Закарпатська УНП проведе флеш-моб "Геть Табачника з уряду!"

"Геть ТАБАЧНИКА з уряду!" - під такою назвою, в місті Ужгороді, представники Закарпатської обласної організації Української Народної Партії проведуть флеш-моб у формі протесту, збираючи підписи з вимогою відставки Дмитра Табачника з посади міністра освіти і науки".

Закарпатська УНП проведе флеш-моб "Геть Табачника з уряду!"

Як повідомили Закарпаття онлайн в прес-службі ЗОО УНП, підставою для цього є те, що "Дмитро Табачник ставить під сумнів українську ідентичність, пропонуючи натомість концепцію невідомої "украинско-русской культуры" (мова оригіналу). На думку Дмитра Табачника, Закон України "Про Голодомор 1932-1933 рр. в Україні" ставить нашу державу "в один ряд с наиболее отвратительными тоталитарными диктатурами". Міністр освіти і науки вважає, що "желание мелко подгадить соседу, предать, выгадать что-то, обманув ближнего, согласие потерять глаз, чтобы сосед вовсе ослеп, – характерная особенность формирующейся украинской нации". Важливо ще й те, що "Дмитро Табачник та новий гуманітарний віце-прем’єр Володимир Семиноженко неодноразово заявляли, що будуть домагатися  скасування зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), яке вже кілька років діє в Україні", - запевняють представники УНП.

За оцінками фахівців введення ЗНО при вступі у ВНЗ стало найбільш вдалою реформою в українській освіті. У 2009 році за результатами проходження зовнішнього незалежного оцінювання в Україні  студентами вищих навчальних закладів ІІІ – ІV рівня акредитації стали 288 тисяч випускників. Серед першокурсників стало більше сільської молоді. Якщо в 2008 році їх було 99 тис., то у 2009 році – 150 тис. Про майже повну відсутність корупції при вступі до ВНЗ заявили 91 % випускників та 94 % батьків.

УНП вважає, що "Скасування ЗНО призведе до повернення корупційних схем в навчальні заклади. Тисячі здібних випускників (перш за все з сільських шкіл) не зможуть стати студентами через повернення хабарництва в систему освіти".

Флеш-моб відбудеться: 18 березня 2010 року  з 7-30 до 11-00 в м. Ужгороді, по вул. Університетській, (Навпроти входу в будівлю головного корпусу Ужгородського Національного університету)
Запрошуємо: представників преси та однодумців.

 

17 березня 2010р.

Теги: Табачник, уряд, міністр, освіта, УНП, флеш-моб

Коментарі

Не Тібор 2010-03-23 / 15:26:00
Ну і підтримуй собі. Розумного від тебе ніхто не чекає!

Tibor 2010-03-20 / 14:24:00
Повністю підтримую Табачника, так як він є європейцем, а не так як нацик Вакарчук! Шановні Ви забули, чому угорці Закарпаття одностайно голосували за ЯнуковичА? От він і почав наводити порядок и вишвирнув всю націоналистичну галіматю з звідусиль, а особливо з освіти. Табачник і Семиноженко зразу ж дозволили угорцям складати іспити своєю, рідною мовою, до чого нацик Вакарчук не був і нехотів бути спроможним, не дивлячись на протести угорської громадськості. Якщо Ви, нацики довго будете котоваснічати, то знову тільки розколете Укураїну. Ну ніколи ні угорці, ні росіяни які проживають на Україні не погодяться на насильницьку, українізацію. Слава Табачнику і ЯНУКОВИЧУ!!!!!

Олег 2010-03-19 / 10:43:00
Я підпишусь! Вчора весь унівєр був листівками проти Табачника закиданий, але кажуть, що наш ректор лояльний до Табачника.

Istvan 2010-03-19 / 00:23:00
"Флеш-моб" - кажется, украинцы даже на своем языке говорить не умеют...

