Ужгородське "Закарпаття" в Туреччині виграло у підмосковного "Сатурна" - 1:0

Контрольний матч. "Закарпаття" - "Сатурн" (Росія) 1:0

Гол: Алексєєв, 64

"Закарпаття": Бабенко, Гибалюк, Хауш, Шендрик, Леандро, Іванов, Райчевіч, Трішович, Гомес, Давидов, Алексєєв.

"Сатурн": Макаров (Чілюшкін, 46), Грачов (Халилович, 46), Бризгалов (Зинович, 46), Бояринцев (Ковель, 46), Нахушев (Никитинский, 46), Немов (Євсєєв, 46), Воробйов (Левченко, 46), Іванов (Козлов, 46), заспівати (Махмудов, 46), Каряка (к) (Кудряшов, 46), Кириченко (Окоронкво, 46).

Стенограма матчу з офіційного сайту "Сатурна"

4 'Дебют матчу обійшовся без очевидних голевих моментів.

6 'За грою, до речі, спостерігають слухачі Вищої школи тренерів.

8 'Поки суперники діють досить обережно. Ну і знову можна вести мову про примхи погоди: в Белеку знову почався дощ.

9 'Українці отримали право на штрафний. Пішла подача з правого флангу, і Бояринцев вибив м'яч зі штрафної головою.

14 'Поки жодній з команд не вдається захопити ініціативу. Йде гра на зустрічних курсах, але при цьому воротарі залишаються практично без роботи.

16 'Бояринцев добре виходив на м'яч під загострюючу передачу Немова, проте захисник зумів його на мить випередити.

18 'Хороший навіс Немова на Кириченко. Захисник "Закарпаття" в останній момент буквально зняв м'яч з голови форварда.

21 'Каряка зважився на удар здалека, і захисники м'яч винесли. Практично відразу наші заробили штрафний. Бив Каряка, і голкіпер парирував м'яч на кутовий.

22 'Після подачі корнера українці миттєво організували атаку, але самі в підсумку втратили м'яч.

25 'Суперник ледь не скористався втратою м'яча нашими гравцями. М'яч потрапив у сітку, але з зовнішнього боку.

25 'А Каряка відповів на цей випад дальнім ударом. Невдало.

30 'Прикро, не зарахуваний гол, комбінація ж вийшла чудовою. Сапета підібрав м'яч у центрі, відпасував Каряка, а той перевів м'яч на фланг Іванову. І саме він відпасував Кириченові, щок забив, опинившись в положенні поза грою.

30 'Дальній удар Сапети призводить до призначення кутового. Наші виконали подачу, і захисники суперника з нею впоралися.

34 'Воробйов проривався до воріт по центру і у результаті зіткнувся з захисником.

36 'Воробйова збили в 30-ти з гаком метрах від воріт. Штрафний виконав Каряка. Тепер наші подають кутовий.

38 'Каряка розіграв м'яч з Нахушевим, послідувала подача в штрафний, однак арбітр фіксує фол у нападі.

40 'Хорошу комбінацію розіграли Каряка, Іванов і Кириченко. На жаль, довести атаку до завершального удару не вдалося.

43 'Дальній удар по наших воротах виходить неточним.

44 'З досить вигідної позиції завдавав удару Бояринцев, але крізь скупчення гравців м'яч до мети не дійшов.

46 'Українці отримали право на штрафний метрів за 30 від воріт.

46 'Капітанська пов'язка перейшла до Євсеєва.

47 'Стандарт у виконанні суперника ні до чого не призвів.

53 'Останній відрізок пройшов без гострих моментів.

54 'Ініціативою ж володіє "Сатурн",котрий більшу частину часу проводить в атаці.

56 'Кудряшов небезпечно проривався до воріт, проте атаку зірвала відмашкалайнсмена, що  зафіксував офсайд.

58 'Гарний удар завдав Левченко, але голкіпер "Закарпаття" не здригнувся.

60 'Досить неприємний удар по наших воротах. Чілюшкін зумів парирувати м'яч.

63 'Євсеєв відправляв м'яч вперед на Кудряшова. М'яч від суперника пішов в аут, і вкидання з-за бокової ні до чого не призвело..

64 '0:1

65 ' "Закарпаття" отримало право на штрафний. Чілюшкін начебто відбив удар, але слизький м'яч все-таки влетів у сітку.

71 ' "Сатурн" міг відновити рівновагу. Євсеєв віддав відмінний пас на Кудряшова, але удар прийшовся повз ціль.

72 'Невдалий виніс Ковеля. Суперники почали атаку з центру поля і заробили кутовий.

74 'Подача з кутової позначки. Наші захисники виносять.

78 'Хорошу атаку почав Никитинский, який прорвався по флангу . У результаті боротьбу на вході в штрафну виграв Махмудов. Послідував пас Кудряшова, до воріт було метрів 13, але м`яч у сітку так і не потрапив.

81 'Окоронкво віддав з глибини довгий пас у штрафну. Кудряшов намагався виконати передачу в центр, але потрапив у захисника.

83 'Подача кутового ні до чого не призводить.

89 'Оборона суперника кінцівку проводить досить надійно. Зламати захисні порядки не вдається.