Третій рік поспіль "Закарпаття online" визнається найоперативнішим і найбільш інформативним інтернет-виданням краю

Ужгородський прес-клуб оприлюднив результати щорічного журналістського рейтингу

Третій рік поспіль "Закарпаття online" визнається найоперативнішим і найбільш інформативним інтернет-виданням краю

Наприкінці 2009 року Ужгородський прес-клуб проводив щорічне опитування закарпатських журналістів для визначення найкращих за версією самих представників мас-медіа. Такий рейтинг прес-клуб визначає вже третій рік поспіль. На численні прохання учасників анкетування оприлюднюємо результати опитування-2009.
 
Анкети поширювалися по базі даних прес-клубу та роздавалися власноручно. У результаті в опитуванні взяли участь 41 журналіст/журналістка. Пропонувалися 32 номінації, окремі з яких були запропоновані самими журналістами. Отож переможцями стали у таких номінаціях:

"Журналістська кар’єра року" - Оксана Штефаньо

"Журналіст-прагматик року" - Петро Гойс

"Найпродуктивніший журналіст року" - Олександр Ворошилов

"Найоперативніше і найбільш інформативне інтернет-видання краю" - Закарпаття online

"Тележурналістка року" - Алла Хаятова

"Радійниця року" - Світлана Трохименко

"Найбажаніший редактор (з ким хочеться працювати)" - Віталій Ящищак

"Відкриття року у закарпатській журналістиці" - Оксана Чужа (особлива вдячність і вітання Оксані від "Закарпаття online")

"Найбільш професійна прес-служба Закарпатської області" - Управління інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської ОДА

"Прес-секретар року" - Катерина Кийович, підполковник міліції, начальник Ужгородського міського відділення Ужгородського МУ ГУ МВС України у Закарпатській області

"Прес-секретар політичної структури року" - Іван Колодій

"Власкор року, журналіст" - Ярослав Галас

"Власкор року, журналістка" - Наталія Петерварі

"Фотокореспондент року" - Сергій Гудак

"Спортивний оглядач року" - Володимир Тарасюк

"Відеооператор року" - Бейло Балла

"Журналістський наставник року" - Наталка Зотова

"Найвідповідальніша журналістка-практикантка року" - Вероніка Брудка

"Найвитриваліший журналіст (за результатами прес-турів) року" - Сергій Федака

"Автор найбільш влучних заголовків року" - Ярослав Світлик

"Журналіст, якого "ноги годують" (географія матеріалів)" - Сніжана Русин

"Постачальник інформаційних приводів року" - Федір Шандор, завідувач кафедри туризму Ужгородського національного університету

"Журналістська сім’я року" - Ярослав і Мирослава Галаси

"Автор публікацій, які змушують замислитися" - Михайло Фединишинець

"Журналіст-письменник" - Ірина Мадрига

"Медичний оглядач року" - Тімеа Мадяр

"Теленовинар" - Лейла Гусейнова

"Найбільш ужгородське телебачення" - "Даніо. 21 канал"

"Найбільш успішний журналістський дует" - Галина Ярцева і Микола Скунць

На запитання про "Прес-захід року", а також "Телесюжет, який викликав найбільше емоцій", "Публікацію, що змушує замислитися", прес-клуб отримав дуже різні варіанти відповідей.  Тому єдиного варіанту визначено не було. Такою ж багатою на пропозиції була номінація "Журналістський вчинок року, який позитивно вразив".

Ужгородський прес-клуб  щиро вітає переможців і нагадує охочим обливати один одного брудом в інтернеті, що щорічний рейтинг Ужгородського прес-клубу — це об’єктивний підсумок суб’єктивних оцінок кожного з журналістів, хто виявив бажання взяти участь в опитуванні.


Довідка. Упродовж 2009 року Ужгородський прес-клуб провів понад 100 медіа-заходів, учасниками яких стали близько 150 представників влади, громадського сектору, бізнесу, культури, спорту із Закарпаття та інших областей України.
У 2009 році в Ужгородському прес-клубі діяла Школа для молодих журналістів, розпочались проекти із судової журналістики та освітній виборчий проект тощо.

"Закарпаття online" щиро вдячне колегам-журналістам за таке визнання якості роботи нашого колективу і обіцяє й надалі - в міру своїх сил, розуміння і можливостей - працювати на розвиток свободи слова, на благо нашого краю і України загалом.

Щастя, задоволення від роботи і удачі всім!

19 січня 2010р.

Теги: Ужгородський прес-клуб, журналіст, рейтинг

Коментарі

KK 2010-02-01 / 00:53:00
А що будемо робити з історії з 10-го до 21-го століття? Тільки будемо гадати про славне минуле Карпа і Одеакра в фантазтичні Рутенії, 'коли золотеньке сонце скрізь сіяло, із кожного деревця було досить всім їсти і сливувіцу пити?'

Палінкаш Іван 2010-01-31 / 17:25:00
Мене більше цікавить період з 1 по 9століття, період становлення нашої державності.