местный 2010-03-18 / 22:01:00
я уже поставил бутылку пива на то, что не позже чем через месяц начнутся массовые студенческие акции протеста.

ember 2010-03-18 / 09:52:00
Tabachnik vchera zajavil: dast vozmozhnostj uchenikam natsionaljnykh shkol prokhoditj testirovanie na rodnom! jazyke.

Ministr-molodets.


Hetj UNP iz zakarpattje!!!!!

КАСТЕТОМ ПРОТИВ МИНИСТРА 2010-03-17 / 22:52:00
СЕГОДНЯ ВОЗЛЕ МИНИСТЕРСТВА ОБРАЗОВАНИЯ УКРОШОВИНИСТ УДАРИЛ КАСТЕТОМ В ЛИЦО ИНТЕЛЛИГЕНТНОГО МОЛОДОГО ЧЕЛОВЕКА, СТОЯВШЕГО С ПЛАКАТОМ В ЗАЩИТУ МИНСИТРА ТАБАЧНИКА.

БУДЬТЕ ОСТОРОЖНЫ! НЕ ПОДДАВАЙТЕСЬ НА ПРОВОКАЦИИ ЗАЖРАВШИХСЯ ЧИНУШ И ОЗВЕРЕЛЫХ БАНДЕРОВЦЕВ!

марыля 2010-03-17 / 22:44:00
Олесь Бузина | Писатель, спец. кор "Сегодня"





Коррупционная «антитабакиада»



Почему так взъелись на нового министра образования Дмитрия Табачника стаи политических подъедал?

Человек только занял пост. Еще ничего не сделал, кроме того, что дал несколько комментариев, а на него уже клеят ярлык украинофоба. На завтра даже назначили акцию протеста, объявив в интернете мобилизацию студенческих организаций для действа под названием «Анти Табачная кампания».



У меня есть собственная версия, почему поднимается эта пропагандистская волна. Это предположение сложилось после общения с ректорами нескольких украинских вузов. Просочившийся в прессу факт, как Вакарчук-старший «благословил» Вакарчука-младшего в школьный учебник, используя госбюджет для рекламы музыкального бизнеса своего отпрыска, - только вершина коррупционной пирамиды, в которую превратилось это министерство при «оранжевых».




Я был поражен, узнав, что в послемайданную эпоху лидеры некоторых студенческих организаций (кстати, не всех, а только избранных) были введены в аттестационные органы Минобразования. Без их визы ни один вуз не мог получить разрешение на новые специальности. Внешне это выглядело очень демократично - как привлечение общественности для решения важных государственных проблем. Но чем еще можно назвать эту затейливую схемку, как не новой формой рэкета? Разрешение выдавалось якобы только в обмен на перечисление на счета «правильных» студенческих организаций «спонсорских взносов». А куда они шли дальше, было известно одному Богу и «молодежным вождям», ставшим вдруг очень важными людьми в бюрократических сферах.



С приходом нового министра над этим «деньгопроводом» нависла угроза. Вместе с Табачником ожидается серьезная ревизия, как в пьесе Гоголя. Чтобы отвлечь от нее внимание, политики и «псевдостуденты-рэкетиры» решили раскрутить тему «бунта». Не в украинофобии и не в украинолюбии, думается мне, причина нынешнего скандала, а в попытке замести следы обыкновенного вымогательства.

Istvan 2010-03-17 / 21:27:00
Флэш-моб - это очередное самое новое истинно древне-украинское выражение? Украинцы не имеют свой язык, что-ли?

Олег, студент-історик 3 курсу 2010-03-17 / 21:00:00
Хто як не ми студенти, повинні боротися за наше майбутнє? Повністю підтримую дії УНП і обов'язково підпишусь ПРОТИ ТАБІЧНИКА!

pfr 2010-03-17 / 19:43:00
не тільки! ще й казнокрада!

473 2010-03-17 / 18:32:00
Підтримую студентів! Гнати в шию цього українофоба з уряду!

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