5 хвилин був?

Саша 2010-07-22 / 23:13:00
Цей тип реально кумедний. Невідомо, чи захоче з ним судитися Вакарчук, але те, що у місті є валсний цирк, з живими клоунами... це точно. Посміховисько зраз буде на всю Україну. Ідеот. Він ще й каже що циган любить, буде з них людей робити. Як про таке можна казати. Є чимало ромів, що варті поваги. Люди освітчені, грамотні. Але є й ті, кому це не потрібно, і вони це самі визнають. А цей де..л вирішив під вибори зіграти на цій карті. Йому б хтось пояснив, що використання етнічних аспектів у передвиборчій діяльності це програшний варіант. Думаю, хтось 1 листопада піде в запой!!!!

- 2010-07-22 / 22:34:00
адвокат Сільваші, видається, щє більший клоун, ніж парочка "друзів" Товстий-Жолтані. "Усний договір бартеру" - це як, Вакарчук сам по оголошенню в Інтернеті шукав в Ужгороді таксиста Жолтані на "мерсі":))) ??? Цим "учасникам прес-конференції" радше б виступати в цирку, якби він був в Ужгороді - а не чекати на Вакарчука під судом ! Реально коміки :).

ужгородець 2010-07-22 / 21:45:00
"Це неправда, що Святослав не знає мене. 29 липня я зустрів Святослава в аеропорту, 30-го цілий день провів з ним, привіз на концерт в Ужгородський замок і забрав з концерту, о 6.30 наступного дня відвіз його до аеропорту."

Миколо, та у нього таких водіїв у кожному місті! Думаєш, що саме Жолтані запам ятав. Я сумніваюся.

+ 2010-07-22 / 21:20:00
Пожалійте журналістів

пропозиція 2010-07-22 / 21:19:00
Треба було взяти із собою не тільки юриста, адвоката, а і дітей, дружину, продавців, прибиральниць, коханок, баниць. І нехай би кожен сказав кілька речень. А що слабо?

*** 2010-07-22 / 21:12:00

Боже, які ж вони *********. Слів просто немає. Значить, Вакарчук продався за вечерю та тачку, а тепер, якщо щось не подобається, повинен знімати білборди за свій рахунок? Хочу суду, хочу, аби суд був строгим. Строгим настільки, щоб цим дятлам довелося продати всі свої ******** "Зіни", щоб розрахуватися. З чого вони взагалі вирішили, що раз один пацієнт вже є на посаді мера, то ужгородці оберуть ще одного такого ж? Нас тупо тримають за бидло

Ганна Герман 2010-07-22 / 21:03:00
Так часто пресу на ноги не піднімає навіть Віктор Федорович. Чи ви, пане Жолтані, не оборзіли?

*** 2010-07-22 / 21:02:00
а взагалі нікого не напрягає колір правої руки Вакарчука?! :)

Збирач фольклору 2010-07-22 / 21:02:00
Творчість Жолтані та його команди заслуговує на увагу. Давно так не сміявся. Віктор Товстий не фантазуй. У Миколи день народження 21 червня. А на дворі - 22 липня. Уже місяць минув.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая