Ректор УУБА Віктор Бедь постригся в ченці

20 березня 2010 року, з благословення Блаженнійшого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви, у храмі монастиря святої Феодори міста Салоніки (Греція), ректор Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія професор, протоієрей Віктор Бедь приняв чернечий постриг, який здійснив Високопреосвященнійший Анфім, Митрополит Солунський, Предстоятель Елладскої Православної Церкви з нареченням в ім'я - ієромонах Віктор.

Ректор УУБА Віктор Бедь постригся в ченці

Наречення проведено в честь римського воїна, святого мученика Віктора Дамаського, який віддав життя за віру Христову в ІІ столітті за правління імператора Марка Аврелія Філософа (161 — 180 рр.). При проведенні чернечого постригу Високопреосвященнійшому митрополиту Анфіму співслужили Високопреосвященнійший Георгій, архієпископ Михайлівський і Кошицький та Високопреподобний ігумен Іоаніс Тассіас, настоятель монастиря святої Феодори з братією.
 

Цього ж дня, під час відправлення вечірні, Високопреосвященнійший митрополит Анфім возвів ієромонаха Віктора (Бедь) в сан архімандрита з усіма приналежними чинами і нагородами. 

Про це Закарпаття онлайн повідомив прес-секретар УУБА Ігор  Ковальчук.

22 березня 2010р.

Теги: Бедь, ченці, постриг, УУБА

Коментарі

архим .Митрофан 2010-04-24 / 10:48:00
Раз вы что то знаете про животных ,значит и вы там были ))),в Городилове мое послушание было -кухня и печь хлеб,а за животными это было Ваше послушание,а сегодня я занимаюсь разведением экзотической птицы и это похвала тем людям,которые занимаются разведением животных ."Всякое дыхание да хвалит Господа".Я ,село и люди по защите животных ,и на данное время мы имеем фермерское хозяйство ,к вашему сведению,и разводим овечек ,которых насчитывается более 500 голов,делаем овечий сыр ,брынзу и строим монастырь во Славу Божию)

2010-04-22 / 16:26:00
О. Митрофан смотрите за собой!!!!! Бо я помню вас послушником в Городиловском монастыре и то что вы делали с животными! Так что давайте не будем о старом и усложнять и так тяжолую ситуацыю!

Архимандрит Митрофан 2010-04-15 / 17:43:00
Свидетельствую сии слова ! Смиренный послушник Его Блаженнейшства ,Архимандрит Митрофан

Архимандрит Митрофан 2010-04-15 / 17:40:00
Если бы он хотя б частью мог уподобится апостолу Петру,но он подобен иуде искариотскому и на это я имею доказательства,если я не прав,пусть церковный суд рассудит нас и я имею факты ,что он выделовал пр иходя в наш монастырь,я жалею о его низком падении и Молюсь ,но Церковь надо очищать от крамолы и язвы,через таких людей Церковь и Вера попирается ,ряса и клобук с крестом не показатель,показатель -Вера,Дела и Терпение.

Бедоман 2010-04-09 / 17:41:00
Да пузо то у Бедя ничем не меньше всеостальных попов! Толко разница в чем??? Он водку с Ющенком перед выборами бухает и пацана для развлекухи а попы посты соблюдают!!!! Замыслись!!!

2010-03-26 / 20:55:00
Молодець! Таким людям почот і уважуха!!!!!!!!!! О. Віктор так тримати і не звертайте увагу на різних... Митрофанів і подібним йому пузатим попам!

миряни 2010-03-26 / 14:44:00
Шановний арх.Митрофан та всі підписані "християнами"! Уважно перечитайте життя св.ап.Павла та зробіть певні висновки! Прочитайте життя св.ап.Петра - скільки разів він відрікся від Христа! Задайте собі питання: "Чому ми вшановуємо їх пам'ять?" ...

Згадайте слова Христа: "В своєму оці бруска не видно, а в оці брата - сучок бачимо"! Тож треба замислитися і зізнатися кожен собі, чи дійсно ми християни як підписуємося, чи не уподоблюємося фарисеям..."Не судіть, судимими не будете!", тож дивімося кожен за собою, та радіймо духовним успіхам наших братів та сестер!

Анафема 2010-03-25 / 14:40:00
Монахи Свято-Покровского мужского монастыря ,Мукачевско-Ужгородсокй епархии выражают свое негодование ,что такого атеиста,гонителя православной церкви и клеветника на предстоятеля нашей Церкви, в газете Карпатский Голос,выпускавшееся в 1990 годах.И поддерживающего сейчас ,в своих сектанских газетах,навеяные оккультизмом,и сепаратизмом и волка в овечьей шкуре,ректора,подстригают ,как барана в монахи,причем не Украинским Епископом,а Греческим,так как даже родная земля не приняла его в монашество,я ,член Священного Кинода Украинской Православной Церкви,Архимандрит Митрофан(Шимон)и монашество Закарпатья скорбим о таком падении в глазах верующих людей всей Украинской Православной Церкви и не имеем слов о таком произволе.

християнка 2010-03-24 / 16:20:00
Не можу повірити, що Бедь - монах!? Та він такий монах, як я -Шамаханська цариця!!!Добре, кілька років тому купив за 80000 дол. США посаду ректора УУБА. Але невже вийшло з нього, як сеча те, що він хрещений католиком, батьки його в католицтві по сьогодні. Не секрет, що він з "голубих". Пацанят використовує аж дим іде. А ще. Може, там, де його "постригали", не відають, як він у 1991 році в Хусті глумився над православною святинею, що на вул.Духновича? Плював на ікони, рвав богослужбові книжки і навіть витер ноги антимінсом. Не вірю, щоб "така чупакабра"" могла стати земним ангелом. Не вірю і не раджу нікому повірити в святість Бедя, нехай і архімандрита.

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
/ 1
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 7
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 5
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 23
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 30
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука