На Міжгірщині відбувся районний чемпіонат з футболу

Ось і закінчилось перше коло районного чемпіонату на Міжгірщині. Незважаючи на те, що команд-учасниць лише 6, видовищність та інтрига в ньому не були втрачені.

На Міжгірщині відбувся  районний чемпіонат з футболу

Останній тур обіцяв бути захоплюючим, адже всі команди хотіли набрати максимально можливу кількість турнірних очок наприкінці першого кола. Для деяких перемога означала не лише здобуті три очки, а насамперед, піднесення спортивного духу та віри у власні сили перед початком літньої перерви.

Як завжди, відбулися три зустрічі: келечинці приймали ФК “Колочава- Негровець”, ФК “Міжгір’я-Лозянське” зустрівся з командою з Пилипця, а ФК “Шипіт” вдома зіграв з вучківцями. Виділити якусь із трьох ігор не можна, бо в кожній була і інтрига, і безкомпромісна боротьба. Тому за порядком.

Значення перемоги для ФК “Колочава-Негровець” важко переоцінити. Команді, котра пропустила старт турніру, а потім ще й провалила два домашні поєдинки, виграш на виїзді був потрібен, як повітря. Щоб здолати ФК “Едельвейс”, який прекрасно грає у рідних стінах, колочавцям знадобилося все їхнє вміння та майстерність. Вже в першому таймі гості перехопили ініціативу і довели матч до переможного кінця. Господарі спромоглися відпо-вісти лише одним забитим м’ячем у кінці другого тайму. Отож, перша перемога ФК “Колочава-Негровець” з рахунком 3:1. Зважаючи на те, що колочавці наступної неділі зіграють перенесену зустріч із ФК “Вучкове”, не боюсь зробити прогноз — вони переможуть. Інтрига у футбольній першості зростає, адже за такого розвитку подій у трьох команд буде по 7 очок.

Зустріч господарів поля у Лозянському проти ФК “Бескид” ще раз довела, що ФК “Міжгір’я-Лозянське” набрав хорошу форму. Вже в першому таймі нижньостуденівці умудрилися пропустити 3 голи. Після перерви господарі могли забити ще, але одного разу не влучив у порожні ворота їх капітан, а іншого — від голу врятувала стійка воріт. Натомість для гостей другий тайм був більш фартовий, з одинадцятиметрового удару вони забили гол престижу. Отже, 3:1, перемога за ФК “Міжгір’я-Лозянське”, який фінішує другим наприкінці першого кола.

У Пилипці лідер першості приймав аутсайдера чемпіонату ФК “Вучкове”. Можна лише поспівчувати вучківським фанам, адже їхня команда цього року ще жодного разу не радувала своїх прихильників здобутими очками. На виїзну перемогу деморалізованій команді сподіватися було марно. Лідери спокійно здобули три очки, провівши 5 м’ячів у ворота суперника. Вучківська команда спромоглася відповісти одним голом і в результаті з рахунком 5:1 переміг ФК “Шипіт”. Хочеться тільки привітати пилипчан, які за результатами першого кола очолюють турнірну таблицю.

Районний чемпіонат (як завжди) радує великою кількістю забитих голів. У командах, котрі входять до трійки призерів, а це ФК “Шипіт”, ФК “Міжгір’я-Лозянське” та ФК “Бескид”, йде неофіційна боротьба серед бомбардирів. Кращими в першому колі були такі футболісти: Віктор Василевський (ФК “Міжгір’я-Лозянське”) — 5 голів, Віктор Леньо (ФК “Міжгір’я-Лозянське”) — 4 голи, Тарас Шкирта (ФК “Шипіт”) — 4 голи та Сергій Гоблик (ФК “Бескид”) — також 4 забиті м’ячі. Дякуємо хлопцям за їхню майстерність та результативність і бажаємо не втратити форми під час перерви.

Нагадуємо, що 2 коло районного чемпіонату з футболу розпочнеться 22 серпня. А наступної неділі, 4 липня, на нас очікує перенесена зустріч першого туру між командами ФК “Колочава-Негровець” — ФК “Вучкове”.