KK 2010-01-31 / 06:14:00
Пане Палінкаш - 'Мало цікавих статей з історії рідного краю.' Чи Ви жартуєти? Та на закарпаття онлайн є безліч статтей про історії закарпатського краю! Тільки запишіть у кнопці знайти або 'Караптська Україна' або 'Красне Поле' або 'Августин Волошин' і Ви зможети прочитати сотки статтей про справжні славні історичні події і героїв Вашого краю! Минулого тижня була цікава стаття про Августина Штефана. Зараз якраз цікава стаття можети прочитати про історії Вашого краю 'Історія Карпатської України: "Минулося, та не забулось". Дивіться під 'соціо' Але, скоро бо знов будети нарікати що нема 'статей з історії рідного краю'!

Палінкаш Іван 2010-01-30 / 23:25:00
..Не тільки найбільш оперативний - а й найбільш культурний і цивілізований сайт Закарпаття. Тут не зустрінете грязі і помий, попирання святостей і нашої духовності. Не звертайте уваги на критику - то пишуть конкуренти. Мені приємно і комфорно спілкуватися на Вашому сайті. Мало цікавих статей з історії рідного краю. Багатьом буде цікаво прочитати про Великий Соляний Шлях, про похід Адрія Первозванного Великим Соляним Шляхом, про хрещення Подкарпатської Русі в 888 році - за сто років до хрещення Києва, про країну Рутенію, яка по розмірах прирівнювалась до України.......З повагою !

Палінкаш Іван 2010-01-30 / 23:10:00

Колись, півтори тисячі років Русин правив Римом ! Пів -світу платило податки Римові, а Рим платив - Карпам -Рутенам ! Колись з нами рахувався Світ ! Сьгодні, не уміючи об:єднатися кругом свого поводиря - бігаємо за чужими...


І яке це має відношення до теми статті, що обговорюється? Адмін

псевдо-рейтинг 2010-01-26 / 09:15:00

Рідко захожу на "Закарпаття online" - занадто приглушено викладаються матеріали (мабуть відсутність талановитих журналістів) . Не вистачає креативу. Не маю ніякого відношення до журналістики. Працюю з фінансами. Тому дозволю собі зробити неупередженну і не заангажовану оцінку цього "псевдо-рейтингу".

Більше подобається, як свіжістю, так і наповненістю, оперативністю сайт "***************".


Ну звичайно, пані Т. Ця ваша реклама того ресурсу і те, що там сьогодні з'явився куплений вами іміджевий матеріал - звичайний збіг обставин:). Можу вам поспівчувати: ви витратилися вхолосту - відвідуваність того ресурсу накручена штучними методами. Вас просто розвели на гроші. Адмін



 

Слобода 2010-01-25 / 20:25:00
Ужгородський прес-клуб.Центр всесвiту.Свiт вiдпочивае.Скiльки коштуе Ваша зiрка героя.

Вікторія 2010-01-22 / 16:34:00
Вітаю найпозитивніший і найоперативніший сайт з перемогою!

Микола Староста (Жалива) 2010-01-21 / 11:37:00
Пост від 19.01.2010 12:00 ... я не писав.

2010-01-20 / 23:10:00
Закарпаттяonline - хороший сайтик - чистенький, без бруду, порнушки та чорнушки. Одна інформація.

whats the story morning glory 2010-01-20 / 16:04:00

19.01.2010 12:00 Микола Староста (Жалива)




Ви і мисль? чи Вы и мысль? Напийся **********************


whats the story morning glory, будьте толерантніші. Уникайте подібних висловів. Адмін

whats the morning glory of the story 2010-01-20 / 11:31:00
my deepest condolescences Zakarpattya Online!

whats the story morning glory 2010-01-19 / 19:03:00
Минулого року все було цікавіше, а вже дискусія в коментарях...



А так, головне ніхто не ображений, можна навіть номінацію вручати


користувачь 2010-01-19 / 16:08:00
Сайт працює дуже важко, загрузати коментаря треба багато часу!

Виноградівець 2010-01-19 / 15:59:00

Коментар видалено через порушення "Правил поведінки у рубриці коментарів". Якщо хочете абсолютно поза темою обговорення рекламувати себе і своїх друзів - створіть власний сайт. Адмін

Микола Староста (Жалива) 2010-01-19 / 14:30:00
Не треба мене приписувати до Московських грошей... я їх не брав... у мене своя думка, не продажна як апельсинів, та мандаринів.

Урзус 2010-01-19 / 14:14:00
Приєднуюсь до привітань!

Дійсно, можливо, попри якісь недоліки, кращого сайту про Закарпаття в нас немає.

Хоча слід відмітити його прогрес, наприклад, впливу балогану вже майже непомітно, на Мартина табу впало, тощо.

Так тримати!

Kergudu 2010-01-19 / 14:10:00
Дуже гарні у прес-клубі дівчата - Ганнуся та Іра! Бажаю їм щастя у Новому році (і кохання, звісно)!!!

xXx 2010-01-19 / 13:52:00
вітаю з перемогою! стабільного вам інтернету, побільше відвідувань, хорошої реклами та нових творчих ідей побільше =)

560 2010-01-19 / 12:54:00
Вітаю Закарпаття-нет із заслуженою перемогою. Так тримати!

НОВИНИ: Соціо

11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
» Всі новини